Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:02:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280116 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 12, 2007, 13:21:19 »

честно да ви кажа до сега не сам била на сватба на която да има подаръчета за гостите(аз не че сам била на много сватби  smile)но знаех че може да се подаряват и като ставах кума питах моята приятелка дали ще има такива и тя доста се учуди от това,явно не всички знаят за този момент.Аз малко се притеснявам че някои от гостите,може би по възрастните  ще се чудят какви са тези неща но едва ли има човек който да не се радва на подарак girl_wink
а съм сагласна че всеки сам си преценява според вижданията си
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 12, 2007, 13:22:38 »

абсолютно сън съгласна с теб маслинка good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 12, 2007, 17:38:12 »

честно да ви кажа до сега не сам била на сватба на която да има подаръчета за гостите(аз не че сам била на много сватби  smile)но знаех че може да се подаряват и като ставах кума питах моята приятелка дали ще има такива и тя доста се учуди от това,явно не всички знаят за този момент.Аз малко се притеснявам че някои от гостите,може би по възрастните  ще се чудят какви са тези неща но едва ли има човек който да не се радва на подарак girl_wink
а съм сагласна че всеки сам си преценява според вижданията си

абсолютно сън съгласна с теб маслинка good

И аз!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 12, 2007, 22:44:28 »

Аз съм била на сватби с подаръчета и на такива без.Като дете си пазех даже кошничките /то тогава само това имаше/.Много мил спомен е когато ги погледнеш и се сетиш з анякоя щастлива двойка.После си спомняш как си споделил щастието им и т.н. и т.н..От друга страна гостите така получават специално внимание,т.е. повече от обичайното.То е ясно че е уважение за тях че са поканени,но това е просто спомен.Понякога минават години,живота става напрегнат и забравяш нечия сватба.Но когато погледенеш подаръчето или кошничката се усмихваш и се връщат назад в приказката от сватбата.Това е!Разбира се че е лично мнение.А разхода не е голям.Пък ако става на въпрос то и гостите могат да кажат:"Защо да им подаряваме подаръци,ние сме ги уважили като сме дошли" girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 13, 2007, 10:31:30 »

аз си мился, че трябва да има малко подаръче, било то снимка или малък сувенир !!!!!!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 13, 2007, 10:36:44 »

ДА И АЗ МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА ПОДАРЪЧЕТА А ТОВА Е НОВА МОДА ПО СВАТБИТЕ И ЩЕ Е ИНТЕРЕСНО ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЗНАЯТ !!!  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 13, 2007, 10:42:38 »

именно - ще им бъде интересно на гостите и най-вече ще се зарадват, че не само късметчета ще имат , ами и подаръчета !!!! ще се поласкаят според мен !!!!  smile smile blum blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 13, 2007, 10:44:09 »

ДА НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА !!! Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 13, 2007, 10:59:36 »

Наистина за пръв път чувам,че има сватби,на които не се дават подаръчета на гостите,аз лично не съм била на такава!?!!?Едно време бяха прословутите кърпички,поставяни с топлийка  и кошничките с жито,бонбонки и стотинки,сега са керамичните фигурки,свещички,бонбониерки и всичко,което ни роди фантазията...Не бих нарекла това разход ,по-скоро инвестиция!Да,инвестиция-в доброто настроение и благоразположение на гостите,защото не може да няма тръпка,когато се настанят на масата там да открият своето лично подаръче-знак на уважение и благодарност от младото семейство и мил спомен от тяхното тържество или пък когато им го връчите лично с наздравиците,а не минавате просто да "съберете" някой лев!А колкото повече тръпки и жестове към гостите-толкова по-висок градус на настроението,нали Party time ?!? Аз не бих си го спестила и не го смятам за излишен разход!Тук виждам чудесни идеи и добре ще помисля по въпроса кое ще бъде най-ефектно и изненадващо за гостите girl_wink
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #159 -: март 13, 2007, 11:10:29 »

Наистина за пръв път чувам,че има сватби,на които не се дават подаръчета на гостите,аз лично не съм била на такава!?!!?Едно време бяха прословутите кърпички,поставяни с топлийка  и кошничките с жито,бонбонки и стотинки,сега са керамичните фигурки,свещички,бонбониерки и всичко,което ни роди фантазията...Не бих нарекла това разход ,по-скоро инвестиция!Да,инвестиция-в доброто настроение и благоразположение на гостите,защото не може да няма тръпка,когато се настанят на масата там да открият своето лично подаръче-знак на уважение и благодарност от младото семейство и мил спомен от тяхното тържество или пък когато им го връчите лично с наздравиците,а не минавате просто да "съберете" някой лев!А колкото повече тръпки и жестове към гостите-толкова по-висок градус на настроението,нали Party time ?!? Аз не бих си го спестила и не го смятам за излишен разход!Тук виждам чудесни идеи и добре ще помисля по въпроса кое ще бъде най-ефектно и изненадващо за гостите girl_wink

 Абсолютно съм съгласна с теб  Bravo .Все пак всеки си преценява според възможностите и според вижданията.Ние примерно си харесахме едни много сладки слончета(2 лева брой)и ще ги вземем за подарък на гостите.Решили сме да не ги оставяме на масите,а когато минаваме за наздравицата шаферката да ми ги подава и аз да ги подарявам  girl_in_love .Надявам се,че ще се получи добре и ще им остане скъп спомен от нашия сватбен ден!
 P.S.Знам че слончето носи касмет в дадена къща,когато дупето му е обърнато към вратата на дома.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 13, 2007, 11:26:27 »

Наистина за пръв път чувам,че има сватби,на които не се дават подаръчета на гостите,аз лично не съм била на такава!?!!?Едно време бяха прословутите кърпички,поставяни с топлийка  и кошничките с жито,бонбонки и стотинки,сега са керамичните фигурки,свещички,бонбониерки и всичко,което ни роди фантазията...Не бих нарекла това разход ,по-скоро инвестиция!Да,инвестиция-в доброто настроение и благоразположение на гостите,защото не може да няма тръпка,когато се настанят на масата там да открият своето лично подаръче-знак на уважение и благодарност от младото семейство и мил спомен от тяхното тържество или пък когато им го връчите лично с наздравиците,а не минавате просто да "съберете" някой лев!А колкото повече тръпки и жестове към гостите-толкова по-висок градус на настроението,нали Party time ?!? Аз не бих си го спестила и не го смятам за излишен разход!Тук виждам чудесни идеи и добре ще помисля по въпроса кое ще бъде най-ефектно и изненадващо за гостите girl_wink


 Абсолютно съм съгласна с теб  Bravo .Все пак всеки си преценява според възможностите и според вижданията.Ние примерно си харесахме едни много сладки слончета(2 лева брой)и ще ги вземем за подарък на гостите.Решили сме да не ги оставяме на масите,а когато минаваме за наздравицата шаферката да ми ги подава и аз да ги подарявам  girl_in_love .Надявам се,че ще се получи добре и ще им остане скъп спомен от нашия сватбен ден!
 P.S.Знам че слончето носи касмет в дадена къща,когато дупето му е обърнато към вратата на дома.

И КОГАТО ОПАШКАТА МУ Е ПРИБРАНА ПОД ДУПЕТО !!
« Последна редакция: март 13, 2007, 11:28:04 от Ели Атанасова » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 13, 2007, 11:27:04 »

Цитат
P.S.Знам че слончето носи касмет в дадена къща,когато дупето му е обърнато към вратата на дома.
Да,geri84,и аз имам у дома такива слончета от сватба-с дупето към вратата са girl_wink!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 13, 2007, 14:44:13 »

Rossistela  много ми хареса това,което си написала! Bravo Напълно съм съгласна с теб!Това е най-правилното тълкование,което съм чувала за тези подаръчета! Bravo give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 13, 2007, 17:58:41 »

Абсолютно съм съгласна с теб  Bravo .Все пак всеки си преценява според възможностите и според вижданията.Ние примерно си харесахме едни много сладки слончета(2 лева брой)и ще ги вземем за подарък на гостите.Решили сме да не ги оставяме на масите,а когато минаваме за наздравицата шаферката да ми ги подава и аз да ги подарявам  girl_in_love .Надявам се,че ще се получи добре и ще им остане скъп спомен от нашия сватбен ден!
 P.S.Знам че слончето носи касмет в дадена къща,когато дупето му е обърнато към вратата на дома.
И ние така ги подарявахме на гостите докато минавахме за наздравица.Много хубаво се получи!А и двете малки сладки шаферки тичаха напред назад с кошничките да ги носят.Има ги на стр.9 DANCE
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 13, 2007, 18:13:34 »

аз мислех да са едни гълъбчета, кацнали на къщичка, но идеята за семената много ми допадна  Bravo Харесвам по нетрадиционните неща, а това е точно по мой вкус DANCE
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines