Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:09:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Yara- 29.04.2012  (Прочетена 38902 пъти)
 
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 06, 2012, 15:34:11 »

 smile Мерси много и аз я харесах още като видях мострата на плата.
Показаха ни готова в розов и лилав вариант, за да добием представа как изглежда на по-голям плат.

Само се притеснявам за райето на костюма, но като гледам английската сватбена мода там са доста по-фрапиращи контрастите.

Иначе я взехме от един магазин във Варна, не запомних как се казва. Случайно видяхме билборд-а му, който е на 50м от магазина. Имат много готови, но и много мостри, избираш плат за 2-3 дни е готова. Цената е 22лв - не е сатен, ами нещо друго като плат.
Ако някой се интересува уикенда ще погледна за името на магазина.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 06, 2012, 16:45:23 »

yara, хубава е вратовръзката и на костюма стои много добре. А относно гостите ... и ние имаме вече същия проблем. Най-жалкото обаче идва от там .. че на милото приятели, от детството, изникват с някакви неоправдани причини, като най-нелепото, което му е казано ... "Няма да дойда, защото баща ми има юбилей" ... Добре де, вярно, че сватбата ни е на 32км от родния град, но това са 15мин път с кола. Все си мисля, че ако има желание, няма да пие и в 21:00 ще дойде, но ще дойде ...  diablo Много почват да ме дразнят ... smile но спокойствиеее си казвам аз .. които иска, но като виждам на милото, че му е гадно и ...  crazy  Oh my ...
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 06, 2012, 19:51:29 »

Супер е вратовръзката! Според мен много добре пасва на костюма. И аз моя бъдещ мъж го виждам в подобна цветова конфигурация.
А това, че някои се отказват да дойдат и излагат тъпи причини си е кофти, но така поне наистина разбираш кой ти е истински приятел и те цени и държи на теб...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 09, 2012, 15:24:07 »

yara, до късе сте с подготовката? Сигурно събота и неделя ще свършили полезна работа good Чакаме те, разказвай give_rose
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 09, 2012, 15:57:18 »

smile Ами всъщност не особено.

Бях на пробна прическа в събота - не бих казала, че съм доволна.. не знам вече това е втория фризьор, при когото ходя sad
Бях на проба за роклята - още малко трябва да я свият и с около 1см да я скъсят повечеко, че продължава да се влачи. Избрахме воал, нито роклята се оказа такава каквато исках, нито воала, но здраве да е. Добре се получава, даже много.
Качвам я за малко в галерията, че ме е страх да не я види съкровището.

Търсихме му риза - все ръкавите му идват едни бухнали, широки и дълги - не намерихме.

Купихме шампанското и бонбоните Bravo Много важен момент хахах
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #35 -: април 09, 2012, 15:58:24 »

Yara дано прекарате един незабравим сватбен ден , очакваме подробности  Сватбаааа
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 09, 2012, 16:19:02 »

yara, мила, не се отчайвай give_rose За ризата - ние също имахме проблем - цяла Варна обиколихме и няма и няма. Накрая отидохме в Крис - правят по поръчка. Може да си харесате модел, материя, цвят и ще вземат мерките на мъжа ти Wink Роклята ти е много нежна и романтична - твоята със или без презрамка ще бъде?
А към каква прическа си се ориентирала(сигурно си писала някъде, но не успявам да разгледам и прочета всичко) Качи снимка на нещо подобно, което ти харесва give_rose Аз съм много доволна от моята фризьорка. Бях я поставила в такава ситуация - трябваше да поправя щетите от предна фризьорка! Много ме беше страх, защото за един ден ме боядисаха 2 пъти 2 различни фризьорки. Тя обаче се справи блестящо good Ако те интересува, мога да ти дам координати give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 09, 2012, 16:22:29 »

Роклята е много хубава! И ти стои страхотно. Екрю ли е?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 09, 2012, 17:20:16 »

yara недей да се притесняваш..изглеждаш невероятно в роклята сякаш е правена за теб..това че не е точно това, което си си представяла е нармално - ние жените понякогаа сме много критични към себе си - НО моето лично мнение е че изглеждаш невероятно  good Wink
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 10, 2012, 10:26:44 »

Благодаря момичета smile

И аз много я харесвам роклята, но исках ефирна рокля от дантела с голям воал с дантела по ръба, а то сега нито дантела по роклята, нито по воала  blum.
Но като съм лимитирана от към бюджет и от към избор в магазините... нямаше друг вариант.

Vese, роклята е цвят шампанско/стрида (oyster). Тя е на Pronuptia, но иначе White One и Ла Споса имат в този цвят рокли http://www.bestbridalprices.com/la-sposa-wedding-dresses-style-fanal-p-54481.html
На някой светлини е почти бяла, на други прави отенъци..много е интересна.

Moonlight, благодаря за съвета ще проверим и там за ризата.

А за прическата нещо подобно като снимката. Аз преди съм ходила на прически в Еscape, добре станаха, но един път занесох една снимка, а излязох с напълно различна прическа. Затова реших да не ходя там, но май ще отида да пробвам за всеки случай. Моята коса е доста тънка, а там наистина ме направиха с доста голям обем.




* untitled.JPG (27.92 KB, 640x400 - видяно 175 пъти.)
« Последна редакция: април 10, 2012, 10:34:48 от yara » Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #40 -: април 10, 2012, 10:42:07 »

  Bravo yahoo  ЧЕСТИТА ТЕМА!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 10, 2012, 10:59:50 »

yara, прическите са много хубави. Пробвай в Ескейп - може този път да се получи good А за роклята само не разбрах дали ще имаш презрамка?
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 10, 2012, 11:24:11 »

Не, няма да имам.

Тя е супер стабилна и се държи на стягането от талията до бюста, а не на самия бюст smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 10, 2012, 21:42:12 »

Честито за темичката и от мен smile
Не се ядосвай за глупости мисли позитивно и всичко ще се нареди smile Пожелавам незабравима сватба smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 11, 2012, 10:19:51 »

Като е тръгнало на опаки.. тръгнало е.

Обрали са ни мазата  cray Не знаем кога, защото не бяхме слизали поне 7-8 дни.
Взели са половината алкохол за сватбата sad. От свекъра 25л домашна ракия и цялото червено вино, което бе подарък от баба ми и бе почти 200лв.
Най ме е яд, че и за двете неща хората са хвърлили труд и усилия, баба ми с една пенсия ги е спестявала 1година тези пари...., а свекъра е копал и връзвал лозе с часове.
Дребни душици! Да пият по едно за наше здраве, а то все някога тъпкано ще им се върне beating

И полицията, въобще и не искаха да дойдат!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines