Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:23:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Yara- 29.04.2012  (Прочетена 38792 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« -: март 29, 2012, 07:07:06 »

Мила Yara-ето я и твоята темичка!!!
 Сватбаааа weddingday wedding
Можеш да споделиш какво остава да се свърши до Големия ден!!!
Пожелавам ти един спокоен месец и един незабравим Сватбен ден!!!

 
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 29, 2012, 07:12:55 »

Честита темичка последния месец е най вълнуващ така че чакаме с нетърпние да споделиш вълненията си с нас покрай подготовката снимчици и разказчета.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #2 -: март 29, 2012, 07:45:35 »

yara, честита темичка!
Пожелавам ти много хубави преживявания и положителни моменти в оставащото време до сватбата ти!  Party time
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 29, 2012, 08:08:58 »

Честита темичка мила... да знаеш че всички на които това ни предстои се вълнуваме с теб и ще помагаме с каквото можем  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 29, 2012, 10:50:55 »

Еййй супер! Още една булка! yahoo
Миличка, честита тема! Пожелавам ти само положителни емоции, всичко да върви като по вода и вашият ден да бъде перфектният ден!  give_rose
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 29, 2012, 11:10:02 »

 butterfly

Много ви благодаря:)))
Не знаех, че за всеки има темичка.....

Веднага давам отчет.

Първо искам да споделя, че макар, че имахме над 9месеца да организираме нещата имам чувството, че още толкова много неща трябва да се направят.
Както майка ми казва - ами чакахте, чакахте, сега ще търчите.

Та значи:

Рокля - оказа се огромееен проблем, след теразния, провали, малко загубени пари, накрая си взех прекрасна рокля от Ла Споса (Варна), която ми стои  невероятно, НО е в шампанско. Още ми се обръща понякога стомаха като си помисля за цвета, но нямах много избор, след толкова месеци лутане и след като оставаха само 40 дни преди сватбата.
В момента я скъсяват и добавят малко дантела на мястото на едни камъни до седмица-две трябва да си я взема.

Воал - нямам още, защото исках да видя роклята с дантелата и тогава да преценя дали да е   със сатенена лента или с дантела по ръба. Това, което искам със сигурност е да е много дълъг.

Обувки - за щастие намерих такива каквито исках:) Сега само ги разтъпквам

Бижутата - имах, но за бяла рокля, сега не стават за тази и ще търся нови в следващите 2-3 седмици, надявам се да намеря подходящи

Букетът и цветята - бледо розови рози и орхидеи, поръчани са във Флорис, правят невероятни неща и съм сигурна, че ще са дори по-хубави от това, което искам.

Наметка - това още не съм го решила - чудя се между тюлен шал на няколко ката като воала или сатен като на роклята.

ЧантатаЩе е само за ресторанта и я искам в екрю, но да не е булчинска, погледнах в 2-3 магазина, но нямаха такава, продължавам да търся.

Гримът - при Кристина Славова, бях вече на пробен и останах доволна, много естествена, свежа, но все пак с акцент.
Ние ще имаме следсватбена фото сесия и тогава гримът ще го направим по-силен като за снимки, но на самия ден искам преди всичко да се чувствам самата себе си:)

Прическата - първата проба не ми хареса, другата събота съм при друг фризьор и се надявам всичко да е ок

Костюмът Поръчан е в магазин Даная, ще е готов края на другата седмица, след това ще търсим риза и вратовръзка в шампанско да пасне на роклята

Обувките за него Голям проблем sad Търсихме миналата седмица, само едни ни харесаха, но нямаха номер. Този уикенд сме на лов за обувки и за моята чанта

Сватбената украса и всички други финтифлюшки От Наталина, с нея трябва само да уточним като имам парче плат от роклята дали прасковеното ще стои добре (аз си мисля, че ще е така), ако не сменяме цвета на сватбата на екрю

Тортата Вариантите са Ламор, Крамер и Юлинел, последните ще мина в събота да видим какво ще предложат и другата седмица трябва да я поръчаме.

Медицинските Ще ги вадим от мед.център Надежда, сигурно във вторник, струват 62лв на човек

Май за момента това са най-важните неща
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 29, 2012, 11:48:05 »

Честита темичка и от мен,сладур @}->--Много усмивки и само положителни емоции give_rose
Шампанското е също много хубав цвят за рокля,сигурна съм,че ще бъдеш прекрасна!Екрюто е по-тъмно като цвят ,а шампанското е почти като бяло,разликата се ввижда като ги сложиш едно до друго,дано нямате промени в украсата.
А каква чантичка търсиш,в темата за тях Еми беше предложила не-булчински,и в Мегиас мисля ,че има,водят ги абитуриентски и има в свят екрю.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 29, 2012, 11:56:25 »

smile Meрси за успокоението
Доста неясна е схемата с тези цветови нюанси според бг и чуждите дизайнери.
Моята по каталог е точно цвят шампанско и е най-тъмния възможен. Но здраве да е, важното е че ми стои перфектно и смъква оптически 2-3кг smile

За Мегияс, ходих в магазина им в събота и нищо не видях. Все още не съм обиколила улица "Обвука" във Варна, но в събота и там ще минем.


* wedding01.jpg (9.41 KB, 231x320 - видяно 2910 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 29, 2012, 12:50:53 »

yara, хич не се ядосвай, цветът е уникален , да не говорим че е и модерен  Bravo
Нищо не е по-важно от това самата рокля как ти стои, другото около нея са подробности.
сложила съм линкове в темата с чантите, ако трябва да помагам-свиркай.
 good


http://www.obuvki-bg.com/model.php?model=106334
« Последна редакция: март 29, 2012, 12:56:57 от emmmmmy » Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 29, 2012, 13:16:37 »

Мерси много:)

И чантата е доста сполучлива. Ако в събота не намеря нищо по-добро може да я поръчам.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 29, 2012, 13:58:26 »

Идвам и аз да се вълнувам  Bravo Остана толкова малко!
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 01, 2012, 20:04:08 »

Да споделя какво свършихме уикенда - аз писах в съответните теми, но да го има и тук

Купихме страхотни обувки от Bata за него - много са елегантни, кожата е мека и той ги взе днес на работа да ги поноси малко. Каза, че са му изключително удобни. Поне той да не се притеснява от ранички и пришки в големия ден.

Взехме вчера и костюма - беше готов за седмица, вместо за две и може ли да си представите, че майка ми днес вика, пробвахте ли панталона за дължина.  shok Никой не се сети да го пробваме.. а само сакото, защото там го искахме леко вталено и реално имаше малка разлика от стандартния модел.
Утре ще го карам да отива да го скъсява. Щеше да е забавно да го правим в деня на сватбата  blum

Търсихме усилено вратовръзка - намерихме един що-годе приемлив вариант. Ще я шият, но аз малко се притеснявам дали ще пасне на леко раирания костюм. Само 22лв, така че му казах да я поръчва, а ще видим не е кой знае каква загуба, ако не пасва.

Взехме и халките- чудесни са, има ги в галерията.Много се притеснявах с моите подувания на пръстите и затова ги разширихме с половин размер. Сега са идеални.

Поради моята работа и неговия график за през седмицата сме планували само да отидем рано сутринта да си направим изследванията, а другия уикенд графика от сега е пълен - на 2ра пробна прическа, проба за роклята, пак сигурно ще обиколя за вратовръзка и за чанта, и не на последно място да поръчваме тортата.

Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 01, 2012, 20:24:41 »

Yara честита темичка  give_rose give_rose give_rose give_rose пожелавам ти само положителни емоции  smile smile smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 01, 2012, 20:32:28 »

Честита темичка и от мен. Продължавай да споделяш новини, последни трепети и вълнения. smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 03, 2012, 07:34:40 »

Yara супер вие сте готови почти с всичко покрай подготовката.Халките ви са страхотни .Успех в оставащите дни .
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines