Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:07:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48545 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 30, 2012, 19:08:01 »

Като чета и аз се просълзяам, било е невероятно изживяване smile чакаме продължениетооо smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 30, 2012, 20:12:21 »

Алексс милааа страхотен разказзз...нямам търпение да чуем продължението smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 30, 2012, 21:10:05 »

Е мила  Alleksia като чета е било направо много емоционално .Чакаме останалата част с нетърпение.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #138 -: април 30, 2012, 21:41:59 »

Продължавам...

Таа... стигнахме в църквата и се наложи да почакаме, защото преди нас имаше друга венчавка в Семинарията, ако някоя от другите булки на 28 април се познае, да свирка smile
Дойде попът и ни обясни кое как ще се случи, след което влязоха гостите и ние след тях. Самата церемония беше много емоционална и тържествена, целият смисъл на денят беше тя всъщност, за нас беше много важно да се венчаем. Беше просто магично, след като свършихме свещеникът ни каза разни мили неща, а накрая навън ни изведе наш приятел, който също е свещеник. Абе, много тържествено беше, много ни хареса.
След това се поснимахме в парка и запрашихме да се снимаме на Народната библиотека. Беше страшна жега, аз бях умряла от глад и жажда и по едно време гледам кумата нагъва пица shok Нейният приятел беше с нея и ходил да вземе пица и вода smile И беше много смешно - тя ме захранва с пица Wink Поне си пийнах и водичка.

След снимките отидохме в хотела и чакахме в стаята да настанят всички гости и да ни се обадят. Когато най-накрая влезнахме, ни посрещнаха 2те майки с погача.
Речите на кумувете бяха много хубави, но кумата направо разрева целия ресторант - такива неща каза, че накрая всички подмърчаха, включително и аз.
От останалите ритуали имахме чупенето на погача - аз счупих по-малкото парче, ама се разбрахме, че ще харча аз парите smile На кумувете им танцуваха с пиле и торта и беше сууупер забавно.
Букетът го хвана шаферката, а жартиерът - едно момченце на 12 години lol
За моя голяма гордост освен правото хоро, успях да изиграя и дунавско, а и тази така трудна за мен бяла роза.... Иначе останалото - танци и веселба....

Не знам дали съм била достатъчно подробна, но като цяло имахме една красива, романтична и лежерна сватба. Всичко мина по план, по вода, по мед и масло благодарение на невероятната ни агентка, която се погрижи за всичко, ние не сме мислили за нищо. Бяхме с най-близките си, имаше хора, прелетяли хиляди километри заради нас, всички бяха толкова усмихнати и щастливи. Уверих се, че решението да поканим по-малко хора е било правилно за нас -успяхме да видим и поговорим с всички. УсУспяхме да се чуем и видим с доста хора след това и всички бяха много доволни от вечерта.
За подаръците -получихме доста пликчета, но и някои наистина уникални и страхотни подаръци, а в книгата всички бяха написали много мили думи.

Каквото и повече да кажа, надали ще обхвана невероятното усещане за обич и радост, които цариха цяла вечер... много беше хубаво и наистина си струваше цялото тичане heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 30, 2012, 21:50:14 »

мн хубав разказ
беше ми приятно да го прочета
Желая ви още 100 пъти по толкова радост всеки следваш ден заедно  heart
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 30, 2012, 22:43:33 »

Алексиа, много емоционален разказ. Пожелавам ви да изградите едно винаги влюбено и стабилно семейство!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 30, 2012, 23:09:43 »

С удоволствие те четях! Вие сте едно прекрасно семейство, нямам търпение за снимките!
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 01, 2012, 08:37:25 »

Alleksia, честито  Bravo страхотен разказ, бъдете все така влюбени и щастливи ...............
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #143 -: май 01, 2012, 12:10:56 »

Много мил разказ, а на живо е било още по - завладяващо! Нямам търпение  за снимките. .  give_rose
 Още веднъж Ви желая изгаряща любов и безкрайно щастие . . smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 01, 2012, 15:31:26 »

Мила,Alleksia,никога не съм имала съмнения за вълшебството на тази съкровен момент,но сега като прочетох разказа ти се убедих колко красиво е било всичко,едно хубаво ми стана на душата!Много се радвам за вас @}->--Запазете този спомен винаги жив и топлещ сърцата ви,още по-хубави моменти оттук нататък ви пожелавам give_rose
Шоколадовата ви кола е удар в десетката ,всичко е било в тон Bravo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #145 -: май 01, 2012, 15:34:15 »

Алексия, честито smile Много безоблачни и щастливи дни като семейство ви пожелавам!

Аз в събота бях гост на една сватба в семинарията и нашата булка чакаше предишната, явно е практика там. Даже пред  църквата се разминахме с другата група гости, но същото беше и пред гражданското само дето булките там бяха други. Сватбеният маратон започна в събота все пак, имаше толкова много сватби smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #146 -: май 02, 2012, 09:46:47 »

Честито и от мен   wedding С голям кеф четях разказчетата бил е прекрасен ден! Желая ти винаги да се обичате толкова много,  че и още  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 04, 2012, 08:08:36 »

Миличка всичко е било прекрасно.Пожелавам ви през годините да запазите искрицата на любовта и да бъдете все така щастливи.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 04, 2012, 15:03:25 »

Алекс чак сегааа го прочетох продължениетоо... и направо от думите ти разбирам, че е било невероятно изживяванее...страхотна сватба  girl_wink
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #149 -: май 04, 2012, 15:48:22 »

Алексия прекрасен разказ очакваме снимки  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines