Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:42:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48226 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 01, 2012, 10:45:31 »

Alleksia честита темичка и от мен,малко закъснях ,но  pardon извинявам се  give_rose give_rose give_rose
Почвам да следя темата с интерес,сега ще прочета и всички постове назад  give_rose
Не остана мила и твоя ред идва  yahoo weddingday Сватбаааа!

Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 01, 2012, 11:22:54 »

При нас за сега има 4 деца, всичките са ми близки и са шаферки момиченцата. Но... не мисля да им правя специални подаръци, честно... какво да им купя - кукли по 50 лева едната, пък на родителите им подаръче за 5-6 лева... Не мисля, че въобще ще се впечатлят. Те са си деца... даже ще си тръгнат по-рано (ще ги приберат).
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #32 -: април 01, 2012, 12:07:02 »

JANET_1, благодаря  give_rose

Chrity, много съм далеч от куклите за по 50 лв smile Наистина клоня към нещо сладичко, защото знам колко бързо омръзват играчките и ги забравят, надали изобщо ще помнят откъде ги имат. На племенничките така или иначе ще им останат за спомен шаферските кошнички.

Днеска мисля да майсторя чашката за свещичката за "семейния огън". Майка ми иска да го има, а и на мен би ми било приятно. Ще кача снимка по-късно.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 01, 2012, 12:09:46 »

Мила,едва ли ще ти допадне идеята,но се сетих,като спомена Хелоу Кити,че има в Билата едни по-големи шоколадови яйца с играчка фигурка -за момиченцата е Хелоу Кити ,за момченцета Спъндж Боб(само как го написах) blushПо едно време се срещаха и в комплект с по-голяма фигурка на съответния герой-ключодържател,с бонбонки.
Аз си имам колекцийка от няколко такива котенца(срам на стари години)ама си ги харасват.

Преди няколко дни попаднах на една снимка и незнам защо се сетих за теб-понеже прочетох ,че искаш кок и лек грим,предполагам вече си избрала,но я пускам все пак smile


* upange_e_d170aed6267f380cc9c39677ce73a5e8.jpg (18.28 KB, 448x299 - видяно 268 пъти.)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #34 -: април 01, 2012, 18:38:00 »

Готик, знам ги тия Хелоу Китита, в момента ги има при нас с гигантски шоколадови яйца Torte Ще го измислим, не е толкова страшно.

Много ми харесва прическата! Точно такова нещо искам, не знам обаче дали ще стане на моята коса - 4-5пръста под раменете ми е, макар и много гъста, мисля, че няма да имам толкова дължина. Надявам се да стане де, ще видим фризьорката какво ще каже.
 
Днеска с мъжо тренирахме танци  ROFL Понеже се чудим между 2 песни, а не искаме да е само клатушкане, тук-таме и по някой пирует  Party time Супер забавно беше, надявам се на сватбата да не стане по-забавно като се омотам в роклята  blum
Ох, хайде да идва вече 28ми  blush
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 03, 2012, 07:49:33 »

Моята прическа беше подобна и косата ми е къса горе долу до раменете както при теб така че става не се притеснявай.А с танците това е добра идея и ще е весело и забавно.Успех в оставащите дни
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #36 -: април 03, 2012, 07:53:02 »

Да се отчета с напредъка си - разтъпках си обувките, макар и още малко смятам, че е е добре.
Успяхме да разпределим гостите по масите с доста зор, защото макар сложения краен срок 31 март за отговор, все пак имаше хора, които не отговориха. След финални уточнения стана ясно -гостите ще са 42.
Поръчах цветята -бутониери, букет и украса  heart. Решихме да нямаме тейбъл картички, да си сядат както искат по масите, за да няма сърдити после.
Тази седмица трябва да ни пристигнат подаръчетата, ще кача снимка заедно с чашката за свещичката.
Това е май засега от мен. Тия дни съм съм толкова затрупана от работа, че нямам време да се вълнувам през деня. Добре, че само 3 дни съм на работа тази седмица Girl_hide

Мими, благодаря за информацията give_rose, значи трябва да стане!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 03, 2012, 07:56:40 »

Eeee сладур ти си почти готова blum а иначе за прическата повярвай ми..фризьорите с фиби в ръка правят чудеса cap
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 03, 2012, 12:27:12 »

Много се радвам ,че отхвърляте една по една задачките,,и  ей,като ти остане време за вълнения да са само положителни @}->--За прическата и аз да кажа-най-хубав кок ми се получаваше със средна дължина на косата,така че съм сигурна,че твоя ще стане супер smile
Чакаме снимки на подаръчетата и чашката за свещта.А какво измислихте за бокала и свещите,купихте ли(извинявай ,ако си писала някъдем,но не съм прочела)?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 03, 2012, 16:13:27 »

Ау, аз тази тема май съм я изпуснала! Честито и от мен! Сега се връщам да чета, да видим какво съм изпуснала.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #40 -: април 03, 2012, 22:06:12 »

Готик, не сме купили нито бокал, нито свещи. Евентуално свещите може оттук да вземем, но бокалът ще го вземем от България преди сватбата.

В такова добро настроение бях днеска, доволна, че вече съм свършила много неща и хоп - 4 човека (2 двойки) от потвърдилите се отказват и няма да дойдат. Пак трябва да променям резервацията за стаите, сигурно от хотела ме мразят вече  Mad girl
Колко ли още такива изненади ме чакат? Накрая май ще се съберем само нашите семейства и ще си танцуваме... smile Опитвам се да не се нервирам, че се налага едва ли не да молим да ни дадат информация дали ще дойдат, а в крайна сметка сигурни хора се отмятат... Дано не отидат напразно всичките ни  усилия.

Малко съм негативна днес, надявам се като се наспя тази вечер да ми мине.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 03, 2012, 23:18:43 »

Alleksia не се натоварвай излишно с негативна енергия ... както казвам аз, които иска нека дойде .. важното е, че си го поканил, а той дали има възможност или не ... smile колкото и хора като краен резултат има на сватбата, пак ще стане такава, каквато сте я искали smile Успех
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 04, 2012, 07:25:34 »

 Alleksia tOnItKaTa е права да не се натоварваш с излишни нерви който дойде сватба ще си има важното че ти си ги поканила а проблема е техен дали ще дойдат или не това е вашият ден и не се оставяй да ти го помрачат .Всичко ще е повече от прекрасно вече нямам търпение да видя роклята ти все едно изживявам емоциите около моята сватба отново.Успех в оставащото време и повече усмивки.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #43 -: април 04, 2012, 07:47:49 »

Аз не се ядосвам за това дали някой ще дойде или не. Да, аз съм ги поканила и в поканата съм написала - потвърдете до 31 март. Първо до тази дата половината не знаеха, след това хора, потвърдили и 100000% сигурни "да бе, там сме", се отказват. И това мога да преглътна и простя, разбирам го, просто не разбирам не им ли хрумва, че евентуално това е свързано с резервации на стаи, куверти и хиляди други неща и най-малкото - на сума ти километри сме и не сме на място, че да можем да уреждаме всичко, когато ни харесва. Но както и да е.  smile Просто вчера ми дойде в повечко.

Надявам се днес или утре наййййй късно да ни дойдат вече подаръчетата, че вече ми се изчака чакането.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 04, 2012, 07:54:43 »

Това е най-дразнещото с потвърдилите и после отказали се. На сватбата на братовчедка ми имаше 60! потвърдили и недошли. Там сватбата беше огромна де, не малка или средна като моята 120. В смисъл не се усети липсата им, но на мен ако не ми дойдат 60 човека ще избягам с писъци lol Спомням си за каква загуба на пари само от кувертите дойде... Ами украсата за 60 места, подаръците. Не може да потвърдиш и да не дойдеш. Сигурно се случва, но според мен си има такива хора!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines