Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:16:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariajoro1984 - 28.04.2012 г.  (Прочетена 32345 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 03, 2012, 09:47:53 »

Уау честита тема  yahoo
леле много се вълнувам вече, започна сезона на сватбите  weddingday Party time
Мария  пожелавам ти всички негативи да минат на заден план и да се наслаждаваш на положителните емоции  twohearts, защото тези оставащи мигове не се връщат  Wink
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #16 -: април 03, 2012, 10:19:34 »

Ох ,толкова сте мили всички,че как да не му мине на човек:))Ядовете са свързани по скоро с малкото време което остава и многото неща които имам още да правя!Обувките които правих по поръчка ми стискат,роклята ми е голяма,костюма на детето също е голям,немога да се спра и харесам с прическа,и т.н.хах.Роклята ще ми я преправят в петък  и ще помоля да ме снимат с нея:)))Всъщност ще я облека довечера и ще се самоснимам да я видите:)))Alleksia твоята сватба къде ще бъде?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 03, 2012, 11:08:01 »

мила, костюмът и роклята са поправими.
а за обувките, натъпчи ги с вестници напоени с ракия или оцет , в краен случай. Не помня дали моделът бе затворен и го позволява. А иначе имало някакви спрейове  за разпускане на обувките, вземи си го и него и готово.
http://www.zakrakata.com/-scholl/shop.product_details/29/flypage_images.tpl/204.html

ако моделът позволява, обуй дебел чорап и почвай да тъпчеш настилките вкъщи с обущетата good good
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #18 -: април 03, 2012, 11:18:56 »

Еми сандал е с три каишки,сега ще звъна на човека правил ми ги и ще го попитам дали може да ги отпусне :'(Толкова    съм притеснена за всичко,а моя Жоро е едно биволско спокойствие,чак ме дразни,само повтаря "Има време има",е как ще има като няма и месец до сватбата!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 03, 2012, 11:25:18 »

нека поне той е спокоен. рокля се преправя бързо. ами номерът ли не са ти направили правилно, ти не ги ли пробва по време на изработката тези сандали?
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 03, 2012, 11:36:19 »

Ще имаш ли някаква наметка,аз почнах да се притеснявам че ще ми е студено.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 03, 2012, 12:13:24 »

Мила,честита темичка със закъснение!Пожелавам ти да се притесняваш по-малко и всичко с финалната подготовка да върви по план,и много хубави емоции  give_rose
Радвай се,че мъжа ти е спокоен-представи си двама притеснени души на едно място-още по-нажежават обстановката,така се балансирате идеално.Май репликата 'има време' е типично мъжка-моя господин 'така ме успокояваше' ,а на самия ден,се излежаваше в леглото пред лаптопа и игрите-е това вече е биволско спокойствие tease
Дано решите проблема с обувките,че е много неприятно да ти убиват точно каишките,мисля че имаше някакви силиконови лентички на Scholl,в краен случай,ама и на мен ми стана странно-уж по поръчка пък да имаш проблеми huhhuh.gif
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #22 -: април 03, 2012, 13:05:03 »

Да и аз се учудих,че ми стягат,като ги взех само ги обух и ми се сториха добре,вчера реших да се разходя с тях в къщи ,постоях 30 минути и определено ми стискат.Чух се с човека ,каза утре да му ги занеса и да ги отпусне *YAHOO*А,роклята,е шита за стандартни размери,но понеже съм ниска,самите чашки на бюстието ми идват  много високо,направо до гушата хах:)Като я пробвах ,след корекциите явно ми я дръпнаха много надолу и аз понеже само стоях без да се разхождам с нея,помислих,че ми е добре:)После я облякох в къщи и като се поразходих малко,на всяка крачка се вдига нагоре,а немога да я дръпна надолу защото е с ниска талия и дупето ми пречи.Пфуу как обясних само,дано да сте ме разбали.Другото което ме дразни са тези банели на корема и гърба,някак странно се чупят и изглеждам като с гърбица и корем :!maianiki ,за сега немисля да имам наметка,само ще се молим на този ден времето да е с нас:))Аз да ви питам ще имате ли сутиен под роклята,аз мисля да си купя,макар роклята да е с чашки blush
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 03, 2012, 13:34:20 »

Моята е с вграден сутиен с подплънки и закопчалка отзад и седи чудесно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 03, 2012, 13:34:40 »

аз имам само пришити чашки, ама то реално като дебелина си  е сутиен, моята е през врата и няма как, а и отзад гърба е доста гол.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 04, 2012, 07:32:54 »

mariajoro1984 не се притеснявай всичко ще е наред ще се оправиш с всичко покрай подготовката и с роклята и с костюма а за обувките може да ги занеш на обущар и там да ти ги разширят малко.Аз на моята рокля също имах прешити подплънки дебели като сутиен.Успех в оставащите дни мила.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #26 -: април 05, 2012, 21:01:57 »

Момичета да ви питам нещо за доълнителните поръчки в ресторанта:)Знам,че все някои ще си поръча нещо допълнително,мисля да кажа на управителката,че плащам само кувертите ,от там нататък да се търсят парите от който е поръчката blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 05, 2012, 21:38:33 »

и аз така, даже сами ми предложиха от ресторанта, нормално е , не се притеснявай, казаха ми че си имат деликатни професионални начини да обяснят при поръчването  good
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #28 -: април 05, 2012, 21:50:07 »

Ох ,успокоих се:))
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #29 -: април 05, 2012, 22:32:33 »

Миме, за допълнителните поръчки решихме ние да плащаме само кафе, вода и безалкохолни евентуално. Ако някой иска нещо различно, тогава да го плаща сам/а.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines