Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:38:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48229 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #45 -: април 04, 2012, 08:01:03 »

Добре поне, че е по-рано smile Ще видим 1 седмица преди сватбата какво ще бъде положението smile
 60 човека са много  angry Нашата сватба беше първоначално от 60 поканени  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: април 04, 2012, 08:16:42 »

Alleksia , напълно те разбираме! То почти няма сватба без този проблем. Наистина е чудно, защо хората потвърждават, а после все нещо се случва...Важното е, че сватба ще има!!!!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 04, 2012, 09:03:52 »

Alleksia, май повечето са го имали този проблем с потвъждаването и неприсъствието след това. И на мен ми е чудно що за хора са и как не си дават сметка с колко разходи, нерви и главоболия на немалко хора е свързано това?! При нас тези субекти не бяха много, но това, което ме изкара от нерви е колебаещите се, на които също не им хрумва какво коства на младоженците това тяхно колебание до последния момент! И накрая се оказа, че именно тези колебаещи се и недошлите много съжаляваха за това, но както се казва след дъжд качулка! Така че махни с ръка и продължавай с по-приятните неща около подготовката Wink
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 04, 2012, 10:40:28 »

Alleksia,мила много неприятна ситуация,но недошлите губят в крайна сметка.Пак добре ,че имаш време да реагираш,че са ми разказвали за отказали се гости ден преди сватбата :(Несериозни хора винаги е имало и ще има.Доста некоректно,но ти не ги мисли-в този ден най-важни сте си ти и мъжа ти,родителите и най-обичаните от вас хора :)Хайде малко остава,и дано няма такива неприятни изненади give_rose
Дано дойдат по-скоро пораръчетата,много съм любопитна да ги видя,пък и да ти внесат хубаво настроение в деня Bravo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 05, 2012, 07:46:10 »

 Alleksia ние на нашата сватба имахме и хора който в самия ден не дойдоха а бяха сигурни така че ще има и такива но не е важно с колко хора ще е сватбата важното е най близките да са до вас и да се веселите това е вашият ден мила изживейте си го на макс.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #50 -: април 06, 2012, 18:48:37 »

Момичета, благодаря ви за милите думи! Още на другия ден ми мина, в крайна сметка който иска да идва, който иска да не идва. Най-близките ни ще са до нас, така че останалото не е толкова важно.
Вчера тъкмо мина пощальонът и нищо не ми донесе и се ядосах и след малко хоп - звъни се на домофона, един мил куриер ми донесе подаръчетата за гости smile Не са 100% същите като на картинката, но са хубави, харесват ми. Най-важното е, че свещичката се сменя и ще може който иска да си го сменя след това. Като гледам май ще си ни останат и за нас- поръчах 60...

Качила съм снимки в галерията на подаръчетата и чашката за свещичка, която ще ползваме за ритуала "Предаване на семейния огън". Правих я онзи ден и мисля, че добре се получи.

Вчера ходих на козметик да се разкрасявам, мисля да ида 1 седмица преди деня в София вече.
Мислех да ходя тия дни по магазините да си търся бельо и гребенче за булото, обаче до вторник всички магазини ще са затворени и ще трябва да чакам до другата седмица.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 06, 2012, 20:37:43 »

видях ги свещите, доста добре изглеждат  good, особено в кутийката.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #52 -: април 06, 2012, 20:53:25 »

 Чудя се обаче дали  да не сменя панделката с друга, имам още кремава, имам и шоколадова...имам и перлички. Луд умора нЕма... Ще видим дали ще ми дойде вдъхновение тия дни.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 07, 2012, 05:54:53 »

мн са хубави и чашката и свещите  good
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 09, 2012, 07:18:56 »

Миличка много са красиви свещите и чашката.В тези кутийки изглеждат много нежно подаръчетата.Браво за избора.Успех в оставащите дни и по малко ядове.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 09, 2012, 08:19:24 »

Еее супер са всичките неща...а подаръчетата са направо страхотни. Поздравявам те  give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 09, 2012, 10:55:35 »

Много са хубави подаръчетата,страшно  ми харесват-и романтични и практични,чудесен избор,както всичко до сега Bravo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #57 -: април 09, 2012, 11:02:41 »

Благодаря ви, момичета!
Реших да не сменям панделките, защото с тези е добре, а ми предстоят 2 много натоварени седмици в работата и след това заминаваме за България за довършваме приготовленията и да се женим  blum
Всъщност аз нямам и много неща за споделяне, защото реално от разстояние няма какво да свършим, но ще споделя малките неща, които ми вълнуват главицата тия дни.

Днес мислим да изберем менюто и да пратим желанието си на ресторанта, както и да решим колко и какъв алкохол ще взимаме. Ще пиша по-късно на какво сме се спряли.

Избрахме си песен за първи танц и почти всеки ден завъртаме по един валс в хола blum

Свещи една приятелка може би ще ни вземе от София, за да не обикаляме ние тука, но мисля да им направя украсата тука и като ги вземем само да я сложа.

Бельо мислех да си вземам от София, но май няма да има време, ще разгледам дали ще ми хареса нещо по магазините, макар че първата обиколка се оказа неуспешна.

Нямам търпение вече да отида да си взема роклята и да я облека, макар и за проба. Толкова много си ми харесва, ако бях в София, сигурно щях да обикалям около Романтика с идеята да съм близо до нея  blush Поне щях да съм я пробвала повече пъти... да да знам, пълно куку съм  crazy
 Това е май засега...ще се включа по-късно. give_rose
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #58 -: април 09, 2012, 11:04:32 »

Аз само да дам една идея за подаръци на по-големи дечица (от 6 г. до 12г. да речем).
Излязло е ново пълно издание на "Пипи дългото чорапче" с десетина глави, които ги нямаше преди. С твърди корици и цената е 10 лв, но от Карфур с намаление излиза 8. Аз ще взема това за по-големите деца, ако още ги има на тази цена...с твърди корици е и остава за спомен, при това най-обичаната детска книга smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #59 -: април 10, 2012, 07:33:45 »

Не знам за децата, ама може за мен да си взема  blum Благодаря за идеята! Не знам още, има  време да помисля.
Вчера се гримирах сама пробно - със сигурност реших, че не искам опушено око и преливане на сенки. Мисля, че искам нещо такова, но с мааалко по-тъмно



Моите очи обаче са зелени и ми се струва, че  добре ще изпъкнат, а и стува ми се че самата рокля изисква по-нежен грим.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines