Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:43:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на darina1980 -28.04.2012  (Прочетена 27507 пъти)
 
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 06, 2012, 08:38:19 »

С нетърпение очакваме разказче и снимчици smile  good
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #61 -: май 06, 2012, 23:06:45 »

Хайде, Дарина

Чакаме си ние.......и  разказа, и снимките. yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
darina1980
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #62 -: май 07, 2012, 09:28:01 »

smile

На 27.04. си легнах рано, но не можах да заспя до към 1:00 ч. Не ми беше напрегнато, но само мислех, как ще мине деня. Станах в 7:15 ч. - майка ми вече беше украсила и наредила масата. Пих спокойно кафенце и сложих бележки на багажа, който бях приготвила - за ресторанта, за изнесения ритуал, за хотелската стая и т.н., кое за къде е, за да не се объркат тези, които ще ми помагат с него.

В 10:00 ч. дойде фризьорката от Explosion - останах много доволна и очарована от работата и, много се харесах - малко изменихме прическата по нейно предложение - доверих и се и не сгреших. Много е важно да се харесаш, за да бъдат самочувствието и настроението приповдигнати.

По-късно дойде и гримьорката - грима се получи както на пробния и нямах забележки, освен миглите:). Това беше първия гаф:) Гримьорката беше забравила изкуствените мигли, които исках да имам. Тя много се притесни и се постара много, за да изглеждат моите така, както исках. Аз се бях настроила позитивно и това не ми развали настроението. Извини ми се 100 пъти и ми даде талон за отстъпка при процедури и грим в салона им - студио Делишъс.

Докато ми правят прическата и грима присъстваше и видеооператора Красимир Ламбов, за да заснеме приготовленията за филма. От него съм изключително впечатлена и очаквам резултатите да са перфектни. Препоръчвам с две ръце. Снима освен с камера и с още някаква техника, която не разбрах каква е smilesmilesmile

Гостите пристигнаха към 12:30 ч. И вече бях в очакване на младоженеца smile

Когато чух гайдата и това беше първия момент, в който сърцето ми започна да бие силно. Разтреперих се и чаках само да се отвори вратата. И когато това се случи - момента беше незабравим и очите ми се напълниха със сълзи.
 
Всички много ни се радваха и когато си в центъра на вниманието е мноооооого приятно:).

Останах разочарована от моя букет,  букета за колата и бутониерите. Не се получи това, което исках. Много ме е яд, защото букета  ми е важен и основен акцент, но нямаше какво да направя. Той беше от борса за цветя Екзотик. Жалко, че нямаше как аз да си го взема, но пък сигурно щях да си разваля настроението.

Мога да препоръчам и сватбена агенция Елемент и Никол за поканите.

Фото и видео сесията беше весела, не изморителна и приятна. Останахме доволни от фотографа Деян Стоев и вече писах от видеооператора Красимир Ламбов. Момчетата дадоха всичко от себе си.

Един от незабравимите моменти е и изнесения ритуал - тръпката е много голяма и там много се развълнувахме, много силен момент.

Купона в ресторанта беше страхотен и се забавлявахме до ранните часове.

Много, много сме доволни от този ден - толкова дълга подготовка, за толкова кратко време:), но си заслужаваше:). Роклята ми беше адски удобна - от Росица Котюр и това ми позволи да се развихря на дансинга:)

Успех в приготовленията момичета, сигурно ще се случи така, че не всичко да е според очакванията ви, но важни са усмивките, настроението и емоцията - всичко останало е само допълнение:)

БЛАГОДАЯ ЗА ТЕМАТА МИ и затова, че бяхте съпричастни с мен, пожеланията ви са страхотни 10x

Малко ще се позагубя, защото ми предстои сесия, а след нея и медена седмица:) След това очаквайте снимкиииииииии.
« Последна редакция: май 07, 2012, 09:38:57 от darina1980 » Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #63 -: май 07, 2012, 11:18:50 »

Дари,

Пожелавам ти всеки бъдещ семеен ден, да е приказен и весел, както е бил и сватбения ви ден.
Хайде сега насладете се на медената седмица и до скоро
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 07, 2012, 16:32:15 »

Дари,  Bravo В очакване сме на снимкитеее yahoo
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 07, 2012, 21:40:56 »

Страхотен разказ Дари, пожелавам една страхотна медена седмица smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 10, 2012, 13:28:03 »

Чакаме тееее!!!  give_rose
Активен
gerinka04
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #67 -: януари 17, 2014, 11:42:07 »

smile Благодаря момичета!

m0onlight - срещата Красимир Ламбов мина много добре, уточнихме много неща и съм доволна. Това е видеооператор от който се възхищавам на работата му и ми допада напълно. Единственото, което не успяхме да направим е предсватбен видео клип "Очаквайте скоро", който е включен в цената, но нямаше как да го съчетаем. Милото почива само неделя, а аз 2 пъти седмично, но по-често през седмицата, рядко събота и неделя. Иииииииииииииии нямаше как да се напаснем sad

А букета, който си харесах е този.  Вместо това синьо цвете (забравих му името), ще има рози и лизиантуси, които за месец април са подходящи. Мисля, че букета носи настроение. Отказах се от орхидеите все пак.



Здравейте понеже съм бъдеща булка на 07.06 .2014 и все още не сме избрали видеооператор какви са цените на Красимир Ламбов ? smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines