Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:21:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maianiki- 21.04.2012  (Прочетена 50091 пъти)
 
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 22, 2012, 20:28:37 »

Мили4ка,нямам търпение да 4уя и другата 4аст от разказа,какво ти доску4аване-толкова е динами4ен,напрегнат и съ6тевременно забавен!6те има да си спомняте нео4акванти изненади с усмивки след време! Ве4е официално пожелавам на младото семейство много оби4, разбирателство и сладки и здрави де4ица да изпълват ежедневието ви give_rose
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 22, 2012, 20:32:13 »

Чета и не зная какво да кажа. Сякаш нищо не би било по - подходящо от едно просто "радвам се за вас, наистина ви е било хубаво". Имала си забавен сватбен (до тук половин) ден, и въпреки началната суматоха се надявам да прочета в продължението на разказа ти и за любовните тръпки и чувството да си вече госпожа.
Честито още веднъж на тази симпатична булка!
П.п. - шаферката се е отзовала - приятел в нужда се познава.  smile
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 22, 2012, 20:44:15 »

 ... браво maianiki. Справили сте се - нямам търпение да довършиш разказа си, че и мен ме очаква скоро подобна суматоха smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 22, 2012, 21:10:51 »

Оле било е голямо шоу  Girl_hide Нямаме търпение за останалата част  Wink
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 22, 2012, 21:19:13 »

Честито и от мен!
Разказваш го с весели чувства, което значи, че не е помрачило деня ти, което е прекрасно! Аз лично, ако видя, че нещо не върви по предварително изготвения план се паникьосвам и ядосвам много едновременно.
Чакаме да доразкажеш, когато имаш малко повече време...
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 22, 2012, 21:19:49 »

Продължавам
вечее чакам в хола със малките шаферки,докато на двора се раздават чалъми със пускането на младоженеца през 3 врати.В суматохата милото го дърпат напред да влиза че няма време и той тръгва сам без подкрепа,На вратата брат ми братовчедите(пазят) ,а  младоженеца със фотото сами(другите на хорото).Милото им вика"пускайте ме че съм сам без подкрепа" cray   и така мина по-леко  pleasantry.Вече като влезна и ме видя и аз него,бяхме толкова притеснени че направо нямам думи.....почнах да закачам бутониерите ама ръцете ми трепериха толкова много,че си представям на диска как ще изглеждам   Wink.След  извеждането от вкъщи и първото хора се успокоих много и почнах да се смея.Даже ми беше смешно,майка ми вика след това,че съм била много весела и усмихната(даже доста нетипично за моя характер).Тъй-като ритуалната ни зала е на главната улица,спряхме там и събрахме погледите на всички(чувството да си в центъра на полезрението на всички е доста хубаво,чувствах се като звездата на деня  pleasantry).Времето беше "лудо" като нас-слънце,дъжд,слънце,дъжд,слънце дъжд и така 8 пъти(така е броил един приятел),малко вятър,гръмотевици,абе от всичко.Хубавото е че докато бяхме на двора беше слънце,на път за ритуалната малко прероси дъжд,пред ритуалната пак слънце,след ритуалната имахме фото-сесия(15мин.),на една разрутена базилика,беше ту слънчево,ту облаци ,пак дъжд.Вече като влязохме в черквата,почна такава буря,гръмотевици и такъв порой се изсипа. angry.След църквата все още валеше слабо но точно за сериозната фото-сесия времето сякаш пак се побърка(малко вятър,слънце ,облаци).Токовете ми пропадаха в тревата(ама на мене ми беше весело),роклята беше малко кална,ама на мен не ми пукаше,мисля че е станала интересна фото-сесия на фона на лудото време,Вече в ресторанта сложих бързоходките (удобните обущета) и се забавлявахме на 100%.Изкарахме до 2ч.с музика,играхме и танца на пингвина(беше супер забавно).Всичко беше супер,много положителни емоции,нооо...  angry всичко свърши много бързо,беше като един красив миг ...искам пакккк,искам като циганските сватби по 3 дни, tease.Много неща ми се губят,но чувството е страхотно,даже с милото си коментирахме,че ако знаехме че е толкова хубаво сме щели по-рано да се оженим heart heart heart
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 22, 2012, 21:25:09 »

Мая, разплака ме. А аз трудно се разчувствам по принцип. smile Особено тези думи:  ''всичко свърши много бързо,беше като един красив миг ...искам пакккк''... Много вълнуващо! Пожелавам ти цялото щастие на земята!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 22, 2012, 21:44:34 »

Скъпа Мая, толкова прекрасен разказ, вълуващ и запомнящ се..точно като началото на един идеален семеен живот  give_rose Дано да ви върви по вода, както вчера и да бъдете много , много щастливи. Много ме развълнува и трогна и мен, като на Веси, ми стана леко тъжно от последните ти думи  cray, но вярвам че от този момент ви чакат и други много по-вълнуващи моменти  Girl_hide  Party time
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 22, 2012, 21:52:09 »

уау Мая страхотен разказ smile  tease много весел и вълнуващ, Party time много се радвам за вас, че денят е бил наистина много емоционален smile  Bravo
Пожелавам ви щастил семеен живот  twohearts
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 22, 2012, 21:54:18 »

много ми хареса разказа, ще чакам и снимки  give_rose и отново-честито и горчиво  give_rose give_rose give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 22, 2012, 22:19:28 »

Леле Мая страхотен разказ, разсмя ме, развълнува ме и изобщооо много емоции. Всяваш все повече натърпение в нас чакащите булки smile Сигурно сте изкарали страхотно, ще чакаме снимки и вече официално Честито г-жо , още веднъж желая много щастие, любов и попътен вятър smile ГОРЧИВО! smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 22, 2012, 23:10:59 »

Много интригува6т разказ,толкова вълнува6то е било,много хубаво си пресъздала моментите,4ак и аз се пренесох мислено там  give_rose
И аз имах бели петна от вълнение в съзнанието,като гледа6 снимките и видеото особено,6те си спомни6 вси4ко!Добре до6ла в клуба искам пак сватба,но си мисля,4е ако можехме да повтаряме събитието ,няма6е да е толкова ценен този ден,пък и затова са спомените smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 22, 2012, 23:49:40 »

Бил е прекрасен ден! Много се радвам, за което и честито от мен на младото семейство. Желая ви много здраве и любов! Щастието е ясно щом сте двамата завинаги заедно...  give_rose

Нямам търпение да видя и снимките!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 23, 2012, 08:29:52 »

maianiki, страхотен разказ! Bravo Почти при всички булки има лека носталгия след сватбата, въпреки че понякога подготовката е съпроводена с много нерви. Не го мисли, чакат ви още по- вълнуващи моменти, а и си остава чувството на удовлетворение, че сте изживели тази емоция.

Честито още веднъж и бъдете много щастливи! give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 23, 2012, 08:35:18 »

Мая написала си един невероятен разказ и искам да ти кажа, че докато четях направо настръхнах...много се радвам за вас и ви пожелавам много дълги години изпълнени с много любов и разбирателство. give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines