Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 20:37:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете - част 6  (Прочетена 143520 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #270 -: септември 10, 2012, 09:22:26 »

Личното ми мнение е, че е най-добре гостите (или тази част от тях, които ще имат бутониери) да се закичат от булката. За мен това е знак за уважение  good Ако вече се налага да се кичи цялата рода, тогава някой може да помогне на булката да се справи със 100-тина бутониери - шаферките например
Активен
proxy
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #271 -: септември 10, 2012, 09:26:02 »

Жената, която ще ни прави украсата за колата, букета, бутониерата за младоженеца и украсата на ресторанта ще мине първо през младоженеца, да даде букета на кумата и другите неща. Аз много държах сама да си закича младоженеца, мисля че е един хубав момент. Не ми се иска кумата, но знам ли дали няма да се възпротиви и да каже, че така и така бутониерата е при нея , защо да не го закичи и него..
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #272 -: септември 10, 2012, 09:41:49 »

Както и другите момичета са казали...булката закичва най-близките, останалите /ако ще се закичват/ ги поемат шаферките. good
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #273 -: септември 10, 2012, 09:50:29 »

Някои твърдят,че кумата закичва младоженеца, кума и родителите, но аз лично смятам, че булката е една и тя има честта. Кумата не и е работа...
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 10, 2012, 10:54:28 »

Някои твърдят,че кумата закичва младоженеца, кума и родителите, но аз лично смятам, че булката е една и тя има честта.Кумата не и е работа...
На мен не ми е минало през главата да товаря кумата със закичване. Аз закичих младоженеца, родителите и кумовете, другите ги закичиха стотината ми сестри (по кръв и по сватовство), но червеничкият текст издава лека неприязън. Не трябва кумата да е жена, към която имате такива чувства. Помисли си за приятелка, на която ще дадеш да закичи мъжа ти, ако много иска.

Сега като кумувахме младоженецът и приятелите му си дойдоха закичени. После закичвахме новопоявилите се гости когато дойдат.
« Последна редакция: септември 10, 2012, 10:57:22 от pebbles » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: септември 10, 2012, 19:31:59 »

аз имах към 15 бутониери за най-близките и ги закичих лично
за милото беше жива роза, сложих я аз след като дойде при мен  heart
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #276 -: септември 10, 2012, 22:16:46 »

На нашата сватба кумата сама пожела да закичва. Така, че аз закичих нея, а тя останалите - милото , кума и родителите.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 11, 2012, 07:34:40 »

Малко изместихте темата.За бутониерите може да коментирате в Дреболийки.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 11, 2012, 08:52:57 »

Аз да споделя...Подаръкът на нашите кумове е почти готов - карикатура с приказно-комичен сюжет, като има намесени и елементи от индивидуалните им характери. Днес художникът ми показа скицата с съм много доволна, има още някои неща да се пипнат, но си личи че крайният резултат ще бъде супер smile yahoo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #279 -: септември 11, 2012, 09:02:18 »

Ние решихме на кумата да подарим ваза, а на кума бъклица. На кумата опаковах подаръка. Идеята за бъклицата беше да се напълни и да се украси със здравец. Обаче не можело на кумата да дадем подарък в ресторанта пред гостите, а на кума - не. Не можело и да я носи така не опакована...
Някъде четох, че кума не може да отиде да взема булката без бъклица  crazy Изобщо не знам какво да правим с неговия подарък  tease
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #280 -: септември 11, 2012, 14:33:13 »

Аз да споделя...Подаръкът на нашите кумове е почти готов - карикатура с приказно-комичен сюжет, като има намесени и елементи от индивидуалните им характери. Днес художникът ми показа скицата с съм много доволна, има още някои неща да се пипнат, но си личи че крайният резултат ще бъде супер smile yahoo

Страхотна идея. Би ли ми пратила координати на художника? Така и не подарихме нищо съществено на нашите кумове. sad Много ми харесват идеите за екскурзии, но са с малки деца и организацията им ще е сложна. А карикатурата ми се вижда свежа идея, която можем да осъществим и сега, след сватбата ни. Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: октомври 01, 2012, 18:22:48 »

 help предварително се извинявам ако е коментирано вече/четох назад в темата,но не видях  crazy/,но издирвам благодарствен текст от нас към кумовете. @}->--Моля помагайтеееее
Активен
vanini
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #282 -: октомври 08, 2012, 08:24:08 »

Здравейте, момичета, някоя от Вас наясно ли е, дали нашите кумци, могат да ни станат кумове?
И двете семейства нямаме църковен брак и искаме да си направим такъв, заедно. Тъй като нашите кумове бяха неправилно избрани /за съжаление/, ние нямаме такива. Най - блиските ни приятели са нашите кумци. Ако някой се е сблъсквал с такава ситуация, моля да ми пише.
На всички желая страхотни сватби и най - готините кумове!!! good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: октомври 08, 2012, 10:05:20 »

До колкото знам от църковна гледна точка не е допустима такава ситуация. Иначе за гражданското няма проблеми. Друг е въпроса какъв свещеник ще се падне и как тълкува нещата.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: октомври 08, 2012, 10:23:42 »

Познавам две двойки, които са си кумове едни на други, така че като казус ситуацията явно е възможна. Друг е въпроса дали това може да се случи в един ден  pardon
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines