Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:29:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 279689 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 15, 2006, 12:03:03 »

Sheila добра идейка!Дано всички да се грижат добре за растенията си!И сигурно ще се грижат , защото ще мислят за вас
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #16 -: ноември 15, 2006, 15:16:37 »

Мерси Фиби! Надявам се наистина. Иначе важен е жеста. Поне в последно време много мои приятели се изпоожениха и ако ви кажа колко прахосъбиралки си имам вкъщи...? Даже имам такива, които се дублират от различни сватби?!!! Представяте ли си? На последната сватба бях уредила на моя приятелка за подарък едни готини червени свещи, с инкрустирани бели брокатени сърчица на тях... Те бяха увити в червен тюл, вързани с червена връзчица, като края им завършваше с мъничко керамично сърчце. Добавихме и картичка.... Вярно че пак е от прахосъбиралките, но поне беше уникално. .... Пък и как ви звучи цената от 0,70лв. за бройка? danceg blum

За всички гости излязоха някъде към 42лв. за подаръци без изобщо да се налага да режем, залепяме, обикаляме и т.н. и т.н. Гостите изпаднаха в истерия като ги видяха.... Чак толкова, че една.... diablo beating Плачещо момиче , която стоеше до нас смота подаръчето на приятеля ми, той си го беше оставил на масата.....! beating beating beating Още ме е яд на тази дама! kezz
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 15, 2006, 15:24:54 »

Ох Sheila!Всякакви идиоти има.Има и дето ходят на сватби да си хапнат , ама това  е друга тема.Иначе за подаръчета вече има всякакви нещица.Най-добре ако има човекдостатъчно въображение и време да измисли нещо оригинално като теб или като irena_romeo2002.Нашият подарък бяха едни кошнички - прахосъбиралки както им казваш,но аз определено бях в сериозен стрес и направо бях  mega_chok .Радвам се поне,че не са керамични фигурки,които са някаква масова истерия напоследък! girl_wink.Имаш време да си направиш много оригинална и неповторима сватба! good
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #18 -: ноември 21, 2006, 09:58:05 »

Здравейте! Отдавна не съм влизала при вас.
Шейла, би ли споделила откъде ги намери тези свещи, при това на тази цена???
Предварително ОГРОМНО благодарско!  heart
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #19 -: ноември 21, 2006, 13:38:44 »

Петра, драго ми е отново да те мерна във форума! Изпратила съм ти инфо на Лични. Дано съм ти била полезна!  И вземи побързай с вашата сватба, че ми се хапва торта! girl_in_love danceg cray
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #20 -: ноември 22, 2006, 11:53:35 »

Момичета, оказа се че мое изказване провокира много голям интерес у много от вас. Става въпрос за декоративна свещ, която моята приятелка подари на сватбата си през септември. Ще повторя за всички: височината й е около 8-9см., цената за 60 човека беше 0,70лв./бр. Общо 42лв.платихме.

Ето ви и снимки:


* Sve6t-3.jpg (43.45 KB, 320x251 - видяно 1588 пъти.)
« Последна редакция: ноември 22, 2006, 12:13:56 от Sheila » Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #21 -: ноември 22, 2006, 16:01:13 »

Много готина идея, наистина.
Става и за подаръче на "зимна" сватба!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #22 -: ноември 22, 2006, 16:32:21 »

Незнам за какво точно става, но цената ме потресе. Представяте ли си: в нея е включен тюла, връзките, вътре свеща е опакована допълнително в прозрачен целуфан, брокат има по сърчицата на самата свещ... ! А на живо изглежда перфектно. По магазините съм виждала същите поне от два лева нагоре.  angry

Още не мога да си го представя, очевидно, че братята китайци работят сериозно по въпроса. Като стигна до каталога, за който ми говореха ще кажа. Кой знае какви още уникати ще има там...?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 22, 2006, 17:14:49 »

Хубава е тази свещ и цената е много добра.
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #24 -: ноември 22, 2006, 17:55:16 »

Цената е без коментар просто  girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 22, 2006, 17:58:41 »

Шейла,много е хубава,ние още не сме решили какво да вземем.имаме 160 човека,така че ми трябва нещо такова и по-евтино blush,нали ме разбираш,че не можем да дадем по 2лв за всяко подаръче,но предполагам,че говориш за София,и че там се намира този каталог, нали?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 22, 2006, 19:00:35 »

Аз съм виждала в сайта на Мънисто много красиви и сладки подаръчета пак на ниска цена.Въпроса е че ги видях твърде късно.Някой иска ли сайта? pleasantry
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 22, 2006, 19:02:37 »

http://manisto.com/
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 22, 2006, 21:49:02 »

Фийби това е страхотно!!! трябва да се свържа с тях да ги питам дали ще ми изпратят до Добрич подаръчетата,ако си ги поръчам.благодаря ти give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 22, 2006, 21:52:44 »

Защо не!Пращаш паричките със запис и те ти пращат подаръчетата за твоя сметка и готово!Според мен са готина фирма и ще го направят!Радвам се че помогнах!Успех!  good yahoo hiphip
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines