Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:39:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 280120 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 11, 2007, 22:32:13 »

Марина,страхотен сайт,а аз последно реших подаръчетата за гостите да са малки свещничета с цвета на сватбата и надписани с маркер за стъкло. girl_in_love
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #76 -: февруари 11, 2007, 22:46:17 »

Супер идея, Illusion, и аз си мисля да подаря свещничета с някаква интересна форма smile
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #77 -: февруари 14, 2007, 11:01:52 »

Днес попаднах на тези шоколадови подаръчета за гости, много са сладки, но после само опаковката ли ще остане  shok


* BR244-S.jpg (13.66 KB, 180x144 - видяно 671 пъти.)

* BR3145-S.jpg (11.15 KB, 180x144 - видяно 594 пъти.)

* BRENV-3-S.jpg (8.86 KB, 180x145 - видяно 488 пъти.)

* SE13800-S.jpg (12.87 KB, 180x144 - видяно 702 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 14, 2007, 11:12:53 »

Днес попаднах на тези шоколадови подаръчета за гости, много са сладки, но после само опаковката ли ще остане  shok

Аз лично бих си запазила цялото подаръче!! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 14, 2007, 11:43:32 »

страхотни идеи наистина !!!!

тук в нашия край до сега не съм виждала да се подаряват подаръци на гостите ! има късметчета след ритуала, а после шаферката минава и закичва всеки с цветенце ( малка бутониерка ) !!!

вашата идея ми допадна много !!!

но съм присъствала на сватба в Благоевград ! и там младоженците се бяха снимали точно след ритуала ! и във фотото бяха изкарали снимките и сложени в хартиена рамка , на която пише имената и датата и "радваме се , че бяхте наши гости" !!

мисля, че това е оригинално !!! smile
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 14, 2007, 12:46:03 »

Момичета, на мен много ми харесаха кошничките като идея за подарък. Можете ли да ми кажете къде мога да намеря такива във София.
« Последна редакция: февруари 14, 2007, 12:54:45 от zuza » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 14, 2007, 17:10:43 »

страхотни идеи наистина !!!!

тук в нашия край до сега не съм виждала да се подаряват подаръци на гостите ! има късметчета след ритуала, а после шаферката минава и закичва всеки с цветенце ( малка бутониерка ) !!!

вашата идея ми допадна много !!!

но съм присъствала на сватба в Благоевград ! и там младоженците се бяха снимали точно след ритуала ! и във фотото бяха изкарали снимките и сложени в хартиена рамка , на която пише имената и датата и "радваме се , че бяхте наши гости" !!

мисля, че това е оригинално !!! smile

Ние бяхме "2 в 1". Първо мислехме да не закичваме всички гости с цветчета, а само кумовете и родителите, но после размислихме и купихме за всички, особено като намерихме по 10ст. бройката  danceg
Бяхме твърдо против разни фигурки за подарък и решихме да се снимаме след церемонията и да подарим по една снимка, опакована по някакъв начин. Една приятелка на майка ми измисли много оригинален начин са сгъване на картонен лист, в който се слага снимката, но така че да се вижда надпис, който беше нещо от рода на "Благодарим ви, че присъствахте на нашата сватба! сем. Лакови" или нещо подобно не съм съм сигурна точно за текста.
На всички много им хареса идеята за подаръка, дори едни приятели, които ще се женят май месец, ни питаха дали могат да я използват и за тяхната сватба  danceg danceg danceg
Активен
Karina
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #82 -: февруари 14, 2007, 18:08:20 »

Благодаря, Фийби, харесаха ми подковите smile
Вижте тук за други дребни идейки:

http://www.wrapwithus.com/unique-wedding-favors.html

Марина тези много, много ми харесаха. Но къде в България такива неща?????????2 crazy crazy crazy crazy crazy
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #83 -: февруари 14, 2007, 20:23:37 »

Ами тези неща може и да ги няма в БГ, но мисля че с малко повече фантазия и изобретателност, могат да се постигнат желаните успехи и да се направят подобни подаръчета за гостите. Например fiibi предложи един български сайт, в който има интерестни предложения. Другият вариант е да се купят обикновени свещничета от някой магазин, а след това да се намери арт и дизайн студио, които могат да направят интересни етикетчета или панделки с имената на младоженците, а след това вие сами да си украсите свещничетата. Могат да се купят отделно малки чаени свещи и празни кутийки, които да се украсят с тюл, панделки, и малки цветчета. Една моя приятелка наскоро сама си беше направила подаръчетата като беше купила обикновени сребърни камбанки, а към тях беше сложила панделка и малко стихотворение прикрепено към панделката. Мисля че има много възможности.


* buttercup_boxes.jpg (17.81 KB, 300x300 - видяно 389 пъти.)

* daisy_box300.jpg (26.7 KB, 300x300 - видяно 380 пъти.)

* glossy_white2_box300.jpg (13.58 KB, 300x300 - видяно 368 пъти.)

* silver bell.jpg (9.72 KB, 275x361 - видяно 679 пъти.)
« Последна редакция: февруари 14, 2007, 20:30:49 от didibaby » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #84 -: февруари 14, 2007, 20:28:45 »

А ето едно предложение за етикети с имената на младоженците, които можете да си направите сами и да залепите на свещничетата:


* personalized_300.jpg (19.56 KB, 300x300 - видяно 1271 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 15, 2007, 09:13:55 »

момичета аз се бях спряла на снимка с младоженците, но вчера споделих идеята с наши познати и ми казаха, че снимка сее подарява само на най-близък човек !!!! не се знаело кой какво ти мисли !!!!!!!!!!!
нашата сватба няма да е много малка и наистина не знам кой какво мисли !!!!!!!!!

какво да правя!!! sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 15, 2007, 10:42:15 »

момичета аз се бях спряла на снимка с младоженците, но вчера споделих идеята с наши познати и ми казаха, че снимка сее подарява само на най-близък човек !!!! не се знаело кой какво ти мисли !!!!!!!!!!!
нашата сватба няма да е много малка и наистина не знам кой какво мисли !!!!!!!!!

какво да правя!!! sad

Добре де, ама нали на сватбата се канят близки и приятели, с които се уважавате? Аз не бих канила такива хора, които не зная какво ми мислят, още по-малко такива, които знам, че не ми мислят доброто!
Според мен не всеки ще има възможност да се снима с младоженците отделно и е хубаво да имат тяхна снимка, но както си прецените. На нас в ресторанта ни казаха, че след всяка сватба, на която подаряват някакви фигурки имало оставени по масите доста, т.е. не всички си ги вземат, а ти си направил труда да им подариш нещо за спомен! Ако е подаръче трябва да е нещо наистина оригинално, което да не оставиш в ресторанта, а да си го вземеш за спомен. Успех в избора!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 15, 2007, 11:13:25 »

не знам дали при теб е така !!

пр. аз ще каня офиса, в който работя, но не върви да поканя само някои,а другите не ! макар, че примерно се карам с една колежка, ще я поканя за да и покажа , че съм над тези неща !!

и пр. близки роднини от страна на младоженеца, които съм виждала два пъти за 6 години, но няма как да не се поканят! аз от къде да знам харесват ли ме или не !!!!!!! има хора всякакви нали? smile smile smile smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #88 -: февруари 15, 2007, 15:44:37 »

Ели Атанасова е права,колкото и да са ти близки и роднини някои хора  не можеш да имаш доверие на всички,затова аз също поради тази причина не бих си подарила снимка.Освен това има толкова много неща които могат да се подарят.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 15, 2007, 17:57:38 »

аз харесах вече, едни подаръчета и са практични, утре ще ви покажа снимка !! smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines