Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:12:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 279971 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: февруари 05, 2008, 09:21:57 »

Момичета, ето още една идейка за подаръци за гостите  good


* podaracheta.jpg (38.01 KB, 560x448 - видяно 4347 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #661 -: февруари 08, 2008, 10:53:44 »

Водно конче! С малко мъниста и малко труд  smile



Ето и подробности как се прави /на английски/.

http://www.hobbycraft.co.uk/ideas_library/idea_809.html
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: февруари 11, 2008, 21:04:27 »

 Offtopicмацки трябва ми вашата помощ,някой от вас при подаръците за гостите са ползвали като бурканчета вътре с листенца <мирищеши от цветя и т.н.>и ми трябва именно такова бурканче,аз имам такива обаче не знам от къде са купувани cray eто такова:,само че в бурканче,не може да не се сещате blush
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: февруари 12, 2008, 00:26:06 »

НИКОЙ ЛИ НЕ ИСКА ДА МИ КАЖЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПЯ МАЛКИ БУРКАНЧЕТА??? Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Моля, Ви, нека тези, които имат  информация за това споделят с нас. НЕ бъдете егоисти!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: февруари 12, 2008, 11:04:12 »

Днес ми дойде страхотна идея(или поне така си мисля lol за подарък на гостите - миниатюрни чашки за шампанско гравирани с имената на младоженците или вече тяхната фамилия или чаши за кафе/чай направени по същия начин.
Мисля, че идеята не е лоша стига да могат да се намерят от някъде, а за гравирането - всяко златарско ателие ще помогне.
ако някой се сеща от къде могат да се намеря такива чашки/ да не забравяме и бурканчетата smile да казва бързоооо help pc-mainiak
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: февруари 12, 2008, 11:47:50 »

TediDS , идеите ти са много оригинални, но наистина нямам идея от къде да намериш малки чашки за шампанско... Виж за чаени е по-вероятно да намериш нещо... А в тази тема някъде по-нагоре четох за метални ключодържатели, гравирани с имената на младоженците и датата на сватбата. Това също много ми допадна  smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: февруари 12, 2008, 19:42:05 »

TediDS това е за теб  smile

http://www.inhomglass.com/bottles.htm

Моя приятелка се жени миналата година и купи от тази фирма свещничета и малки юзчета като подаръчета за гостите. Видях че имат нещо като малки  бурканчета ама не зная дали продават капачки за тях pardon
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: февруари 12, 2008, 23:36:53 »

Krasunkata, Благодаря ти много! smile smile smile :)Ще проверя как стоят нещата и ще пиша, ако някой се интересува друг.Отново- благодаря!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: февруари 13, 2008, 09:35:07 »

Момичета, мислите ли, че керамичните фигурки (ангелчета, слончета, гълъбчета) са прекалено тривиални за сватбени подаръчета?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: февруари 13, 2008, 09:45:32 »

петровска, зависи от вас и от гостите ви. Ако в "компанията" скоро е имало сватби, на които са подарявали такива фигурки, според мен ще изглежда тривиално и изтъркано. Ако обаче не е имало и ако на вас ви харесват - защо не.
Мисълта ми е, че ние за една година бяхме гости на 4 сватби. част от гостите на тези сватби ще присъстват и на нашата, поради което аз се опитвам да избягвам всякакви повторения, защото искам нашата сватба да бъде уникална и запомняща се.

Надявам се да съм се "обяснила" достатъчно ясно Wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: февруари 13, 2008, 10:51:02 »

Да, разбирам гледната ти точка. Повечето ни познати нямам информация да са били скоро на друга сватба.
Проблема е, че на мен наистина много ми харесват, супер сладки са, но сега всеки си подарява такива за сватбат  pardon
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: февруари 13, 2008, 10:58:05 »

petrovska, щом ти харесват не се тормози излишно. Поръчвай си ги спокойно.
Аз покрай подготовката за сватбата установих, че обикновените гости не са толкова "навътре" колкото нас Wink напр. текстовете на покани - точно този текст който на мен ми се стори най-клиширан и изтъркан на много наши познати им се стори супер оригинален. Керамичните фигурки, които за мен са върха на клишето (не искам да обидя никого) за някои хора са абсолютно логичния и сладък подарък за гостите smile

Просто с цялата информация която попиваме покрай подготовката от стотици чужди сватби, възприятията ни за оригиналност са много по-различни от тези на хората, които ще поканим (в повечето случаи). Така че, изобщо не се притеснявай - щом гостите ви не са събрали десет такива фигурки от различни сватби досега, поръчвай си ги спокойно - важното е ти да се чувстваш добре. Дори и на някой да не му хареса подаръка, едва ли ще ти каже някога Wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: февруари 13, 2008, 11:02:05 »

Да наистина тук като чета и все си мисля че всико изглежда много клиширано, но наистина това ние си го знаем защото се ровим постоянно къде ли не за такива сватбарски работи.
Аз лично реших подаръка за гостите ни да бъде фото на двамата, и това е доста разпространено, но на мен най много ми допада като идея.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: февруари 13, 2008, 12:35:37 »

Аз в един момент се усетих, че от желание да съм по-оригинална, ще прекарам голям брой часове в приготвяне на разни дреболийки, които не е ясно кой и до колко ще оцени, и от които няма да ми остане кой знае какъв спомен. Мислех за от части индивидуални подаръчета за гостите например, но вече почвам да се отказвам. Дори да поръчам някъде това, което бях намислила, пак ще ми отнеме много време да го опиша и събера като идеи, а ходя на работа, уча, преди сватбата ще имам изпити. Просто прецених, че не си струва толкова да се вглеждам в детайлите, при положение, че подготовката на сватбата не ми е единствено занимание. Пак ще избера хубави подаръчета, не вярвам някой да се обиди че са еднакви.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #674 -: февруари 14, 2008, 13:10:07 »

Ние имахме едни снопчета, вътре със слънчогледови семки и инструкции как да си посадиш слънчогледи, тъй като темата на сватбата ни беше слънчогледи, не е практично но се вързваше с всичко останало и не бяха трудни за изработка... ако искате да направите подаръчетата по индивидуални, вържете тейбъл картичките за подаръчетата, ние така направихме и изглеждаха добре...

Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines