Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:26:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48231 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 28, 2012, 11:49:44 »

Еййй суууупер! Честита темичка, мила Alleksia  give_rose Много е хубаво, че си спокойна(поне така звучиш), а и няма за какво да изпадаш в паника - предстои ти едно от най-хубавите неща, които се случват в живота!!! Пожелавам ти всичко да мине гладко и да бъде точно толкова приказно, колкото си го представяла!!!  kiss2
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 28, 2012, 12:13:59 »

Честита темичка мила ми Alleksia @}->--Oт един месец  дебна,аз да ти отваря темата и пак ме изпревариха :huh:Пожелавам ти много спокойствие и хубави емоции да съпътстват последните дни преди големия ти ден,от сърце ти желая всичко да е точно такова,каквото си го представяш и изненадите да са само приятни,гуууш give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 28, 2012, 17:22:30 »

Alleksia, вземете обикновена чаша за вино(със столче),няма смисъл да давате пари за бокал,не че са скъпи,но е излишно  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 28, 2012, 17:59:16 »

Честита темичка и от мен Alleksia give_rose give_rose give_rose Пожелавам ти само радостни вълнения, без излишни притеснения през този месец и една незабравима сватба  smile smile smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 28, 2012, 19:05:41 »

Тя, Алексия изглежда от спокойните булки  good Честита тема и да ни я пълниш с красоти и после един страхотен разказ с много снимки.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #20 -: март 28, 2012, 20:20:39 »

Момичета, много, много ви благодаря за милите пожелания! Всъщност едва тази сутрин се светнах, че ще има  Сватбаааа smile
Всъщност то за малко да няма, бяхме почти решили да я отложим или отменим, но в последствие решихме да запазим датата.

Иначе да, спокойна съм - няма от какво да се притеснявам - поканили сме близки роднини и приятели, няма 15ти братовчеди и далечни познати, само скъпи на сърцето хора, от които няма какво да се притеснявам. Освен това имах около половин година да направя всичко - запазихме ресторанта още през септември, в края на октомври вече имах готова оферта за украса, цветя и тн. И да се обърка нещо, надявам се да не е трърде сериозно, че да ме бутне smile

Готик, много се радвам да те видя в темичката си, ще се радвам на съвети за грим от теб Wink
Мариелка, благодаря за идеята. И аз така си мислех за бокала, ама мъжът ми настоява да е по-завъртян, че да било по тържествено.
Свещи бях харесала едни, но ми се сториха твърде скъпи - 85 лв. Мисля да си взема от Икеа обикновени дълги и да ги украся  в тон с другите неща - сатен и перли.

Букетът ми трябва да представлява нещо подобно, само че с бели лалета и бял люляк, и бяла панделка



Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 28, 2012, 20:32:31 »

Oхо,супер е букетаааа :bravo:Как ли хубаво ще ухае с този люляк,завиждам благородно blum
За свещите много ми харесва идеята сама да си украсиш-виж колко добре се справи с книгата,бутониерите,кошничките...пък и 85 май е множко на фона на цените ,които съм срещала huhhuh.gif
За грима ми е неудобно още да давам съвети,но ако имаш въпросчета и мога да помогна с нещичко ще съм много радостна-нали трябва да си най-прекрасната булка give_rose

http://www.svatba-bg.info/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=26&Itemid=7
Ето тук има обикновени,които могат да се украсят,в сайта има и украси за свещите и 'държачки',може да се вдъхновиш за някоя.Иначе съм поръчвала и съм доволна от магазина-много са бързи и точни smile

Още
http://www.foxy-wed.com/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=68
« Последна редакция: март 28, 2012, 20:54:36 от gothic_queen » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 28, 2012, 20:59:58 »

ето един сайт и то мен  http://www.milena-delcheva.com/sveshti.php?page=list-image&album=5
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: март 28, 2012, 22:01:57 »

Сигурно ще е много красив букет - нежен и ароматен! good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #24 -: март 29, 2012, 07:48:38 »

свекърва, благодаря! Аз исках букет, който да изглежда като просто набран и аранжиран като за сватбен ден и флористката ми предложи този. Другото ми желание беше да е лек, за да хвърлям него, а не допълнителен, защото смятам, че булченският букет е един  blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 29, 2012, 10:55:51 »

Alleksia, букетът ти ще бъде прекрасен! Много свеж и наистина навява на идеята за току-що  набрани цветя и аранжирани. Супер! Страхотно!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 29, 2012, 14:00:26 »

Записвам се, за да следя вълненията ти, макар че си доста спокойна... то и аз, но колкото по-малко остана, толкова повече започва да се чувства  blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #27 -: март 31, 2012, 18:59:29 »

Christy, така е да smile Благодаря за включването. smile

Вчера правихме разпределение на гостите по маси и както и да го въртим, все по 10 човека се събират на една маса. На мен ми се искаше да са примерно по 8 и да хора, които се познават, за да им е по-приятно,ама има хора, които не познават другите и се образува една маса от 2-3 двойки, който не се познават, ама надявам се да го преживеят. 10 души на една маса не ви ли се струват много?
Почнах да се чудя на децата какви подаръци да има и реших да са някакви лакомства. Засега се очертават да са 4 момиченца и 1 момче. Мисля да напълня по една торбичка от органза или тюл, а може и аз да ги направя, евентуално с някакви дребни шоколадови бонбонки. В момента е пълно с малки шоколадови яйчица заради Великден и може и от тях да взема.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: март 31, 2012, 21:26:30 »

Alleksia, доста съфорумки подаряват на децата духалки за сапунени мехури /може и да не се казват така/. Ако ресторантът е с мокет, може да правят балони и на самото тържество. И шоколади става, но така ще побеснеят още повече  Wink.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #29 -: април 01, 2012, 10:11:40 »

Не е с мокет, с паркет е мисля. Струва ми се, че възрастта им не е много подходяща - двете ми пленници са на 1,5 и 2,8г. голямата може да прави балони, но понякга разлива течността smile Още едно момиченце на 4,  и момиче и момче на по 8. Не ми се иска да купувам играчки - племенниците получават често разни неща от мен, а и трябва да взема нещо съвсем мъничко, не върви голям подарък smile и сякаш това ме отказва. За момиченца евентуално мога да измисля малки куклички - има едни модерни малки сега, или Хелоу Кити, ама за момченце не знам... Имам още време да помисля.
Да се похваля, вече ни остават само 3ма човека да чуем, всички други са дали отговор, доволна съм. Можем да поръчвам вече украсата. Май ще останат по 10 човека на маса, не мога да ги разделя по никакъв начин и това е то...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines