Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:23:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280106 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 16, 2007, 18:43:19 »

ние пък със сигурност ще пропуснем подаръчетата P-(мама много искаше да има,но аз не държа на тях  и мисля да минем без тях.А и много пъти след края на сватба(последната година съм била на 4 сватби) съм виждала следната грозна картинка - празните маси след тържеството и персонала заеднос  празните чинии обира въпросните подаръчета,които гостите не са си взели(незнайно защо beating)
Така че вместо 300 лв. за подаръци бих вложила тези пари в украсата на ресторанта и църквата примерно.Или бих  изпратила след сватбата по една снимка на семейство,наша снимка от сватбения ден kiss2
И ние така!Вкъщи имам 5-6 - слонче,котенце,камбанка...,които само се чудя къде да сложа.Знам,че са ни подарени с любов от младоженците и не мога да ги пъхна на дъното на някой шкаф!
Иначе идеята със снимката ми харесва,но ще я дообмислим!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #106 -: февруари 16, 2007, 22:36:31 »

да и аз имам такива подаръчета - мидички,пантофки ,кошнички...наредила съм си ги защото ме е жал да ги изхвърля,но честно казано дори ня си спомням кое от кого е ...
А са толкова красиви....
Не е честно някой да вложи толкова усилия и старание за да направи една малка фигурка,а тя после да събира прах на някой шкаф secret
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #107 -: февруари 18, 2007, 22:34:41 »

момичета имам страхотна идея за подарък за гостите
значи днес говорехме със свекър ми и той предложи да подарим по една наша снимка направена пред църквата например.Тъй като той се занимава с фотография и имам много познати пое отговорност снимка направена в 18 часа да бъде изкарана в 70 броя в 21 часа hiphip hiphip hiphip
мисля че е оригинално като идея...хората няма да очакват да получат снимка направена същия ден danceg
друг е въпросът до колко снимката ще е сполучлива Mad girl
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 18, 2007, 22:53:15 »

момичета имам страхотна идея за подарък за гостите
значи днес говорехме със свекър ми и той предложи да подарим по една наша снимка направена пред църквата например.Тъй като той се занимава с фотография и имам много познати пое отговорност снимка направена в 18 часа да бъде изкарана в 70 броя в 21 часа hiphip hiphip hiphip
мисля че е оригинално като идея...хората няма да очакват да получат снимка направена същия ден danceg
друг е въпросът до колко снимката ще е сполучлива Mad girl

Нашите снимки бяха точно такива - от сватбата. След църквата отидохме до едно фото, където предварително бях говорила да се снимаме и след около 1-2 часа отидохме да си ги вземем, за да ги раздадем на гостите! Снимките бяха около 80бр. Получава се много приятна изненада, защото наистина никой не очаква снимка от сватбата преди тя да е свършила! А и не всеки ще има снимка само на младоженците иначе!
Защо се притесняваш дали ще е сполучлива снимката? Направете няколко кадъра и който е най-добър от него да ви изкарат!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #109 -: февруари 18, 2007, 22:59:07 »

о благодаря ти мария :bravo:успокои ме малко поне girl_wink
ами притесних се за снимката ...не винаги излизам добре sarcastic
но като се замислиш - грозна булка няма good
нали така Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 18, 2007, 23:09:08 »

о благодаря ти мария :bravo:успокои ме малко поне girl_wink
ами притесних се за снимката ...не винаги излизам добре sarcastic
но като се замислиш - грозна булка няма good
нали така Wink

 good Със сигурност ще си хубава булка, така че остави притесненията за някой друг! girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #111 -: февруари 19, 2007, 15:15:21 »

момичета имам страхотна идея за подарък за гостите
значи днес говорехме със свекър ми и той предложи да подарим по една наша снимка направена пред църквата например.Тъй като той се занимава с фотография и имам много познати пое отговорност снимка направена в 18 часа да бъде изкарана в 70 броя в 21 часа hiphip hiphip hiphip
мисля че е оригинално като идея...хората няма да очакват да получат снимка направена същия ден danceg
друг е въпросът до колко снимката ще е сполучлива Mad girl
Аз също съм виждала и имам такива снимки за сповен от сватбата като подарък за гостите,дори във фотото  от което ни правеха снимките и видеото ни предложиха такива снимки оформени в рамки за 0,80ст за 1 брой.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 19, 2007, 16:14:43 »

Аз също съм виждала и имам такива снимки за сповен от сватбата като подарък за гостите,дори във фотото  от което ни правеха снимките и видеото ни предложиха такива снимки оформени в рамки за 0,80ст за 1 брой.

Ние платихме по 32ст. на брой и 3 лв за снимането, като ни направиха и няколко снимки с кумовете! Не ни взеха по-скъпо от колкото ако си поръчаш да ти изкарат други снимки! girl_wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #113 -: февруари 20, 2007, 10:15:01 »

много ми допадна идеята и мисля че ще се получи страхотна изненада
само ние с мама знаем blum girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 20, 2007, 10:20:37 »

на мен също много ми харесва идеята, но моята мама и свекърва са много резервиран, относно идеята на всеки да се подарява сниимка !!!

тъй като: "снимка се подарявало само на близък човек" !!!!!!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

 smile smile blum blum
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #115 -: февруари 20, 2007, 10:22:43 »

на мен също много ми харесва идеята, но моята мама и свекърва са много резервиран, относно идеята на всеки да се подарява сниимка !!!

тъй като: "снимка се подарявало само на близък човек" !!!!!!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

 smile smile blum blum

ами нали на сватбата ще са вашите близки хора shok
поне така трябва Girl_sing
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 20, 2007, 10:54:33 »

е да, но не всички са ти толковаааа близки нали? има хора, които просто не може да не ги поканиш !!! smile но все пак ти си решаваш, аз мисля, че това страхотна изненада и бих искала да я направя, ноооо ще видим !!! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 20, 2007, 12:24:58 »

на мен също много ми харесва идеята, но моята мама и свекърва са много резервирани, относно идеята на всеки да се подарява сниимка !!!

тъй като: "снимка се подарявало само на близък човек" !!!!!!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

 smile smile blum blum


Ооооох, колко ми е познато това!!! Мама казва същото, но относно електронния ни албум!!! Offtopic
Все казва, че от снимка, някой можел да ни навреди!!! shok Добре че аз и милото не вярваме в такива работи!!! любов заедно
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #118 -: февруари 20, 2007, 22:26:23 »

ееее това са глупости
кой твой близък би ти навредил pardon
но майките са такива,какво да се прави Girl_sing
но ние при всички положения ще имаме снимка за подарък,много повече ме устройва финансово,отколкото другите подаръци sad
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 07, 2007, 17:51:39 »

на мене ми допадат всички идеи които сте написали.на мен ми предложиха една но искам да чуя и вашето мнение.става въпрос за диск с любимите песни на младоженците и в моя случай 3-4снимки от подписването ни(защото ние подписахме в испания и никoй не ги е виждал)но мен ме притеснява дали всички имат къде да ги слушат(поне така казва свекърва ми)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines