Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:36:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата  (Прочетена 278024 пъти)
 
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« -: септември 06, 2006, 12:48:10 »

Отдавна вече не се закичват кърпички на ревера..... В последно време е модерно да се поднасят малки сувенири за спомен, обвързани тематично с идеята за сватба и едно ново начало или емблематични символи, носещи късмет. Обикновено това са малки керамични слончета, гълъбчета, младоженци и т.н. Определено мисля, че е по-практично като идея и по стилно :-)

Интересно би било да споделите какви са Вашите наблюдения по този въпрос и какви са евентуалните Ви планове за изненада на гостите?
Активен
beauty_blondi©
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 07, 2006, 06:56:30 »

Аз взех малки фигурки слон-за мъжете и мишле за жените.Фигурките са тип анимационни
и сега ще им слагам тюл.Иначе по сватбените салони има много фигурки и  различни.Но отна
чало бях си харесала ангелчета но от най-обикновен магазин за сувенири.Хем нестандартно и н
непозната.Тези подаръчета поне оставят за спомен.А за кърпите си е отживелица
Активен
GALADRIEL
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #2 -: септември 07, 2006, 08:49:46 »

А ние си поръчахме малки книжки със известни сентенции.Супер сладурски са,има ги в различен цвят и тематика.
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #3 -: септември 07, 2006, 08:57:47 »

И аз много харесвам керамичните фигурки, има много сладки животинки smile Но за нашата сватба реших да подаряваме нещо по-практично, което няма да събира праха някъде си. И купих ключодържатели (вж. снимката - в черна кутийка е и може да се добави само панделка), гравираха инициалите ни върху тях и се получи добре. А най-важното е, че харесаха и на гостите smile


* m_4271.jpeg (9.87 KB, 205x270 - видяно 1074 пъти.)
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 08, 2006, 08:29:51 »

Аз мисля,че и на друго място някъде съм казвала, но моите подаръчета за гостите бяха малки корабчета в бутилчици - не толкова практично, но страшно символно по мое мнение, пък и всички много ги харесаха - слагам снимки на едно корабче и на цялата флотилия  Wink. Отдолу на поставката принтирахме на самозалепваща се хартия имената си и датата и мисля,че се получи добре.


* korab.jpg (78.8 KB, 663x497 - видяно 930 пъти.)

* IM003506.JPG (60.81 KB, 416x304 - видяно 990 пъти.)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 12, 2006, 09:56:41 »

Ние искахме да е нещо оригинално и затова си ги поръчахме и знаем че до сега никой няма такива. Сватбата беше през август и затова сметнахме ,че освен че са нежни са и точно за момента LOVING

[attachment deleted by admin]
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 20, 2006, 10:57:14 »

На мен ми допадна и този вариант (на снимката). Като за спомен ми се струва доста удачен.
Може да се постави в албума като притурка, към снимките от сватбата.


* IMG_0019.jpg (26.16 KB, 250x429 - видяно 1262 пъти.)
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: септември 20, 2006, 11:29:15 »

Ние (по-точно аз  biggrin ) избрахме едни керамични пантофки.... тумбести и много сладурски в кремаво:)
Много сладки и гостите толкова ги харесаха, че ни гонеха да си вземат още, понеже бяхме подготвили по една на семейство   LOVING
Пантофките бяха вързани с една панделка, на която със златисто бяха написани имената ни и датата на сватбата  любов заедно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 02, 2006, 10:32:19 »

При нас нямаше такива подаръци, остана им спомен от прекрасния купон, който се получи!!! blush LOVING heart Wink
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #9 -: октомври 02, 2006, 11:26:10 »

При нас нямаше такива подаръци, остана им спомен от прекрасния купон, който се получи!!! blush LOVING heart Wink
Понякога това  е по-ГОЛЕМИЯТ подарък  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 02, 2006, 15:08:37 »

Ами да, понякога и това е хубав подарък... blush
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #11 -: ноември 08, 2006, 15:13:40 »

   НАшият подарък беше много различен и се хареса страшно много. Съпругът ми направи филм за нашата връзка - за това как сме се запознали и как се е стигнало до сватба. Филмът започваше със сватбите на нашите родите и как сме израстнали и свъшва с годежа. Бяхме го сложили дисковете пред всеки и всички са сечудели какво има на диска, при положение, че сватбата още не е минала ROFL. Стана страхотно, дори агентката каза, че ако сме и казали е щяла да организира да го прожектираме в ресторанта, но и за нея беше изненаза yahoo. НАправо съм си взела страхотен мъж Dance
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #12 -: ноември 09, 2006, 17:52:44 »

Благодаря!
НА мен ми дойде тази идея, а съпругът ми я осъществи! yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 15, 2006, 11:27:26 »

irena_romeo2002 имам намерение да се възполвам от вашата оригинална идея и сега след сватбата да пратя на всички гости CD със снимкие и DVD със филмчето.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #14 -: ноември 15, 2006, 11:35:18 »

Аз пък ще си отпечатам малки пликчета, с направен етикет с имената ни, дата и т.н. В пликчето ще сложа семенца от някакво растение... още не съм го решила. Ще има специално и закаливо упътване. Всеки от гостите ще бъде съветван да посее семенцата и да се грижи и радва на това, което поникне. Струва ми се доста уникално.

Против "прахосъбиралките".... керамични фигурки и прочие angry
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines