Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:58:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280089 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 16, 2007, 13:21:33 »

ето ! от мънисто са !  първо ще бъде закачено името на всеки от масата, и после ще има послание от рода на "благодарим ви че бяхте наши гости,  това е нашия малък спомен за вас.... "
после стават да си сложиш снимка или визитка !!!

без посланието / ще си го правя сама?/ струват 1.20 бр. !!!!!  smile smile smile smile

харесва ли ви като идея !??

[attachment deleted by admin]
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 16, 2007, 13:29:47 »

ето ! от мънисто са !  първо ще бъде закачено името на всеки от масата, и после ще има послание от рода на "благодарим ви че бяхте наши гости,  това е нашия малък спомен за вас.... "
после стават да си сложиш снимка или визитка !!!

без посланието / ще си го правя сама?/ струват 1.20 бр. !!!!!  smile smile smile smile

харесва ли ви като идея !??
ооо Ели и аз си го мислех това но с едни вишнави камбанки пак от Манисто,но се чудех дали е потходящо да им подаряваме визитници huhhuh.gif ти как си го намислила каде ще пишете това че остава за спомен и каде именото на човека?моляте обясни защото на мен тази идея ми беше парвата за подаръци на гостите и хем за визитници за имената.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 16, 2007, 13:39:02 »

ЕТО ГИ КАМБАНИКИТЕ.а ТЕЗИ ДРУГИТЕ МИ СЕ СТРУВАТ ПО ПОТХОДЯЩИ smile


* cartholder kamb.jpg (3.75 KB, 133x100 - видяно 4377 пъти.)

* vizitnik VJARA.jpg (41.68 KB, 400x600 - видяно 544 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 16, 2007, 13:40:29 »

maslinka, много са хубави!!! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 16, 2007, 14:14:42 »

ЕТО ГИ КАМБАНИКИТЕ.а ТЕЗИ ДРУГИТЕ МИ СЕ СТРУВАТ ПО ПОТХОДЯЩИ smile
[/quo

виж сърцата, които съм показала, отзад сигурно има нещо, което да закрепи посланието !!!!!!, ако ли не, може да се върже някаква картичка с панделка и пак става !!!!!!!!! smile
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 16:29:59 от Ели Атанасова » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #95 -: февруари 16, 2007, 16:24:53 »

ЕТО ГИ КАМБАНИКИТЕ.а ТЕЗИ ДРУГИТЕ МИ СЕ СТРУВАТ ПО ПОТХОДЯЩИ smile

maslinka, и аз съм си харесала подобни визитници от Мънисто второто ти предложение, но нашите ще са в бяло и сребристо- дори мама вече ги поръча, тъй като аз нямаше как.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 16, 2007, 16:50:56 »

и на мен са ми много сладки,даже стават и идеално за украса на масата.вообще са много функционални Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #97 -: февруари 16, 2007, 16:58:20 »

и на мен са ми много сладки,даже стават и идеално за украса на масата.вообще са много функционални Wink

Да, така е! Мисля че е много оригинално предложението. Другото, което сме си харесали от същото ателие са салфетниците.  good Така мислим всички тези неща да си останат подаръчета за гостите, като добавим и по една бутилка БГ вино с нашите имена.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #98 -: февруари 16, 2007, 17:23:02 »

ние пък със сигурност ще пропуснем подаръчетата P-(мама много искаше да има,но аз не държа на тях  и мисля да минем без тях.А и много пъти след края на сватба(последната година съм била на 4 сватби) съм виждала следната грозна картинка - празните маси след тържеството и персонала заеднос  празните чинии обира въпросните подаръчета,които гостите не са си взели(незнайно защо beating)
Така че вместо 300 лв. за подаръци бих вложила тези пари в украсата на ресторанта и църквата примерно.Или бих  изпратила след сватбата по една снимка на семейство,наша снимка от сватбения ден kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #99 -: февруари 16, 2007, 17:28:40 »

ние пък със сигурност ще пропуснем подаръчетата P-(мама много искаше да има,но аз не държа на тях  и мисля да минем без тях.А и много пъти след края на сватба(последната година съм била на 4 сватби) съм виждала следната грозна картинка - празните маси след тържеството и персонала заеднос  празните чинии обира въпросните подаръчета,които гостите не са си взели(незнайно защо beating)
Така че вместо 300 лв. за подаръци бих вложила тези пари в украсата на ресторанта и църквата примерно.Или бих  изпратила след сватбата по една снимка на семейство,наша снимка от сватбения ден kiss2

Подаръчетата не са задължителни наистина, но аз ще ги използвам като част от декорациите по масите, а след това гостите могат да си ги вземат като спомен от сватбата, защото аз не се виждам след това със 100 визитника и 100 салфетника. Иначе оригиналната ни идея за подарък беше виното от България с нашите имена, защото сватбата е в чужбина и почти всичко гости (без моето семейство) са чужденци и решихме че това ще им се хареса много.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #100 -: февруари 16, 2007, 17:30:21 »

диди със сигурност ще останат очаровани - много оригиналана идея Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 16, 2007, 17:48:51 »

ДИДИ, идеята за бутилка Бг вино  с етикет с вашите имена е прекрасна!!! CHEERS girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 16, 2007, 17:49:25 »

ние пък със сигурност ще пропуснем подаръчетата P-(мама много искаше да има,но аз не държа на тях  и мисля да минем без тях.А и много пъти след края на сватба(последната година съм била на 4 сватби) съм виждала следната грозна картинка - празните маси след тържеството и персонала заеднос  празните чинии обира въпросните подаръчета,които гостите не са си взели(незнайно защо beating)
Така че вместо 300 лв. за подаръци бих вложила тези пари в украсата на ресторанта и църквата примерно.Или бих  изпратила след сватбата по една снимка на семейство,наша снимка от сватбения ден kiss2

И ние ги пропуснахме и не съжалявам!!! girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #103 -: февруари 16, 2007, 17:52:18 »

диди със сигурност ще останат очаровани - много оригиналана идея Bravo
ДИДИ, идеята за бутилка Бг вино  с етикет с вашите имена е прекрасна!!! CHEERS girl_in_love

Благодаря ви, момичета! Надявам се и на гостите да им хареса-нали затова го правим, но моята свекърва иска да запазим идеята в пълна тайна, за да може да е по-голяма изненадата за гостите.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 16, 2007, 17:55:54 »

диди със сигурност ще останат очаровани - много оригиналана идея Bravo
ДИДИ, идеята за бутилка Бг вино  с етикет с вашите имена е прекрасна!!! CHEERS girl_in_love

Благодаря ви, момичета! Надявам се и на гостите да им хареса-нали затова го правим, но моята свекърва иска да запазим идеята в пълна тайна, за да може да е по-голяма изненадата за гостите.

Дааа, запазете я!!! good За да може после да са Oh my ... и много да се радват!!! любов заедно
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines