Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:20:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Гласувайте за датата ,на която можете да дойдете  (Гласуването приключено: май 17, 2012, 17:38:21 )
14-15.07 - 12 (80%)
07-08.07 - 3 (20%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 14-15.07.2012г в Казанлък!!!!!  (Прочетена 118365 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 15, 2012, 17:53:11 »

Аз прекарах прекрасно и мн се радвам ,че се запознах с вас.Ние нямаме снимки, но чакам с нетърпение вашите.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 15, 2012, 17:58:17 »

дали получи общата снимка в ФБ, пратих ти я на лично, тъй като не съм питала всички ?
сега ти пращам там още
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 15, 2012, 18:19:46 »

Благодаря получих ги.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #393 -: юли 15, 2012, 18:37:03 »

 Hide
и ние се прибрахме даже и малко поспахме  blush. Мислех, че до сега повечето ще са се разписали.
Еми, няма за какво да ми благодариш   girl_wink за мен беше удоволствие.
Аз гледам с нов поглед на форума и хората, с които се запознахме, за което мога само да ви благодаря give_rose.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #394 -: юли 15, 2012, 18:59:35 »

Еми, и аз получих снимки give_rose, сега ми изглежда още по-реално  heart
п.п. Мисля, че общата е станала доста добре, жалко само, че не сме абсолютно всички на нея pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #395 -: юли 15, 2012, 19:09:57 »

Гледам супер сте изкарали   yahoo good

За поредна година мога само да умирам от мька и да завиждам кьде благордно, кьде не  badgirl

Ако се намери някоя добра душа да ми прати няколко снимки и на мен, ще ми бьде малка утеха  blush

Благодаря ви предварително  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 15, 2012, 19:45:30 »

Еми, и аз получих снимки give_rose, сега ми изглежда още по-реално  heart
п.п. Мисля, че общата е станала доста добре, жалко само, че не сме абсолютно всички на нея pardon
Мъжът ми ми се скара че съм я пуснала преди да я обработи както си трябва.  blush
Ама аз мисля че пак си е хубава.
Inaxastra,дай ми на лични мейлче smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 15, 2012, 21:24:30 »

Момичета искам да благодаря на всички - беше ми мноого приятно макар и за малко - надявам се че ще ем извините - но супер много се радвам че се видяхме на живо smile
Специални благодарности на Moyra за организацията- мила всичко беше страхотно - надявам се догодина срещата да е на наш терен и да се реваншираме- искам да попитам и аз за снимчици включете ме и мен да ги видя - а аз обещавам да кача при първа възможност снимките на кума .
ЗА сега хубава вечер от мен - благодаря за хубавите емоции...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 16, 2012, 08:04:04 »

Здравейте и от мен.
Срещата много ми хареса.Запознах се с нови момичета.Заведението в което ни заведе Мойра много ни хареса и тя много се беше постарала.За всеки имаше букетче лавандула.Свекърва пък ни беше направила баджове на всички.Към обяд се събрахме с Ивелка,Малинката,Лунно момиче,Слънце на следобедно кафенце.По някое време се присъедини и Еми.Към 5,30 вече се събрахме още малко /и се разходихме,но за наше съжаление повечето забележителности бяха затворени.Все пак направихме една снимка пред оригиналната Тракийска гробница.Към 8 часа се събрахме в заведението.Беше готино макар и малко да можехме с всички да сме на една ръка разстояние.Но по едно време е поомешахме.Накрая не ни се тръгваше,но за съжаление свърши.Разбрахме се ,че следващата среща ще е на варненски терен.Надявам се следващата година да сме повече и да си прекараме пак така страхотно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #399 -: юли 16, 2012, 08:58:27 »

Хубаво място сте избрали. Да сме живи и здрави, там сме.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 16, 2012, 09:04:04 »

Аз също си прекарах супер - съчетах почивка през уикенда с плаж и запознанство с нови и интересни хора smile Искам да благодаря специално на Гери (moyra) и съпруга й, че се бяха постарали с организацията и до последно следяха за реда на поръчките, както и за доброто прекарване на всеки един от нас. Много благодаря и за ароматните лавандулови букетчета, а на svekarva специални благодарности за баджовете - свършиха чудесна работа! Единственият минус на срещата беше жегата и за това следващият път ще бъде по на изток, и край повече вода Wink
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 16, 2012, 12:53:21 »

Благодаря на всички за тази III национална среща и най-вече на moyra за прекрасната организация. Заведението беше доста добър избор.
Съжалявам само, че не можахме да пристигнем за предварителната среща за да се запознаем с всички. Малък повръщащ инцидент ни забави. Топлото време беше лошо нещо.

За следващата година може да се замислим, за една морска среща smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 16, 2012, 13:14:42 »

Много съм щастлива за морската среща и се надявам да сме всички живи и здрави, за да се съберем в един не толкова топъл и туристически месец  pleasantry там. хем цените ще са по-Ок , хем и ние няма да сме като парцали crazy  !
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 16, 2012, 14:26:05 »

Извинете, че се меся тук и въпреки, че не пиша ви чета Wink
Така съжалявам, че не успях и аз да дойда, но имаше ред причини поради които не успяхме, една от тях е, че мъжът ми в събота беше на работа sad
Много се радвам, че говорите за срещичка към Варна и ако наистина се организира такава, ще съм страшно доволна, че ще мога да ви видя и да се запознаем yahoo
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 16, 2012, 15:54:34 »

Радвам се,че всичко свърши tease Лавандуловите тейбълки бяха направени с много любов за "Влюбените двойки" (както ни наричаше главният сервитьор) от мен и съпруга ми и мисля всички я усетихте. Сравнително малката бройка направи срещата ни по-сплотена и лично на мен много ми хареса това настроение,въпреки това не успях да отделя времето,което исках,посредата на вечерята Мая вдигна висока температура и хвърчахме до вкъщи,но на следващата среща ще наваксам с приказките smoke
Благодаря на svekarva за страхотните баджове,аз с моя се разкарвах в един магазин след вечерята и след няколко странни погледа се усетих sarcastic
lunno momiche - Две вечери под ред Мая спи с чантичката,толкова много ѝ хареса - благодарим heart Curtsey

Благодаря на всички,че бяхте гости на родния ми град - Града на розите give_rose give_rose give_rose (и лавандулата blum)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines