Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:01:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48242 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 12, 2012, 10:34:52 »

на срещата на форума ако смогнеш, миналият път с famille обиколихме доста магазини в мола за бельо, имаше разнообразие, не беше адски скъпи, с малки изключения. По мой спомен имаше и бяло .
Така че може този път да съчетаеш срещата с бельото Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #76 -: април 12, 2012, 10:41:49 »

Веси, не е с бюстие, има нужда от сутиен. Както казах V -деколкоте е. Много ме е яд, че няма как да кача снимка, ще кача от пробата след 10ина дни.
Еми, ще направя всичко възможно да дойда на срещата, но още не знам каква ми е програмата за седмицата, трябва да свърша хиляди неща. Мисля, че ще мога да дойда, но може би няма да стоя много.

Избрахме менюто - салата домати, краставици, бяло сирене и запържен магданоз, предястие краставички в топено сирене и орехи, оформени в палачинково тесто. За основното се колебаем между пуешко и свинско, но след като го опитаме ще решим окончателно. Мезета - плато сирена и колбаси, торта. Искаше ми се нещо по-изчанчено, но знам, че повечето хора няма да го приемат, достатъчно нетрадиционни неща имаме в сватбата вече  blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #77 -: април 15, 2012, 10:41:22 »

Малко ъпдейт от мен - имаме си свещи вече, една приятелка ни ги е купила.
Вчера обикалях мнооого по магазините - успях да си купя бельо най-накрая - бяло, лек екрю нюанс. Много ми се искаше това с кафявото, но се оказа, че моделът не е подходящ за V-деколте. Купих си и жартиер - пак екрю със синя панделка. Мислех си, че с амалки неща, ама малко ми поолекна , че няма да ми се налага да обикалям по магазините в София...
Гостите по поуточниха вече, дано няма повече рокади....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: април 15, 2012, 16:22:12 »

Браво, сега дишай дълбоко и....спокойно! Почивай си и ходи по разходки, докато не си омъжена  Wink и с много семейни ангажименти хахахаха! Шегувам се, очакват те прекрасни моменти.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #79 -: април 15, 2012, 18:38:59 »

Свекърва, аз съм омъжена вече  1 година Wink Сега ще бъде църковново венчание и самото тържество smile Може би и затова не съм чак толкова нервна или напрегната smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 18, 2012, 18:01:47 »

Alleksia,намери ли гребенче за булото?Дали с фуркети няма да се получи хубаво също или ти държиш да е гребенче?Минаха ли пробния грим и прическа,съжалявам за многото въпроси,но се надявам да споделиш впечатления :)Още десетина дни и  ще си булка yahoo , вече почват ли да пърхат  пеперудките в корема,датата съвсем наближава ?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #81 -: април 18, 2012, 23:45:54 »

Готик, не си купих гребенче - нямаше такова каквото исках. Имаше едни, дето изглеждаха супер ...лъскави, абе не ми харесаха. Вероятно ще трябва с фуркети да ми го прикрепят булото, то друг начин май няма. Отказах се от гребенчето, колкото и да ми харесва, не успях да намеря каквото исках, ама не е болка за умиране.
Пробен грим и прическа ще правя идната седмица, реално няколко дни преди сватбата, защото в неделя пътуваме за България. Ако не с харесам грима, ще се гримирам сама, имам опит в това. Остават още толкова много неща да се свършат -костюм за мъжо, торта да поръчаме, срещи с фото и ДЖ, дегустация на меню, пробра рокля... и ощеее много. Надявам се до сряда да ги приключа, защото ако не си почина добре, има реална опасност да не мога да се занеса на сватбата  tease
Дали ми пърхат пеперуди -пърхаха ми миналата седмица и то яко. Само за това мислех. Тази седмица обаче имам толкова много работа и неща за вършене, че нямам време да мисля за странични неща, колкото и да ми се иска да си помечтая малко.
Снощи сънувах, че вместо избраната песен за първи танц ни пускат друга, но отнякъде се появи вокалиста на групата  и ни я изпя pardon Пълно куку съм, знам  tease Явно като не ми остава време за мислене през деня, през нощта компенсирам blum
Наистина се надявам да мога другата седмица да се насладя на подготовката, ще ми се да минат леко нещата и да имам време да се изкефя.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 19, 2012, 09:57:19 »

Мила, щом няма хубаво гребенче, потърси си красви фуркетки - мисля, че пак ще се получи много красиво good
За пеперудите не се притеснявай - скоро пак ще се появят, колкото и много работа да имаш :butterfly:Това е такова хубаво чувство!!! girl_in_love
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 21, 2012, 13:20:49 »

Разбира се , че ще ти остане време да се изкефиш, smile то колкото и да се впрягаме и да се натоварваме с тази подготовка и тя по някакъв начин всява чувства, тревоги и радости, така че за да стигнрм до края трябва да изживеем всичко smile Упех в оставащата подготовка smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #84 -: април 21, 2012, 16:41:52 »

Момичета, благодаря за милите думи give_rose
След една ужасна работна седмица днес успях да се понаспя и животът започва да става пак розов.
Остават ни малко неща - да намерим кола, да отидем до ресторанта, да купим костюм на мъжа ми, да ида на пробна прическа и проба за роклята и разни дреболийки.
Днес стягам багажа, утре пътуваме. За мой голям късмет успях да намеря подаръчета за децата - в магазина са пуснали разни украси за кръщене и взех едни малки декоративни кофички, кафяви, които ще украся с панделки и ще ги напълня с шоколадови дреболийки. Наистина са малки- колкото чаша за кафе... Като са готови ще ги снимам.
Много съм доволна, ще могат да ни направят тортата, която искаме. Ще бъде такава, само че с рози и на последния етаж отгоре.


* Brown-Roses-and-Pearls1.jpg (57.44 KB, 640x480 - видяно 216 пъти.)
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 21, 2012, 17:51:04 »

Алексиа,4удесна торта сте избрали-стилна и в цветовете на сватбата,много ме радва,когато вси4ко е толкова добре съ4етано   Bravo
Пожелавам ти лек път утре и ве4е наистина да се наслади6 на последните приготовления give_rose
Като погледнах-само седми4ка остава до ва6ия ден yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 21, 2012, 19:09:37 »

Тортата е уникална  good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #87 -: април 21, 2012, 19:12:58 »

Благодаря, момичета!
Стана ми сватбено вече на мен smile Искам вече да идва деня smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 22, 2012, 09:36:26 »

Попътен вятър ти желая!
Много стилна торта, хубаво че си решила и нагоре да има рози! smile smile smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 22, 2012, 14:34:23 »

 Alleksia тортата ти е страхотна всичко е приказно така че ще имаш една незабравима сватба.Остана една седмичка само до големият ден поглезисе.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines