Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:08:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Гласувайте за датата ,на която можете да дойдете  (Гласуването приключено: май 17, 2012, 17:38:21 )
14-15.07 - 12 (80%)
07-08.07 - 3 (20%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 ... 26 27 [28]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 14-15.07.2012г в Казанлък!!!!!  (Прочетена 117410 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 16, 2012, 16:41:53 »

Здравейте! smile
Моите впечатления от срещата са много топли и хубави.  Sunshine
Съжалявам, че не можахме да присъстваме на разходката!  give_rose
"Българан" като обстановка ме очарова и посрещането с питата и шарената сол ме плени мигновено!  Girl_hide Страхотна обстановка!  judges
Съжалявам, че не можахме да си поговорим с доста хора, с които наистина имах огромно желание да си поприказваме!
Moyra,  аз останах с впечатление, че svekurva е правила букетчетата и затова не ти благодарих лично, но сега тук БЛАГОДАРЯ! на теб и Наско, както за Чудесните букетчета от лавандула, лятно настроение и любов, така и за това, че отдаде голяма част от времето си в поемане на създаването на ред, ориентация и комфорт за всички нас!  give_rose  Силно ме зарадва и направи вечерта ми днес приказна с новината, че Мая толкова е харесала скромното подаръче! Изпращам най-меката си и топла прегръдка за нея!  Sunshine Надявам се да успеем да се видим и да се запозная с къдрокосата принцеса!  girl_in_love  heart
svekurva, благодаря ти за табелките с имена - ние с моя Слънчо я споделихме - половината вечер аз я носех - останалата половина - той.  girl_haha
Прекрасна вечер с чудесни емоции - за нас бе истинско удоволствие да я споделим заедно с вас!  give_rose
Единствено съжалявам, че всичко продължи толкова кратко!
« Последна редакция: юли 16, 2012, 17:26:21 от lunno momiche » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 16, 2012, 21:53:50 »

Много се радвам да прочета,че срещата е минала чудесно!
Така ми се иска,да си бях похарчила парите в "Българан",а не в аптеката!

Едно предложение от мен,относно следваща среща-нека да е през пролетта или есента.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #407 -: юли 17, 2012, 08:53:01 »

svekurva, благодаря ти за табелките с имена - ние с моя Слънчо я споделихме - половината вечер аз я носех - останалата половина - той.  girl_haha
:)Мислех за половинките да има табелка "придружител", но определението не ми хареса пък за друго не се сетих и останаха без отличителни белези.  Wink. Аз имам зрителна памет и реших, че това ще ми помогне да свържа ника и историята на човека с истинското му име и вид. Макар да видях само malinkata, вълнението и усещането бяха страхотни - все едно се запознавам  с герой от книга. Живот и здраве, ще има и други срещи.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #408 -: юли 22, 2012, 18:25:46 »

Здраяейте и от мен,сладурки give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Аз пиша чак сега,защото бяхме на моренце и сега се прибрахме.
Искам да споделя с вас,че наистина беше една незабравима среща както за мен така и за мъжо blum
Гери,искренни благодарносто за целия положен труд с половинчо,уникални сте,възхищавам ти се за търпението и организацията,съжелявам че сладурка е била болничка sad Свекърва благодарности и на теб,че си се сетила да споделиш присъствие макар и не очи в очи give_rose
С мъжо си говорихме,че на следващата среща трябва да сме на линия където и да решите да е,идеята за морето е уууууникална според мен,да сме живи и здрави и до там ще стигнем.Още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ give_rose Всички бяхте големи слунца,за жалост нямаше как с всички да се раздърдорим както по принцип обичам аз да правя,но следващия път дано успеем *THUMBS*Гушшшшш за всички danceg
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 24, 2012, 15:46:39 »

bobi123 give_rose Радвам се,че сте с положителен заряд и за следваща среща good А пък ние може да си спретнем локална казанлъшка среща да си наваксам с теб и Лунна tease
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 25, 2012, 07:06:49 »

bobi123 give_rose Радвам се,че сте с положителен заряд и за следваща среща good А пък ние може да си спретнем локална казанлъшка среща да си наваксам с теб и Лунна tease
goodpost judges
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 25, 2012, 11:30:04 »

Няма ли снимки тази година?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 26, 2012, 12:32:53 »

Няма ли снимки тази година?
Хайде,много ви молим,пуснете 1-2 снимки да се порадваме и да ви завидим за приятното преживяване  smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines