Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:32:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете - част 6  (Прочетена 148144 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 12, 2012, 15:30:51 »

страхотно е Ивелка!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 12, 2012, 15:44:24 »

Благодаря ви много, момичета! Аз съм супер щастлива, че ги изненадах и зарадвах!  heart А гостито у тях беше много хубаво и се сближихме още повече smile
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #182 -: юли 25, 2012, 00:37:36 »

Ивелка - и на мен ми допадна изненадата ти. Аз съм бъдеща кума, а догодина и булка, надявам се:).
Честно казано не съм изчела много,  но исках да споделя, че като подарък за младоженците сме избрали уикенд в спа хотел, дано да им допадне. Много ни е сложно това с подаръците. Искаме и да ги изненадаме в самия ден, но без вариететни програми, танцьори и т.н. Ако сте го дискутирали вече, се извинявам, ако не - ще се радвам на идеи. Зарята е много скъпа, искаше ми се светещи фенери, но е много рисковано и няма да ни позволят.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #183 -: юли 25, 2012, 14:05:11 »

Петя, този спа уикенд как го осигурихте? Мисля си за такъв подарък за нашите кумове, обаче не знам дали трябва аз да се свържа с определен хотел или пък с агенция и в последствие кумовете да си изберат дестинация, дали плащането става предварително тип ваучер за почивка или след това се заплаща?!? Нещо не съм много наясно  pardon
Активен
petiasimeonova2
Любопитен
*
Публикации: 44


« Отговор #184 -: юли 25, 2012, 16:01:28 »

Alichka - Плащаш предварително по банков път, като изискваш да ти предоставят по имейл ваучер с резервацията или нещо подобно. Когато младоженците решат - те си резервират период, като предварително се уточнявате дали има срок или не, според цената. Нали за различни периоди от годината и цената е различна. А ваучер ще изготвя аз, за да можем да им го подарим.
Активен
dima84
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #185 -: юли 27, 2012, 12:40:39 »

Страхотен форум!Случайно попаднах на него преди малко. Имам нужда от спешен съвет,
« Последна редакция: юли 27, 2012, 12:45:32 от dima84 » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 27, 2012, 12:45:59 »

питай ги в прав текст, какво се случва, кумове ли ще сте ни или не, ако не да си търся други и това е....аз бих била пряма!
Активен
dima84
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #187 -: юли 27, 2012, 13:36:20 »

Това мисля да направя но има ли смисъл при положение че като им пиша във фейсбук не ми отговарят и се правят че не са влизали...
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #188 -: юли 27, 2012, 13:42:19 »

Аз се чудя защо каните такива хора на сватбите си, особено пък за кумове. Не би ли трябвало да поканите добронамерени хора, близки? Сигурно ви завиждат и затова се държат така... съветвам те да си намериш по - възрастни ако трябва, но свястни хора, които ще ви уважат, защото да си кум е чест.... а не наказание... трябва да са благодарни че им е оказана тази чест да бъдат кумове - едни от най важните гости на сватбеното тържество.
Не се занимавай, ако ти отговорят - отговорят, ако ли не не се занимавай и си намери други кумове... това те съветвам аз!
Активен
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #189 -: август 05, 2012, 17:07:00 »

Момичета , помагайте ! Искам да изненадам нашите кумове с подарък тяхна карикатура . Може ли да ми препоръчате сайт , от който да поръчам да я нарисуват , ако сте доволни от някой . Или ако сте правили такова нещо , горе-долу каква цена сте платили , че тук чета за графики от 150 лв , което ми се вижда много , наистина ли са такива цените ? Или дали някъде в София има местенце , където ще могат да ми направят карикатура бързичко и за по-прилични пари ?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 05, 2012, 18:43:35 »

Здравей, kafe, аз поръчах вече за нашите кумове такъв подарък - карикатура на тях двамата с петгодишната им дъщеря в приказно-комичен сюжет и нямам търпение да стане готова! Нямам конкретни препоръки за този творец, но пък съм очарована от нещата, които е показал в сайта и затова се доверих. Ето го:

http://www.wix.com/karikatura/ta#!
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #191 -: август 05, 2012, 23:04:04 »

Момичета , помагайте ! Искам да изненадам нашите кумове с подарък тяхна карикатура . Може ли да ми препоръчате сайт , от който да поръчам да я нарисуват , ако сте доволни от някой . Или ако сте правили такова нещо , горе-долу каква цена сте платили , че тук чета за графики от 150 лв , което ми се вижда много , наистина ли са такива цените ? Или дали някъде в София има местенце , където ще могат да ми направят карикатура бързичко и за по-прилични пари ?
kafe, брат ми се занимава в свободното време с рисуване и е правил на много негови приятели карикатури, защото това му е слабост. Ако искаш може да ви свържа и да говориш с него дали може да ти помогне. Пиши ми на лични, ако искаш.  girl_wink
Активен
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #192 -: август 07, 2012, 11:36:00 »

 Момичета , страхотни сте , веднага откликнахте , наистина много ви благодаря  give_rose
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #193 -: август 13, 2012, 14:43:12 »

Голяма мъка ми е подаръка за кумовете... Момичета, разбрахме се да не хвърляме луди пари за нищо и се ограничихме от 500лв на 200лв. Сега....понеже няма да си купуваме сервизи, печки и т.н. решихме, че ще се изненадаме взаимно с подаръците и решихме да бъде нещо символично, или свързано със сватбата. Карикатурите, за които говорите ми се струват доста интересни... макар, че не знам как биха изглеждали точно. Какво сте решили вие, какво сте взимали или ще взимате тепърва за вашите кумове?  crazy
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 13, 2012, 14:49:01 »

Аз май съм казвала, ама пак да кажа. Ние на нашите кумове им взехме наргиле и различни аромати тютюн. И двамата са пушачи и много го харесаха!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines