Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:25:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Yara- 29.04.2012  (Прочетена 38882 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #45 -: април 11, 2012, 10:23:44 »

Е не, ужасно! Това е някой дето е знаел, че имате алкохол в мазето! Как така полицията не иска да дойде?  Oh my ...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #46 -: април 11, 2012, 10:29:26 »

ОХ...мн гадно наистина, стискам палци да успеете да набавите вс откраднато. И много право си го каза "да пият по едно за здраве" Ще им се върне на 100000% нещастници (изпитала съм го на собствен гръб).А това с полицията, не се и съмнявам, че не са дошли. Нас като ни обраха вкъщи един от тях ми се скара кво съм се разхождала напред назад Oh my ... crazy в собствения ми дом.  diablo

И аз мисля, като Tsutsi sad
« Последна редакция: април 11, 2012, 10:32:57 от rady17 » Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 11, 2012, 10:35:09 »

sad Ако не беше Емо, щях да рева снощи от яд...
Но той по-спокойно ги приема нещата.

Ще купим нови... тези ги взех още декември от Винпрома в родния ми град (ракията от едната страна, виното от другата - това ни беше идеята) и то на промоция, сега ще ни излезнат още по-скъпо.
Да не говорим, че ще трябва да ги носим точно в деня на сватбата, защото нашите няма да идват по-рано и няма кой да ги докара...

Ама здраве да е!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 11, 2012, 10:45:13 »

Ти сама си го казала - Здраве да е!
Ясно, че е неприятно, но не е най-лошото. Тези неща се оправят. Мисли позитивно и всичко ще се нареди! Не позволявай на отрицателните емоции да вземат връх!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 11, 2012, 11:52:24 »

Еееее това е то! Изобщо няма да се учудя, ако е някой комшия - да не кажа, че залагам 90 на 100! Особено съмнително ми звучи, че не са взели всичко, а само част от алкохола ... За толкова много обири и грабежи от комшии съм чувала, а и има толкова безочливи и гадни хора! Ние не веднъж сме се сблъсквали с нашите 'мили' съседи и са ни правили 'добро', но хайде няма да разказвам за наистина дребните душици, че не си заслужава да си хабим нервите за такива хорица. Да са живи и здрави, а то всичко се връща diablo
Всичко е поправимо, така че остави лошите чувства и спомени зад гърба си и гледай за хубавото, което ви престои - най-вълшебният ви ден!!! heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #50 -: април 11, 2012, 12:38:03 »

Еееее как може да има такива хора бе  diablo Със сигурност е някой познат или съсед, който знае, че правите и сватба и кога не сте си в къщи. Такова количество не се изнася ей така.
И да ти кажа, не се ядосвай, знам че няма да стане, поне се ядосвай по-малко  give_rose Всичко ще се нареди, не се приснявай! Жалко сам, че пак трябва да давате пари sad
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 11, 2012, 12:50:20 »

И ние си мислим, че е някой съсед или някой, който ни е видял, когато ги разтоварвахме... но само догатки.

Важното е, че се обадиха, че роклята е готова -доскъсена и досвита danceg.

И ще си я взема точно в петък 13  funnytooth
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #52 -: април 11, 2012, 13:27:51 »

Дано тази дата ти донесе успех, въпреки поверието за нея   good А щом има булка с рокля и младоженец друг не ви трябва хи хи хи
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 11, 2012, 14:48:00 »

 shock много съжалявам
внимавайте винаги какво внасяте, защ. хората гледат
дано всичко се нареди
а петък 13 не винаги носи нещастие  good Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 11, 2012, 16:00:52 »

ЕЕЕЕееееее гати хората има на този свят да им се чудиш направо. Ама ще се наредят нещата споко, важнтото е ,че всичко останало ви е наред smile Горе главата smile Браво за роклята smile
 give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 11, 2012, 18:12:24 »

Много съжалявам, но не го мисли повече. Станалото - станало. Радвай се на хубавите емоции, а те не са малко. И да си знаеш - всяко зло, за добро!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 12, 2012, 15:58:24 »

Мила,поправихте ли щетите? Утре ще пробваш роклята!!!! yahoo
Ти сигурно си споменала и съм пропуснала, но може ли да те попитам къде ще си правите църковния брак? Понеже видях, че ще ви струва 180лв. - какво включва това? Питам те, защото нали и ние сега ще правим църковен и още не сме намерили подходяща църква.
А какво стана с пробните прическа и грим?
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 12, 2012, 16:44:41 »

Ами проучваме дали някъде няма да излезе пак промоция, но за сега нищо.
Ще изчакаме още седмица и трябва да се купува вече.

В Св.Атанасий ще е венчавката - аз съм била на 2-3сватби там и си я харесах още тогава.
Около 30мин е самата церемония - не си спомням какво точно включва, но е стандартната венчавка по канон.
Трябва да носим вино, свещи, халките, брачното свидетелство и погача за освещаване. Предварително се носят копия от кръщелните на кумувете и нашите.

На грим ходих почти преди месец - Кристина ще е, на прическа пробвам Ескейп утре и ще решавам.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 12, 2012, 16:53:55 »

Предполагам, че първо си на прическа и после ще пробваш роклята? Така ще видиш дали изглежда добре комбинацията smile
Спомням си при мен как беше funnytooth Бях си уговорила така часовете,че всичко да е в един ден - първо пробния грим, после пробната прическа и после на проба за роклята. Резултата беше: грима пълен ужас  angry прическата нищо общо и накрая отидох в салона с провесен нос, но като облякох роклята, всичко ми мина! Sunshine
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 12, 2012, 19:44:39 »

yara, не се ядосвай, неприятно е и си е а яд, но не можеш да върнеш станалото, а и помни, че след злото идва и много добро - така че ви предстои много емоция след около 15-16дни smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines