Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:29:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 279894 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #630 -: януари 01, 2008, 12:07:17 »

На нас от фотото ни казаха,че снимките ще са готови по време на самата сватба, така че в избрания от нас момент ще можем да ги подарим.
Въпреки това аз все още се чудя. Исками се да е нещо друго.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #631 -: януари 01, 2008, 17:12:19 »

идеята е хубава.............и интересна......
ето ти един варипапирус за дамите и шоколадова бонбонка за мъжете....



Задължително пишете на кирилица!


* bibko.jpg (66.83 KB, 362x240 - видяно 3594 пъти.)
« Последна редакция: януари 02, 2008, 10:00:53 от fiibi_bg » Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #632 -: януари 09, 2008, 21:32:46 »

Аз ще си позволя да обясня малко по-подробно за това със снимките може би има бъдещи булки,които не знаят как стоят нещата!На последните три-четири сватби на мои много близки подаръците бяха именно снимки.Значи по време на сватбата например след гражданското или след църквата се снимат както си му е реда и младоженците си харесват една снимка и вече като се отиде в ресторанта фотографа качва дадената снимка(не съм сигурна дали качва всичките или само избраната) на компютър по-скоро на лап топ и на принтер се напечатвам снимки в определения брой,може да се сложат във едни като джобчета (мисля че на първата страница има качена такава) и например шаферите да минат да ги раздадат на гостите малко по-късно в ресторанта!  smile 
Малко объркано стана дано ме разберете!  pardon   Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #633 -: януари 09, 2008, 22:53:56 »

InKaAa, аз това със снимката го разбрах, но мен ме претиснява ,че много от гостите ще са по двойки и не върви да им подарим 2 еднакви снимки. От друга страна не върви и да им подариме само една снимка -да има само 1 подарък за двама човека. Затова ще мислиме нещо друго.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #634 -: януари 09, 2008, 23:54:53 »

Мискаприз....винаги ще има недоволни....в крайна сметка правиш няколко вида подаръци - за младите, за по-старите и за децата........
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: януари 09, 2008, 23:59:57 »

Ами ако правим различни подаръци според възраста, какви да са подаръците за по-възрастните и за децата? Не се бях замисляла че може на дечицата да има различни подаръци... Добре че ви има вас и форума да давате идеи  kiss2
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: януари 10, 2008, 00:18:27 »

misskapriss,
ние имахме подаръци за мъжете, различни от на жените, както и надписа на панделката на подаръчетата беше с латински или на кирилица букви (имахме различни гости). Никой не се обиди.
 Но има още един тънък момент - ако имаш различни подаръчета, то те трябва да са наредени по масите преди да влязат хората, което поставя всеки човек на конкретен стол, а някой момичета от форума споделиха, че май това не е добре и те правеха списък на хората, които ще седнат на конкретна маса, но не и как точно...(примерно на маса 5 ще седят иванчо, марийка и тн, но може иванчо и марийка да не са един до друг...)ако искаш си помисли как искаш да подреждаш хората...
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #637 -: януари 10, 2008, 01:35:54 »

Мила ми мискаприз.....
ами за дечицата нещо такова....например....напълнено с няколко бонбона......


* 1.JPG (11.13 KB, 219x217 - видяно 3603 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #638 -: януари 10, 2008, 01:38:16 »

на мен това ужасно мн ми харесва.....


* intobox2.jpg (47.31 KB, 411x438 - видяно 3749 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #639 -: януари 10, 2008, 01:41:10 »

а това е пркрасна идея за по-върастните дами....разбира се не е задължително да е в розово де...


* vetrilo.JPG (9.38 KB, 180x177 - видяно 3576 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: януари 10, 2008, 11:11:13 »

Didka ами и ние няма да имаме много дечица на сватбата, май само шаферчетата ще са. За тях ми се иска да има индивидуални подаръци, все пак са сред специалните хора на сватбата pardon Но аз май съм тръгнала отзад напред, още не сме направили списък на гостите. Като е готов май ще е по-лесно да се определи какви да бъдат подаръците, различни ли да са различните по възраст хора и т.н.

Мерси на всички за съветите, ще ви държа в течение какво се случва с организацията  give_rose
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #641 -: януари 10, 2008, 12:02:04 »

Didka ами и ние няма да имаме много дечица на сватбата, май само шаферчетата ще са. За тях ми се иска да има индивидуални подаръци, все пак са сред специалните хора на сватбата pardon Но аз май съм тръгнала отзад напред, още не сме направили списък на гостите. Като е готов май ще е по-лесно да се определи какви да бъдат подаръците, различни ли да са различните по възраст хора и т.н.

Мерси на всички за съветите, ще ви държа в течение какво се случва с организацията  give_rose

И аз да дам моето мнени  по въпроса на подаръчетата мисля ,че трябва да има това е знак на уважение към гостите и тяхното пресъствие на най хубавия ни празник .Много трудно избрах ме нашите подаръчета не исках ме да са порцеланови или гипсови фигурки и се спрях ме на папирус тип благодарствено писмо в закачлива форма до всеки гост и се получи много ефектно  и ми излезе 1 лв във фирмата която ми го направиха  при тях междо другото има  доста нещица който до колкото разбрах си ги правят сами  ако си от Варна може да отидеш да провериш  или като идея  Wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: януари 10, 2008, 13:06:52 »

И според мен не трябва много да се бърза. Аз например в началото като почнах да чета тук много харесах идеята подаръчетата да са бурканчета с мед и в папката за подготовка за сватбата имам подробно описание на това как съм мислела да я реализирам. Сега вече това не ми харесва и мисля за керамични фигурки или стъклени подобни на тези на Дидка. След два месеца кой знае какво
Ако са фигурки ще бъдат различни за мъжете и жените, няма да ги деля по възраст. На шаферките ще купя още нещо.
Колебая се малко за родителите. Някак си странно ми се струва да им дам същия подарък като този на останалите.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: януари 10, 2008, 13:36:15 »

избора на всяка от вас си е важен !!! някои казват че фигурките били прахосъбиралки, аз не мисля така !!! лично ааз много мислех, исках да са снимки, но родителите бяха против и реших да уважа поне това !!!! после исках да са малки визитници и на тях да е табелката с името и най-накрая видях едни слончета и обувки, малко ги поукрасих, сложих им послание и това бяха моите подаръчета !!! smile всички се зарадвах и питаха дали са за тях !!!!

вече ако разполагате с повече парички, (аз гледах да са 1 лв., те ми излезнаха и по-евтино !!!) мисля че едно от момичетата беше направила едни комплектчета със ароматна свещичка, пръчици вързани с панделка !!!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: януари 10, 2008, 14:32:05 »

Ели., ще се разсърдиш ли, ако открадна идеята ти?  blush Вчера гледах тези обувчета и много ми харесаха, но се чудех как могат да се направят по-интересни. А едният подарък за гостите ни със сигурност ще е папирусче с послания.

И още един въпрос за керамичните фигурки - ако сложа бяла панделка зле ли ще изгледат според вас? Защото идеята ми за сватбата е да е в бяло и розово, а на мъжете ми е странно да сложа розова панделка. Или пък нещо сребристо, да не е бяло?
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines