Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:44:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280134 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 14, 2007, 23:45:10 »

Леле  girl_impossible Ама тия верно са  crazy Има резон ,но чак пък толкова.Все пак повечето хора ще си запазят виното и след 20-30 год като отлежи да си го сръбнат ........ drinkz

И аз така си мисля...ама какво да ги правиш...от правила и изисквания вече ми гръмна главата SUICIDE
Предполагам че в САЩ не можеш да промениш много относно изискванията им.По-добре се нагаждай към обстоятелствата и си празнувай с пълна пара.Ама какво ти обяснявам на теб - ти си изпечен дипломат! Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 15, 2007, 09:48:39 »

И на мен би ми се искало да подаря на всеки подаръка, но предпочитам да ги наредя по масите, тъй като най-вероятно ще изпълняват друга функция - ще сложа на тях етикет с името на госта !!!!  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 15, 2007, 09:54:31 »

ДА И ТОВА Е ИДЕЯ ХЕМ ЩЕ ИМАТ ПОДАРЪЧЕ ХЕМ ЩЕ СЕ РАЗПРЕДЕЛЯТ МЕСТАТА ЗА ГОСТИТЕ, НО НЯМА ДА Е ЛОШО ДА ПИ6Е И ИМЕНАТА НА МЛАДОЖЕНЦИТЕ ЗАВДНО С ДАТАТА.
ПОНЕ ТОВА Е МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ И МИСЛЯ ДА НАПРАВЯ ТАКА !!!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 15, 2007, 09:55:37 »

И аз мисля, че трябва да има подаръчета. Само че не мога още да реша какви, но мисля каквото и да е да е опаковано като истински подарък, с име и картичка за да стане по - личен. Иска ми се да е много красива и вършеща работа джаджа, но трябва още да помисля  VIATICUM
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 15, 2007, 09:59:24 »

аз съм пуснала снимки по назад какви подаръчета ще подаряваме, освен , че ще са по-практични става да си закачиш снимка или визитка, аз с панделка ще завържа от задния край навито на руло листче нещо от рода :"благодаря ви, че бяхте наши гости, / или съпричастни с нашето щастие/ , този малък подарък е за вас за спомен от ..... и ..... и датата !!!!!  smile
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 15, 2007, 10:02:52 »

Иска ми се да е много красива и вършеща работа джаджа, но трябва още да помисля  VIATICUM
И аз искам така,но такова чудо няма!Няма как и да има,тъй като ще има гости на и  60г и на 20г(например).
Все пак ако измислиш нещо,моля те,сподели!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 15, 2007, 10:24:53 »

И аз мисля, че трябва да има подаръчета. Само че не мога още да реша какви, но мисля каквото и да е да е опаковано като истински подарък, с име и картичка за да стане по - личен. Иска ми се да е много красива и вършеща работа джаджа, но трябва още да помисля  VIATICUM
good
skrubol,това е и моята идея,но големият проблем наистина е какво да има вътре crazy?!?!Ще поразмислим....и ще споделяме тук,нали Wink Ето няколко предложения за опаковката на подаръчетата


* index[2].jpg (17.81 KB, 300x300 - видяно 198 пъти.)

* index[3].jpg (13.66 KB, 180x144 - видяно 3049 пъти.)

* index[4].jpg (11.15 KB, 180x144 - видяно 3028 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 15, 2007, 10:28:02 »

МНОГО СА КРАСИВИЧКИ  Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 15, 2007, 10:31:06 »

Rossistela  много ми хареса това,което си написала! Bravo Напълно съм съгласна с теб!Това е най-правилното тълкование,което съм чувала за тези подаръчета! Bravo give_rose
desislavka,благодаря ти!Въпреки,че това е моето мнение,аз в никакъв случай не отричам желанието и убежденията на тези,които имат други виждания за нещата да постъпят по начина,който считат за най-подходящ give_rose
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 15, 2007, 10:34:06 »

много са хубави, но аз си мисля за нещо такова, защото ще ми пасва точно на замисъла:


* sunflower box.jpg (30.27 KB, 300x300 - видяно 227 пъти.)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 15, 2007, 10:40:34 »

 *THUMBS*Красиво е!Можеш да го съчетаеш идеално с книгата за пожелания,с поканите,с малките бонбониерки,които се хвърлят пред църквата,с украсата на шампанското,с украсата по масите и дори,при малко повече смелост-и с букета си girl_wink!Много е специфично и не може да остане незабелязано!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 15, 2007, 10:44:53 »

да така ще е, защото всичко ще е в слънчогледи и ще е леко битова обстановката. Много се радвам, че ти харесва. Sunshine
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 15, 2007, 23:42:11 »

И аз мисля, че трябва да има подаръчета. Само че не мога още да реша какви, но мисля каквото и да е да е опаковано като истински подарък, с име и картичка за да стане по - личен. Иска ми се да е много красива и вършеща работа джаджа, но трябва още да помисля  VIATICUM
good
skrubol,това е и моята идея,но големият проблем наистина е какво да има вътре crazy?!?!Ще поразмислим....и ще споделяме тук,нали Wink Ето няколко предложения за опаковката на подаръчетата
Вътре може да бъде скрито едно послание към всеки гост.Ако са малко може и индивидуално,ако са много може някакво стандартно пожелание написано от сърце и готово  :DANCE:Аз имах идея освен подаръчетата на табелките с имената да бъде закрепено по едно индивидуално послание , но в интерсе на истината времето не ми достигна и не успях.Иначе всеки би се почувствал много специално с по едно лично обръщение.Ако свитъка вътре е стандартен,то поне кутийките могат да бъдат придружени с мини картичка с името на госта и пак ще бъсе по специално.
Незнам
Просто идея! girl_wink
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 15, 2007, 23:59:43 »

това е добра идея, и аз я обмислях, обаче аз не съм от най-словоохотливите и послание за всеки по отделно едва ли ще мога да измисля, пък и към доста голяма част от гостите нямам никакво отношение, така че един такъв подарък ще е доста сложен за мен. Обаче мисля, че мога да измисля по две думички за малка картичка и да я надпиша собственоръчно за всеки по отделно. Mail А вътре ще има нещо друго, ама какво не знам   GROAN, ако ми хрумне нещо ще споделя, въртят ми се в главата няколко идеи, но още не са се конкретизирали.  pardon
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 18, 2007, 16:51:51 »

И аз мисля, че трябва да има подаръчета. Само че не мога още да реша какви, но мисля каквото и да е да е опаковано като истински подарък, с име и картичка за да стане по - личен. Иска ми се да е много красива и вършеща работа джаджа, но трябва още да помисля  VIATICUM
Вижте какво намерих!Ето това е сайта http://www.ramtop.com ,има интересни неща.

Но аз вчера във Валентина погледнах една подобна кутийка и струваше около 2,50 или 2,80лв  Oh my ... crazy!!!


* КУТИИ.jpg (3.62 KB, 194x194 - видяно 3074 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines