Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:49:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Гласувайте за датата ,на която можете да дойдете  (Гласуването приключено: май 17, 2012, 17:38:21 )
14-15.07 - 12 (80%)
07-08.07 - 3 (20%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 14-15.07.2012г в Казанлък!!!!!  (Прочетена 118389 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: април 12, 2012, 10:24:23 »

lunno momiche, Казанлък е чудесна дестинация  good. Важно е да има и достъпни цени на хотелите. Аз търся за Пловдив, но не мога да открия под 25лв. за повече от 20 души. Сега, по празниците, ще разгледам още няколко възможности. Как са цените в Казанлък?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 12, 2012, 10:37:44 »

svekarva  give_rose , мисля, че за около 20 лв ще се намери много приличен хотел.  good
Повечето управители на хотели са благоразположени и склонни на преговори в Казанлък - това от опит го казвам.  Преспокойно може да се намерят и куверти за около 20 или под 20 лв, а храната да бъде много вкусна. Чудесно е там!  judges girl_wink
Всъщност - аз не помня - предните пъти, когато се събирахте, с куверти ли бяхте или не?
« Последна редакция: април 12, 2012, 13:39:54 от lunno momiche » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 12, 2012, 21:26:40 »

Аз не исках да се меся досега ,но като човек ,който е присъствал и на двете срещи и съм била организатор на миналогодишната ще ви дам съвет при избора на място :

1.Наистина е желателно да е в центъра на БЪлгария
2.Желателно е да е малък град и хотела да е в нисък ценови диапазон
3.Всеки от вас трябва да бъде готов да направи по един малък компромис ,защото няма как да се угоди на толкова хора наведнъж .
4.Организатора да води преговори за бройка и съответната отстъпка и задължително да се работи с капаро
5.Тъй като срещата е с една нощувка е хубаво да е в хотелски комплекс т.е. ресторант и хотел заедно ,за да не се губи време в трансфери и да има в близост няколко интересни обекта за разглеждане в свободното време .

Първата форумска среща беше в Арбанаси ,а втората в Елена smile И всички бяхме много доволни и щастливи от срещите помеджу си !
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 13, 2012, 04:57:17 »

Предлагам да се удължи срокът за гласуване. smile Понеже виждам, че вчера той е приключил.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 14, 2012, 09:33:07 »

На мен Казанлък и Пловдив са ми еднакво удобни за пътуване. По-важно ми е кога ще се провежда срещата, защото аз през лятото не излизам в отпуск, така или иначе почивам през 2 дни. Ако съвпадне с някоя от почивките ми ще е супер, ако не...ще го мисля допълнително. Иначе ще сме двамата с милото.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #50 -: април 17, 2012, 19:06:07 »

Момичета/и момчета/ какво става ще има ли среща? Някой знае ли подробности?
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 17, 2012, 22:05:39 »

abrakadabra Среща ще има,нормално е затишието,организациите си имат пикове и спадове tease Идеята за мястото трябва да узрее и да се намери подходящото време,аз лично мисля,че септември е много далеч и можем да се справим и с по-скорошен срок,въпреки че винаги ще има хора,които няма да могат да пристигнат от чужбина или точно тогава са заети. Срещите са пълноценни,когато има събиране за обща разходка из природата или забележителност,а не само за вечерята. Ако Пловдив остане като дестинация не е удачно да е самият град,а хотел в околностите,дори затворен комплекс,така най-добре се получава запознанството и някак си е по-сплотена групата. Целта е да има достатъчно време да се опознаят хората и да се заформят познанства,които са с потенциал за приятелство.

Радвам се,че имахме възможност и желание да сме участници и в двете срещи досега и имаме само най-добри чувства със съпруга ми,с нетърпение очакваме новата,точно заради срещата със стари и вълнението от новите познанства give_rose

Как ви звучи края на юни? girl_wink
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #52 -: април 19, 2012, 13:38:30 »

И аз съм тук и следя как вървят нещата, колко желаещи ще се съберем? @}->--И на мен ми се струва, че септември е твърде далеч  pardon. Аз също предложих дестинацията Пловдив да не се приема като точно града, а някъде в околностите, но никой не коментира. Относно времето аз няма да давам предложение, но искам да се уточни, за да можем вече да обсъдим вкъщи и да планираме нещата. На мен ми звучи добре края на юни (с надеждата, че времето няма нито да е като августовска жега, нито мрачно).
Също така приветствам препоръката на fiibi_bg -  2.Желателно е да е малък град и хотела да е в нисък ценови диапазон, защото всеки планира първо почивките с приятели и семейство, а и други работи и чак накрая срещата с нови хора - ще е жалко ако някой се откаже поради тази причина.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 19, 2012, 13:40:54 »

Аз вече казах, че съм ЗА идеята, но по-конкретно не знам какво да кажа. Юни ми е малко сложно, но ако се реши така, ще направя всичко възможно. Нека се включат повече момичета с мнения.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 19, 2012, 13:43:18 »

Много ми се искаше да присъствам на тази среща, но за съжаление от следващата седмица започвам работа и ще съм без почивен ден до края на септември.. sad Всички места са хубави, дано да организирате всичко и да изкарате весело  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 19, 2012, 13:58:43 »

Аз съм съгласна за който и да е месец, стига да е през уикенда smile Краят на юни ми звучи добре. Понеже не се е взело все още решение за мястото - аз гласувах за Трявна, но съм съгласна и за Асеновград (така или иначе ще ходя за рокля). Но ако се реши да е около или в Трявна, аз мога да се заема с организацията, защото съм от Габрово. Този регион е в ценрална България, удобен е еднакво за варненци и софиянци, има много изгодни ценови оферти и има прекрасни места за разходка.
Бих ви предложила оферти, но все още не съм сигурна какво търсим - хотел с прилежащ към него ресторант или къща за гости със самостоятелна кухня?

Ако е второто - имам едно конкретно предложение - намира се до Боженци - голяма старинна къща, обзаведена изцяло в битов стил с красива градина, басейн и голяма тераса с маса и пейки. Къщата се наема цялата, става за около 15-20 човека, има и много хубава механа и условия за готвене.
Ето и сайт:
http://selotur.hit.bg/

Била съм там няколко пъти и мога да кажа, че е невероятна красота!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 19, 2012, 14:01:33 »

по-скоро се предполага че ще сме повечко хора, значи както казаха по-назад- хотел с ресторант.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 19, 2012, 14:03:40 »

Аз имам и предложение малко по-встрани от Пловдив,но може пък да ви до падне - Хисар? Харесва ми и идеята за Асеновград  good
Да,най-добре с ресторант,който първата година например Не беше към хотела,просто ни хареса и отговаряше на нуждите,но реално беше към друг хотел наблизо,така че и това е вариант,зависи конкретно от условията на дестинацията. Но ще е много трудно,ако трябва сами да организираме приготвянето на храната.
« Последна редакция: април 19, 2012, 14:07:13 от moyra » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 19, 2012, 14:08:21 »

А дали всичките 51 гласували ще дойдат на срещата? Аз си нямам идея, защото до сега не съм ходила на форумни срещи и не знам колко човека се събират... Сега ще се разровя за по-големи хотели и ще дам предложение. А като се съберат няколко предложени хотела (до сега мисля че има за Асеновград и Пловдив), може да се направи анкета за избор на хотел. smile
Говорих с годеника ми и той се съгласи да дойде с мен smile Обичаме да се запознаваме с нови и интересни хора smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 19, 2012, 14:13:55 »

ivelka Със сигурност няма да дойдат всички,които в момента гласуват,но дори половината да дойдат,ще вземат със себе си половинките и пак до там ще докараме цифрите.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines