Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 21:56:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Гласувайте за датата ,на която можете да дойдете  (Гласуването приключено: май 17, 2012, 17:38:21 )
14-15.07 - 12 (80%)
07-08.07 - 3 (20%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 14-15.07.2012г в Казанлък!!!!!  (Прочетена 119789 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 19, 2012, 18:46:02 »

С цел по-добрата организация на събитието
1.Трябва да изберем отговорник ,след като вече е избран района на Пловдив.
2.Трябва да се гласува за дати ,но за целта първо трябва да бъдат предложени такива
Това е като за начало.Впоследстиве ще трябва да изберем ценови диапазон на хотела и ресторанта,съответно да изберем и конкретен ресторант ,да се решат менюта ,програма на събитието и така нататък.
Но нека започнем с организатора.Дистанционно е много трудно да се получи ,дори и на срещата да дойдат половината от гласувалите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: април 19, 2012, 19:08:43 »

fiibi_bg, датата на гласуването е до 03 май. Все още не е ясно дали ще е Пловдив, но както гледам, няма промяна в тренда. Ще се опитаме да организираме среща на пловдивчани преди националната, за да се разбере кой как може да помогне и да излезем с предложение за отговорник, или човек, който ще е помощник на отговорника. Моля, кажи как е ставал избора на дата - пак ли се гласува за няколко дати и кой ги предлага. Ако се прави общо допитване, вероятно е добре още сега да се "опипа почвата" и да си казваме мнението. Възможно ли е да имаме изкривена информация - някой да гласува за две места?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 19, 2012, 19:17:40 »

Казвайте си мнението и после най-предпочитаните 4-5 дати ще пуснем в анкета.А гласуването аз го удължих до 03.05 поради нечия молба тук .Но без да ми се сърдите ,не мисля че Пловдив и околоностите е много добър вариант .Мисля ,че Карлово,Казанлък ,Трявна са по-добри варианти като местоположение,но това е само мое мнение!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 19, 2012, 19:39:05 »

Ок, аз  една дата да предложа- 7 юли  (събота) ?
Ако има някой който може да организира за Карлово , Казанлък или Трявна, да пише, молим! smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 19, 2012, 19:51:47 »

Свекърва, аз лично съм гласувала за две места, за другите не зная.
На мен всички варианти ми допадат, но въпреки че посочих Пловдив и Казанлък, бих се зарадвала да се видим в Трявна например. И двамата с любимия много харесваме атмосферата в такива градчета. Но за момента повече ме вълнува датата, най-вече заради това, че не излизам в отпуск през летния сезон. Моето предложение за дата е 23 юни /събота/
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 19, 2012, 20:15:12 »

Момичета ,предлагайте уикенд ,т.е. например 23-24 юни .Ясно е ,че няма как да е през седмицата .Срещата няма как да се осъществи за един ден !
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 19, 2012, 20:21:51 »

Фийби, точно това имах предвид, ама явно съм пропуснала да напиша и следващия ден. biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #67 -: април 19, 2012, 20:35:51 »

Ок, аз  една дата да предложа- 7 юли  (събота) ?
Ако има някой който може да организира за Карлово , Казанлък или Трявна, да пише, молим! smile

На Карлово вече съм му почти местен жител, разгледах доста хотели, къщи за гости и мога да ви проведа успешно шопинг тур из главните улици smile Сопот е само на 5 км, а там възможностите за туризъм в планината са уникални. При група над 10 или 15 човека пускат седалковия лифт и можем да се качим почти до билото. До Карлово се стига лесно, има влак, автобус.

Миналото лято бях и в Трявна, много е китно градчето, сгушено в планината, но е доста трудно за достигане. Превърнали са го в типично място за туристи, магазинчета, ресторантчета в старата част, а от страни обикновен град.

Единствено не мога да знам кога ще съм свободна sad
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 19, 2012, 21:40:51 »

svekarva Чудесна идея за локална среща на пловдивчани,така най-бързо може да се вземе решение good
А за Казанлък вече споменах,че мога да поема организацията girl_wink Потвърждавам
Направо ви предлагам едно от най-атрактивните места в града balgaran.com
« Последна редакция: април 19, 2012, 21:54:53 от moyra » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 20, 2012, 07:11:23 »

moyra  gu6 , идеята ти за Българан е Блестяща!  judges
Все още не съм имала щастието да отида там, а съм чела и слушала за уникалните програми и атракции, за нестинарките, за това, че е на открито (в парка  yahoo ) и в битов стил... АХ!  Sunshine   Би било чудесно да се съберем там!  good
« Последна редакция: април 20, 2012, 07:24:25 от lunno momiche » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 20, 2012, 07:41:27 »

Аз съм с две ръце за Българан! Отдавна ми се ходи, и макар че само проходът ни дели от Казанлък, все още не сме имали щастието да го посетим smile
И аз предлагам уикенда 23-24-ти юни smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #71 -: април 20, 2012, 08:42:48 »

Гери, но до колкото аз знам това е само заведение - къде ще спим? Не знам ....
Това ли е наистина най-удобната дата за всички? Не ме разбирайте погрешно аз също съм наясно, че не може да се угоди на всички обаче малко по малко усещам как и тази година може да не ми се усмихне щастието да ви видя и да се запознаем. А идеята за Хисар? -  никой не каза нищо? Все пак след като повечето са гласували за Пловдив (колкото и да не е точно, защото всички се съгласихме, че в голям град не е най-удачно) няма ли да се спрем на нещо по-близко?  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 20, 2012, 08:45:14 »

След като има организатор за определен град- Казанлък, аз съм навита за там закъдето има организатор. Мисля че така е най-разумно, поне за мен. защото то ние може да си гласуваме за който град си искаме, ама като няма кой от там да движи нещата- не става.
А за датите, малинката- само предлагаме няколко уикенда, ако имаш друго предложение- давай, нали накрая въз основа на това ще гласуваме за дата. smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 20, 2012, 08:49:03 »

malinkata гласуването за дати тепърва предстои .
moyra в близост има ли хотел ,който да е с капацитет 20-25 стаи ?
Аз предлагам следното : дайте предложения за 4-5 места ,подходящи за такива срещи в Централната част на България ,както например moyra предложи ,давайте и предложение за дати и после ще пуснем анкета и ще гласуваме за конкретни места и конкретни дати .Защото така Пловдив и околностите ,Казанлък ,Трявба е много условно .
Еми ,дай някоя идейка за Карлово .Така като имаме идея + организатор по места ще говорим за нещо конкретно ,а не за условности .
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 20, 2012, 08:49:45 »

malinkata ,fiibi_bg , има много добър избор за нощувки в Казанлък (близо до въпросното заведение) и със сигурност няма да е никакъв проблем това.  good
« Последна редакция: април 20, 2012, 08:52:34 от lunno momiche » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines