Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:54:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Alleksia - 28.04.2012 г.  (Прочетена 48703 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 23, 2012, 09:50:09 »

Alleksia, пристигнахте ли вече?
Тортата е много красива, а детските подаръчета звучат много интересно, ще ги видим скоро Wink
Успех с пробната прическа, търсенето на костюм и пробата на роклята good give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 23, 2012, 10:53:14 »

И аз се интересувам от същите неща,и само и проверявам темата,но предполагам,че е заета със задачки.Все пак Alleksia,като намериш малко време,пиши моля те,докъде сте,отметнахте ли нещо,и най-важното как се чувстваш, в събота си булкааааа Сватбаааа
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #92 -: април 23, 2012, 11:04:30 »

Ихааа още малко остана  Сватбаааа Пожелавам ти да има един вълшебен ден пълен с хубави емоции!  yahoo tease Bravo
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 23, 2012, 17:11:46 »

Тортата е страхотнааа, а и идеята за детските подаръчета също много ми допада браво smile Как е настроениете вече, остана много малко.... yahoo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #94 -: април 25, 2012, 21:38:45 »

Еййй, значи, написах един дълъг пост и ми се изтри sad

Накратко - откакто сме дошли постоянно хвърчим нагоре-надолу, успяхме да ходим няколко пъти до ресторанта, да се видим с всички - ДЖ, фотограф, агентка.
Роклята ми е почти готова, в петък я взимам. Купихме с 300 зора костюм за половинката, дрехи и обуща за майки, бащи и тн. Днес ходихме със свекърва ми за бижута -взехме много нежни златни обеци и колие.
Доволна съм от пробната прическа, ще съм с вдигната коса.Пробен грим няма да правя, направо в деня.
Остават още малко неща, но и въпреки всичко програмата за утре и петък е натоварена.

Иначе, всеки ден следим прогнозата за времето, май има добри шансове да ни върви по вода в събота... Аз се вълнувам, но по-скоро съм изнервена и уморена от всичките хиляди неща дето ги вършим. Искам вече да идва денят smile Може би в петък вечер ще се вълнувам повече.

Подаръчетата за децата ги направих, утре ще ги снимам, ако имам време. Не станаха това, което исках, но ще го преживея.

Утре ще ходим до църквата и до ресторанта...отново

Май ще ме купуват, мъжът ми и брат ми искат, та вероятно така ще се получи lol))) Чудя се дали да не изненадам половинката с лимоните lol))) При всички положения ще измисля някоя закачка lol)

Това е от мен засега, ще гледам да се включвам повече, от днес имам интернет вкъщи и затова....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 25, 2012, 21:41:30 »

Супер се движите според мен  Bravo Аз ще направя изненадата с лимоните, много е готина, така че и за теб съм с две ръце "ЗА"  Girl_hide
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #96 -: април 25, 2012, 21:48:09 »

Това с лимоните нали се правеше с ядене на лимони, докато не изтегли моето име? Нещо казва ли се? Забравила съм как точно беще, ако някой може да помогне...
Инлов, добре се движим,ама направооооо много умора се насъбра. Днес поне ходих на козметик и порелаксирах малко...
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 25, 2012, 21:56:25 »

Поста беше този, цитирам:
"Обикновено при влизането на младоженеца в дома на булката /преди да я е видял/, някоя от шаферките му поднася поднос с резенчета лимон. Под всяко резенче има сгънато листче с името на момиче - шаферка, приятелка, булката. Естествено всяко лимонче е със сабичка, за да може да ги взима по-лесно. Ако сте лоши можете да нарежете доста...   Та... Шаферката казва нещо от сорта: "Хайде сега да видиш, колко ще ти бъде кисело с чуждите жени!" Преди да изяде всяко резенче прочита името на дамата... и така докато не открие своята булка. Когато я намери в единия случай просто спря да яде лимоните, а в другия му дадоха малко мед - колко ще му бъде сладък живота с нея!  "
Това е сладка умора и според мен ще си спомняш за тези мигове с такова умиление, че даже няма да я помниш  Bravo good
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 25, 2012, 23:02:45 »

Alleksia,да знаеш как се зарадвах,че най-накрая писа в темата си yahoo
Супер,доста задачи сте отметнали,успех с оставащите и дано утре ги отметнете,че петък да си починеш!Не искаме изнервена и уморена булка,а развълнувана ,щастлива и отпочинала :girl_wink:И пеперудките в корема да пърхат,че ей сега ще дойде сватбения ден,няма за кога Wink danceg
Идеята с лимоните е страшно забавна,много ми допадна,ако я направите ще е много готино(не и за мъжа де,ако не е фен на киселото ROFL) danceg
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 26, 2012, 07:43:10 »

Идеята с лимоните е супер мила .Хайде не остана време до големият ден Сватбаааа Party time
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #100 -: април 26, 2012, 07:57:38 »

Благодаря ви за подкрепата, момичета!
Останаха малко неща - днес ще ида до хотела да занеса разни неща, ще купуваме подарък на кумата, до църквата ще ходим и трябва да занесем костюма на мъжо за гладене на химическо, заедно с ризата. Като ми остане време трябва да поръчам и цветя за кошничките на шаферчетата smile

Лягам си супер късно, обаче се наспивам, явно добре съм се мобилизирала smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 26, 2012, 08:26:42 »

Браво Алексия за организираността! Не остана, в събота го дават супер временце, няма за какво да се притесняваш  Bravo yahoo danceg
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 26, 2012, 09:44:41 »

Alleksia, супер се справяте с организацията. Не забравяй да си почиваш, дано утре го направиш. А това с лимоните е страхотна идея и ние мислим да я приложим. Макар моето мило да обича лимони, но нищо smile Пак ще е забавно smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #103 -: април 26, 2012, 09:59:17 »

Това с лимоните е супер идея. Чак нямам търпение да разкажеш как е реагирал младоженеца yahoo  give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #104 -: април 26, 2012, 17:35:46 »

Не знам дали до лимоните ще стигна, но брат ми днес много ентусиазирано прие идеята за затискането на вратата и обяви, че лесно няма да ме даде Bravo
Днес свърших още хиляда неща, за утре остана да вземем костюма на младоженеца от химическото - оставихме го да го изгладят, да си взема роклята и да ида на маникюр. Вероятно ще срещам майка ми и свекърва ми, че само задочно се познават и да оправя багажа за хотела. Мъжо ще купува подаръка на куматам, пък кога ще го носим, идея нямам pardon  pardon
Купих си днес едни фиби с цветя и фуркети с перли за косата, защото няма да съм с було, та поне нещо да се белее в косата ми smile
Мариелка, дано си права за времето... smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines