Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 279817 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #645 -: януари 10, 2008, 14:35:39 »

Арлина, според мен сложи сребристо- пак е в гамата на бялото, но розово наистина не върви /въпреки че не знам защо сте се запритеснявали и делите мъжки/женски подаръци и т.н. pardon/.Или пък ако намериш бяла панделка с розови ръбове...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: януари 10, 2008, 14:38:40 »

Ели., ще се разсърдиш ли, ако открадна идеята ти?  blush Вчера гледах тези обувчета и много ми харесаха, но се чудех как могат да се направят по-интересни. А едният подарък за гостите ни със сигурност ще е папирусче с послания.

И още един въпрос за керамичните фигурки - ако сложа бяла панделка зле ли ще изгледат според вас? Защото идеята ми за сватбата е да е в бяло и розово, а на мъжете ми е странно да сложа розова панделка. Или пък нещо сребристо, да не е бяло?

радвам се, че ти харесват !!!! smile и разбира се , че не се сърдя !!!! smile само, че не виждам какъв е проблема и при тях панделката да е розова, при положение, че това е темата ти на сватбата !!!! аз на мъжете им подарих слончета и както виждаш пак са с розова панделка, нямаха тюлче, което обувките имат, тъй като ми изглежадах празни !!! smile

Ава твоите предложения за подаръчета - саксийките много ми харесаха !!!! направо се влюбих в тях, може ли и за мен една !!! в розовко !!!! smile
« Последна редакция: януари 10, 2008, 14:41:13 от Ели . » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: януари 10, 2008, 15:26:13 »

Ели, много ти благодаря! give_rose Панделката ще я мисля по-нататък smile

Аз мисля за мъжки и женски подаръци, защото голяма част от нашите гости са двойки, които още не живеят заедно, а част са такива, които живеят заедно. Не върви да подаряваме по един подарък на двойка, ако не живеят заедно. А за тези, които живеят заедно пък не върви да подарим две еднакви неща. Затова мисля да има някаква разлика и да са два вида.

Още нещо се сетих - на кумувете подарявате ли от същите подаръчета, освен специалният подарък?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: януари 10, 2008, 15:28:07 »

ние на кумовете не подарихме и щеше да е малко смешно като се има впредвид че кумата прави моите подаръчета  tease
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #649 -: януари 10, 2008, 15:50:42 »

Ивет кажи мила къде? pardon
магазин  Бижу   намира се на Колхозния пазар гаражите за цигари втория или третия блок не съм сигурна но знам че имат сайт  там може да погледнеш а са и много мили момичета може да се консултираш с тях за всичко на мен би бяха доста полезни съжелявам, че не се срешнах с тях в началото на подготовката на сватбата ни .Ако мога с друго да ти помогна питай насреща съм   Girl_hide

Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #650 -: януари 10, 2008, 16:30:07 »

Имат и в Пловдив, да, но в Стара Загора е централният им склад. Толкова сладки дреболийки имаше...а такива свещички. Girl_hide Със сърчица различни аранжировки. Радвам се,че ти харесват моите подаръчета, въпреки че аз бях настроена за други,ама...там щеше да отиде много време и труд. pardon Ама като гледам разни сайтове на Слънчоглед и от сорта- на Космополис не им е чак такова разнообразието от материали.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: януари 10, 2008, 16:35:16 »

Ами аз още никъде не съм гледала, освен каквото пожете във форума. Сигурно има разнообразие, просто като видях твоите подаръци и ахнах, много са сладурски. Обаче нещо не мога да намеря другата тема пък сега, за да видя точния сайт на фирмата, дали ще може да го напишеш и тук  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: януари 15, 2008, 23:20:08 »

Имам един въпрос - на децата подарявали ли сте от подаръчетата за гости или само на възрастните? Питам впредвид обстоятелството, че те едва ли разбират какво и по какъв повод им даваш.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: януари 16, 2008, 08:52:04 »

Още нещо се сетих - на кумувете подарявате ли от същите подаръчета, освен специалният подарък?

Ами ние им подарихме и от общите подаръчета като на всички останали гости в добавка към техните специални отделни подаръци. Все пак мислехме, че ще е тъпо да ги пренебрегнем, пък и ще им остане още един спомен.  smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #654 -: януари 16, 2008, 15:16:52 »

Един много интересен и дългосъхраняван подарък за гостите на сватбата е фотографията. Като бюджет ще излезе доста соленичко, но си заслужава. Идеята е не само да се предложи снимка на младоженците, но и снимки на младоженците с гостите във всеки един етап на сватбеното тържество - съвет, църква, ресторант /особено тук/ и само снимки на гостите. Фотографиите се разпечатват на място и всеки един гост може да си направи избор и да си вземе снимките в предварително подготвено пликче. Този подарък разбира се е за младоженци с по-големи финансови възможности. Но атракцията си заслужава. Бъдете и сигурни, че подаръкът ще бъде почти вечен и забележим от всички.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: януари 16, 2008, 19:53:18 »

нещо подобно правим сега ние като картичка с наша снимка,снимка на нас със съответния гост,снимка от меденото месече и не сме решили 4тата дали да не е обща снимка или пак на госта.но ше им  ги подаряваме сега след сватбата,а на сватбата си имаше отделно подарачета.дано станат по скоро че те хората ще забравят че са били на сватба blum
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #656 -: януари 29, 2008, 17:34:39 »

Мила Ели, много ми харесаха твоите обувчици с папирусчето и панделката,супер са! Bravo
Имам 1 въпрос - папиръсчето сама ли си го правиш? на каква хартия? на обикновен принтер може ли да се разпечата? Много мерси!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: януари 30, 2008, 09:12:53 »

Мила Ели, много ми харесаха твоите обувчици с папирусчето и панделката,супер са! Bravo
Имам 1 въпрос - папиръсчето сама ли си го правиш? на каква хартия? на обикновен принтер може ли да се разпечата? Много мерси!

сама ги украсявах обувчиците - мерси !!! smile а папирусчето е напечатано на пауст (оризова хартия), НО трябва да е на лазерен принтер, че на мастилено-струен се размазва !!! те стават около 8 бр. на лист А4 , зависи вече каквато големина си ги направиш smile
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: февруари 03, 2008, 03:53:38 »

http://www.party-varna.com/images/blue/8_big.jpg
ей това много ми хареса
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: февруари 04, 2008, 00:35:39 »

Здравейте, искам да се обърна към Miri.Прочетох някъде из страниците, вече не помня коя, че имаш познат пчелар, от къде си поръчала малки бурканчета..След като изчетох почти всички предложения за подаръчета, идеята за бурканчетата с мед ми допадна най- много.Струва ми се най-оригинално и с много символика.НО ohah не знам от къде да намеря такива бурканчета???Ако имаш възможност да вземеш инфо за тези бурканчета - колко ще струват, ако се поръчат примерно март-април, кога ще могат да са готови и дали изобщо това може да стане.
Обръщам се и към всички останали във форума - нека ако някой е успял да намери подобни бурканчета да сподели от къде ги е взел и на каква цена.
Благодаря!
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines