Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 07:53:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48518 пъти)
 
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 10, 2012, 08:34:53 »

Alleksia,този грим мен лично ми харесва. Но съм съгласна с теб, че за нежна, бяла сватбена рокля засилен грим не е много добре, но все пак зависи и от друго - цвета очи, но и зависи и от тена на кожата ти .. така че съветвам те да се видиш с по-тъмен и по-светъл грим и така най-добре би преценила  good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 10, 2012, 08:44:03 »

На мен лично не ми харесва този грим. На снимките изобщо няма да личи. Но ако смяташ, че за теб е подходящ, чудесно. Успех, дано намериш най-добрия вариант. Но пробвай различни!
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 10, 2012, 08:54:06 »

Alleksia,на мен лично ми харесва този грим,много е нежен особено ако и на теб като и на мен не  отиват много силни сенки.Довечера ще ходя пак на грим и ще пробваме нещо подобно.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #63 -: април 10, 2012, 09:59:06 »

Веси, защо да не личи на снимките - това е снимка и на снимките ще изглежда както изглежда на тази. Аз не искам да изглеждам силно гримирана, а по-скоро да не си личи натрупване. На мен тъмен опушен грим не ми отива - губят ми се очите и изглеждат малки. Пробвах различни варианти, най ми отива по-светло, с подчертани очи в основата. Иначе нюд грима не значи, че няма да имам грим, просто по-малко цвят.
Мая, пробвай варианти и както най-много се харесваш  good
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #64 -: април 10, 2012, 10:30:11 »

Малко късничко се включавам, Честита Тема и от мен.  Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 10, 2012, 10:48:15 »

Веси, защо да не личи на снимките - това е снимка и на снимките ще изглежда както изглежда на тази. Аз не искам да изглеждам силно гримирана, а по-скоро да не си личи натрупване. На мен тъмен опушен грим не ми отива - губят ми се очите и изглеждат малки. Пробвах различни варианти, най ми отива по-светло, с подчертани очи в основата. Иначе нюд грима не значи, че няма да имам грим, просто по-малко цвят.
Мая, пробвай варианти и както най-много се харесваш  good
Разбира се, ти си решаваш. Просто лично за мен е доста бледо. Направи най-добрия избор за теб самата.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #66 -: април 10, 2012, 11:14:52 »

Веси, права си, че е светло. Аз съм мноого бяла и кога съм с много тъмен грим изглеждам като "бушонирана". Така или иначе няма да е чак толкова светло, ще го позасилят малко. Един вид среден вариант  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 10, 2012, 21:54:28 »

Честита темичка и от мен ,
Лелее колко много булки се събрахтееееееееее и запалихте вълнението и в нас, чакащите все още Денят smile Желая всичко най-хубаво и една приказна сватба smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #68 -: април 11, 2012, 10:35:42 »

Алекси честита тема и весела сватба  weddingday
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #69 -: април 11, 2012, 20:07:33 »

Tsutsi, emetoem, благодаря!
Аз днес ходих да си търся бельо и гребенче за булото, обаче се върнах с празни ръце. Гребенче ми обясниха в магазина, че за закрепване на було е с дълги зъбци и такова нямаше, а малките, които могат са се сложат, не ми харесаха - изглеждаха супер евтини... Така ми се искаше да имам такова нещичко, ама май няма да стане, ако не намеря хубаво.
Бельо - от булченските колекции не ми хареса нищо, но ми хареса едно коммпектче бяло, с малко млечно кафяво по него. Искаше ми се изцяло бяло, ама може и това да взема... Утре ще мина през още 2 магазина и ако нищо не ми хареса, взимам това, макар и не чисто бяло.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: април 12, 2012, 07:13:57 »

но ми хареса едно коммпектче бяло, с малко млечно кафяво по него.
Тъкмо ще си с цветовете на сватбата, важното е да ти е удобно и да не личат ръбчетата!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 12, 2012, 08:22:09 »

Alleksia извинявай че се включвам чак сега но ето една идея за грим от мен .А относно бельото ще е в тон с цветовата гама на сватбата и както свекърва е писала трябва да ти е удобно


* grim 9.jpg (25.39 KB, 400x252 - видяно 2029 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 12, 2012, 08:33:36 »

Алексиа, какво бельо търсиш? Какво предполага роклята ти?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #73 -: април 12, 2012, 10:03:32 »

Мими, благодаря за идейката  give_rose
Веси, роклята ми е с V деколте и не е тънка, тъй че няма да си личат ръбове, така или иначе не обичам бельо с много ръбове. Общо взето имам голяма свобода. Търся нещо удобно и красиво. Искаше ми се чисто бяло, но не мога да намеря, а на следващата проба трябва да бъда с него и с обувките.
Имам уикенда да се погрижа, в София май няма да имам време...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 12, 2012, 10:33:12 »

Да разбирам ли, че роклята не е с бюстие и имаш нужда и от сутиен?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines