Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:43:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280133 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 18, 2007, 20:40:27 »

и аз гледах подобни в едно магазинче по 0.8лв.,но при положение че самите подаръчета ще са до към левче,няма да дадем още толкова за кутийка nea
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 19, 2007, 00:11:32 »

Това което съм срещала в магазините за сувенири са шишенца ,мънички,ръчно рисувани,вътре с послание.Много са сладки и струват само 1 лв.Имам такова,но не мога да ви го снимам сега,в Стара Загора ми е!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 19, 2007, 08:44:59 »

аз реших да купе малки шишенца тип юзчета от една фирма много са евтини около 30ст. ще ги нарисувам с бои за стъкло и вътре ще има малка бележчица навита на руло и хваната с панделка която ще стрърчи от отвора на шишенцето.
само оше се двоумя какво да пиша на листчетата,дали да са любовни стихотворения или някакво пойелание или под формата на късметчета.
ако някои има идеии моля споделяите.
а ето и една снимка от каде ми хрумна идеята и как трябва да изглеждат нарисуваните юзчета
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 19, 2007, 08:46:20 »

Фибс, а в Търново има ли ги тия шишенца?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 19, 2007, 08:51:12 »

Фибс, а в Търново има ли ги тия шишенца?
ДААААААААА!Даже са в Горна Оряховица и са на 5 мин от вкъщи в едно магазинче!
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 21, 2007, 21:38:12 »

Фиби надявам се да не се сърдиш, но мисля да използвам идейката за кошничките като подаръчета!!! give_rose Мисля само, че да ги комбинирам 2 в 1 --- в кошничката да сложа едно от тези шишенца, които наистина са много сладки с късметче вътре!!И отделно пак в кошничката да добавя в по-голамо тюлче семенца на цвете с притурка - инфо за цветето, как да се посее и отглежда secret Какво мислите момичета??? Oh my ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 21, 2007, 21:46:49 »

Е как ще се сърдя! :danceg:Идеята е добра! *THUMBS*А може да сложиш семенцата в шишенцето!А мога да ти кажа къде продават такива шишенца в ГО.А кошничките ми са от Болярка!
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 22, 2007, 09:24:38 »

Благодаря ти!!! Аз съм намерила такива шишенца в едно магазинче на Габровски и там са по 1 лев yahoo!!! А пък кошничките ще ги купя от агенцията само, че не попитех на каква цена са! Плачещо момиче!?? А пък мисля  шишенцето и семенцата да са отделно за да има обем в кошничката, а също и да се подчертае късметчето в шишенцето!!!Незнам как ги продават в ГО, но на Габровски са шишенце с късметче вътре
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 22, 2007, 09:28:19 »

аз реших да купе малки шишенца тип юзчета от една фирма много са евтини около 30ст. ще ги нарисувам с бои за стъкло и вътре ще има малка бележчица навита на руло и хваната с панделка която ще стрърчи от отвора на шишенцето.
само оше се двоумя какво да пиша на листчетата,дали да са любовни стихотворения или някакво пойелание или под формата на късметчета.
ако някои има идеии моля споделяите.
а ето и една снимка от каде ми хрумна идеята и как трябва да изглеждат нарисуваните юзчета
ТОВА Е МНОГО ДОБРА ИДЕЯ  Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 22, 2007, 09:41:39 »

Благодаря ти!!! Аз съм намерила такива шишенца в едно магазинче на Габровски и там са по 1 лев yahoo!!! А пък кошничките ще ги купя от агенцията само, че не попитех на каква цена са! Плачещо момиче!?? А пък мисля  шишенцето и семенцата да са отделно за да има обем в кошничката, а също и да се подчертае късметчето в шишенцето!!!Незнам как ги продават в ГО, но на Габровски са шишенце с късметче вътре
Да и тук са шишенце с късметче!Успех и после да не забравиш снимчици? Wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 22, 2007, 10:53:11 »

Благодаря ти!!! Аз съм намерила такива шишенца в едно магазинче на Габровски и там са по 1 лев yahoo!!! А пък кошничките ще ги купя от агенцията само, че не попитех на каква цена са! Плачещо момиче!?? А пък мисля  шишенцето и семенцата да са отделно за да има обем в кошничката, а също и да се подчертае късметчето в шишенцето!!!Незнам как ги продават в ГО, но на Габровски са шишенце с късметче вътре
Здравей Десито07 , къде се  намира магазина на Габровски , аз се сещам за един във Варна ? Идеята ти е много добра
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 22, 2007, 11:25:18 »

Аз днес отивам да поръчам нашите подаръцета и като ги взема ще ви пусна снимчица! girl_wink girl_in_love
Активен
RAZVEDENI VE4E
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #207 -: март 22, 2007, 12:00:10 »

На последната сватба,на която бяхме подаръка за гостите беше снимка на младоженците!Това е оригинално според мен!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 22, 2007, 12:24:25 »

На последната сватба,на която бяхме подаръка за гостите беше снимка на младоженците!Това е оригинално според мен!

И при нас беше така!  blush
След църквата се снимахме в едно фото и снимките бяха готови за около час. Бяхме си приготвили едни  интересни "пликове-рамки" (незнам как точно да ги нарека) от картон, сгънат по много оригинален начин като снимката се виждаше, с надпис "Спомен от сем. Лакови. Благодарим ви, че присъствахте на нашето тържество" ( нещо такова беше) и датата.
Наистина изненадахме гостите, които не очакваха, че докато са още на сватбата ще получат снимка на булката и младоженеца!  yahoo yahoo yahoo
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 23, 2007, 10:42:31 »

Благодаря ти!!! Аз съм намерила такива шишенца в едно магазинче на Габровски и там са по 1 лев yahoo!!! А пък кошничките ще ги купя от агенцията само, че не попитех на каква цена са! Плачещо момиче!?? А пък мисля  шишенцето и семенцата да са отделно за да има обем в кошничката, а също и да се подчертае късметчето в шишенцето!!!Незнам как ги продават в ГО, но на Габровски са шишенце с късметче вътре
Здравей Десито07 , къде се  намира магазина на Габровски , аз се сещам за един във Варна ? Идеята ти е много добра


Ами магазина се намира във ВТ, незнам точно как се казва, но ако познаваш града ще се опитам да опиша къде точно!!Когато минеш кръстовището със светофарите след пожарната продължваш от лявата страна на улицата!!То е магазин за сувенири и е единствен така, че няма как да не го пропуснеш!!Мисля, че в близост има книжарница!!Това е
Само, че вчера като отидохме със сестра ми се оказа, че цената вече е 1,50лв 
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines