Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:17:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48246 пъти)
 
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« -: март 28, 2012, 01:38:53 »

heart Мила, Alleksia остава само един месец и е време да имаш своя сватбена темичка heart



Време дойде да ни споделиш своите радостни емоциим, да ни разкажеш до къде сте стигнали с подготовката за голия ден и какво остава за довършване   Сватбаааа Сватбаааа
Пожелавам ти да напълниш тази тема с най-вълшебните моменти! Наслади се на всеки миг и успех  heart
« Последна редакция: март 28, 2012, 01:40:28 от miauka » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 28, 2012, 06:02:43 »

                           Честита темичка и от мен, Aleksia  give_rose Bravo
Пожелавам ти спокоен месец преди сватбата, много приятни емоции по оставащата подготовка и един приказен празник на любовта ви.  twohearts
 


 Offtopic Станах рано рано с мисълта да отворя темичката smile но miauka е по - бързата  give_rose Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 28, 2012, 06:27:36 »

Честитаа темичкааа милааааа ...пожелавам ти да бъде изпълнена с много незабравими емиции  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 28, 2012, 07:02:44 »

Еей и аз си мислех за темичката,ама ме изпревариха  blum
Aleksia ,пожелавам ти един спокоен месец без нерви и притеснения  give_rose
Какво остана да свършиш?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 28, 2012, 07:08:42 »

Честита темичка мила  .Пожелавам ти оставащото време да е без нерви повече вълнения и радости и да споделяш трепетите си с нас покрай подготовката.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #5 -: март 28, 2012, 07:15:44 »

Уау, момичета, трогната съм от вниманието към мен! give_rose Благодаря ви много за милите пожелания!

По отношение на подготовката, не знам как се справяме - вие ще кажете.
Според мен почти всичко е готово, според колежките ми ми имаме още много работа.
Трябва да купим костюм на мъжа ми, да изберем менюто, да се чуем с непотвърдилите гости, да поръчаме алкохола.
Аз имам поръчана рокля, на която само ще направят ако се налагат финални корекции няколко дни преди сватбата. Обувки също имам, воалът също тогава, както и бельото евентуално.
От всички дреболийки ми остават бокал (който все още не разбирам защо трябва да си купуваме, но няма значение) и свещи. Подаръчетата за гости се надавам да пристигнат до края на другата седмица.
Е има, още разни хиляди дреболийки, но като цяло мисля, че са неща, които за 1-2 дни можем да уредим.

Ще пиша още по-късно!
Благодаря още веднъж за милите ви думи give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 28, 2012, 07:20:44 »

Мила почти си готова не се притеснявай има време .А относно бокала аз лично носих в църквата съвсем обикновена чаша от шампанско .Нямам търпение да видя снимчици на роклята ти .Успех в оставащите дни
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #7 -: март 28, 2012, 07:34:06 »

Гледах  на сайта на Романтика, но моята рокля я няма.
В общи линии много прилича на тази http://www.lightinthebox.com/a-line-v-neck-neckline-cathedral-train-satin-wedding-dress_p247918.html , но е от шифон и отпред има леки бръчици, ох как се изразих... предполагам, се сещате както имам предвид. Надявам се преди сватбата да успея да кача снимки smile
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 28, 2012, 08:09:58 »

хихи ще се справите с подготовката няма къде да ходите  Wink
Според мен имате достатъчно време да изчистите всичко и да съберете малко сили за големия ден  weddingday
Роклята е много нежна smile ще чакам с нетърпение да пуснеш снимчица на твоята smile
Избра ли прическа и грим ?

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 28, 2012, 08:31:41 »

Честита темичка.. Пожелавам този месец да е изпълнен само с прекрасни емоции, които после с умиление да си спомняш  give_rose give_rose give_rose
От доста време следя да дойде 28, за да отворя темичката, но ме изпреварихаа  blum
Мисля, че доста добре се справяте с подготовката. Не се връзвай на чуждите коментари, за да не се напрягаш.. Важното е да си спокойна и да действаш по списък. С нетърпение очаквам да обсъждаш всички дреболийки, за да може и ние да се докоснем до магията на големия ден!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: март 28, 2012, 08:42:38 »

Хайде и аз да надникна в темата, за да пожелая приятна и успешна подготовка! Не съм чела из другите теми, затова ще попитам за букета - избран ли е вече?
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 28, 2012, 08:59:10 »

Alleksia - честита темичка! И моята сватба ще е на същата дата (28.04), затова знам какво вълнение е .. успех с подготовката и много положителни емоции! smile
« Последна редакция: март 28, 2012, 09:29:12 от tOnItKaTa » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 28, 2012, 09:01:50 »

Честито и от мен, пък и при теб ще е по-различно и още по-интересно за следене от наша страна danceg, защото доколкото разбрах - готвиш нещата от разстояние  smile
Чакаме да те видим и на живо да разказваш, да сме живи и здрави  chee
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #13 -: март 28, 2012, 10:54:28 »

irena_popova, прическа и грим не съм избрала все още. Знам, че предпочитам прибрана коса, нещо като кок с обем в корена, но не съм избрала нещо конкретно. Тези дни ще поразгледам списанията вкъщи, в които съм си набелязала разни прически и ще ги покажа. За грим - знам ,че не искам опушен грим в черно, предпочитам по-мек грим, защото при мен дори малко повече тъмно около очите ми придава малко клубна визия, която харесвам, но не ми се струва подходяща за случая.
Ще видим гримьора и фризьора какво ще се изкажат по повод моите виждания  blum

Свекърва, букетът е избран, но ще кача снимка довечера, защото ми е на компа вкъщи. Накратко - бели лалета и бял люляк с малко зеленко. Няма да имам втори букет, ще хвърлям моя.

Инлов, благодаря ти за милите думи! Със сигурност ще има за доста дреболийки да споделям.

Еми, може да се каже, че е 50/50 подготовката от разстояние. 2 пъти си идвахме за по 1 седмица, за да свършим разни неща, останалото по мейл с ресторанта и с прекрасната ми консултантка, която свърши всъщност много голяма част от работата give_rose и превърна подготовката в много голям кеф и релакс за мен, като по американските филми smile
tOnItKaTa, поежелавам ти и на теб прекрасни оставащи дни до сватбата ти! give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 28, 2012, 11:04:21 »

Alleksia, честита темичка! Bravo Наслаждавай се на последния месец от подготовката и не се притеснявай за нищо. give_rose Има достатъчно време, за да се доуточнят подробностите.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines