Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 13:40:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maianiki- 21.04.2012  (Прочетена 50597 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 19, 2012, 12:38:20 »

Малеееее, много ми притрепера като видях, че вече ти дойде деня! Представям си колко се вълнуваш и мен вече ме хвана, макар че имаме много задачи и не мога да го усетя, ама...

http://www.youtube.com/watch?v=tSOMosPBoPo в момента слушам тази песен и просто реших да ти я пусна  blum Ей така, за поздрав!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #136 -: април 19, 2012, 16:17:01 »

Прекрасна си, пожелавам ти една много красива сватба  give_rose
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 19, 2012, 21:03:39 »

Благодаря Ви момичета! give_rose
По-цял ден ходя по задачи,почти не ям.Кумата чака да я разкарвам за обувки,пробен грим и прическа,снахата и тя без обувки,абе напрежение и нерви.Смукам валидолчета  huhhuh.gif
Кумата е разсеяна много и днес и се развиках по-телефона  beating.Малко си изпуснах нервите.... и така върви положението при мен.Завиждам на спокойните булки blush
Christy-страхотна песен,много успокояваща
Да се надяваме ,че поне в деня на сватбата всичко ще е ОК.
Милото си свирка и се хили,а аз съм в нервна криза shok
Вика ми що се нервиш,сватбата е за положителни емоции,а не напрежение..!!!!Е да ама аз съм сприхава и бързо се паля beating
Ще се опитам от утре да го карам по спокойно,че почнах да пища и на майка ми.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 19, 2012, 22:02:22 »

Разбираемо защо се изнервяш, напрежението е страшно голямо, но хората , които не са минали по този път няма да те разберат, но...горе главата остава само утре и всичко ще се превърне в една приказка smile Желая още веднъж една прекрасна  Сватбаааа weddingday и много прескасни емоции. Ще чакаме и снимки разбира се  infatuated
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 19, 2012, 22:29:14 »

maianiki сякаш вчера ти честитихме темичката, а ето че дойде  Сватбаааа Аз те съветвам в събота да намериш време и да отидеш на масаж или да потичаш, или дори само да се разходиш сама из парка. Поеми си въздух и бъди сигурна, че всичко ще мине по вода. Никой около теб в момента няма да разбере какво голямо ти е напрежението, затова трябва да намериш къде да го изкараш. Аз имам приятелка, която в деня преди сватбата ме хвана под ръка и отидохме на стрелбището..Изстреляхме по 50 патрона и след това тя беше като преродена.
Хайде спокойно и очаквам разказчета  give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #140 -: април 20, 2012, 07:17:50 »

И аз като Инлов те съветвам утре да намериш малко време за себе си, за да се отпуснеш. В крайна сметка мъжа ти е прав - сватбата трябва да бъде положителни емоции, а не стрес. Всичко ще бъде прекрасно, не се притеснявай! Пожелавам ти една много прекрасна сватба!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 20, 2012, 07:30:59 »

Последен ден като госпожица   Girl_hide yahoo
Моят съвет е да си организираш така утрешния предиобед, за да не бързаш и съответно да се изнервяш. Стани сутринта кафенце,душ, закуска-ти си знаеш най-добре, но просто не бързай  Wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 20, 2012, 07:50:38 »

Нормално е да се изнервяме преди сватбата, все пак това събитие е веднъж в живота, от сега си представям аз как ще съм  huhhuh.gif pardon
Но обикновено така се случва, че когато съм притесенена и изнервена не успявам да се насладя изцяло на събитието. Така стана с годежа - много треперене за нищо, е, накрая се отпуснах все пак. smile
И аз те съветвам да направиш нещо отпускащо за себе си, вземи си вана (ако имаш такава), пусни си някоя успокояваща песен, изпий си кафенцето на тераската и чак след това тръгвай по разкрасителни процедури!
Желая ти една прекрасна и слънчева сватба и безоблачно щастие с любимия! give_rose
И много се вълнувам за теб като първа пролетна булка!  blush
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 20, 2012, 07:57:46 »

Маяяя, не остана вече време. Утре ставаш госпожа. Днес се отдай на релакс и не си хаби нервите. Утре е твоят ден!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 20, 2012, 08:03:49 »

Мая и аз скок в темата ти smile  yahoo не се ядосвай, отпусни се и не се изнервяй - това са спомени, които ще помниш цял живот ..... Отдай се на релакс и утре ти пожелавам само и единствено положителни емоциии и да се насладиш на всеки един миг от вашия ден  give_rose
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 20, 2012, 08:06:36 »

maianiki - последен ден преди сватбата! Как е настроението!? Отпусни се (доколкото можеш), отдай се на нещо приятно като занимание за теб (любим филм, любима музика, разходка, или излизане с приятелка). И най-важното - наспи се добре smile А утре сутрин - кафенце, закуска (която е доста важна) при такъв ден. А след това ... се наслади на емоцията и очарованието да бъдеш най-красивата, най-жизнерадостната и прекрасна булка на деня!  give_rose ДИШАЙ ДЪЛБОКО (всеки казва, че минава като миг, като секунда),а после ... искаш още smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 20, 2012, 11:04:55 »

Ей,от утре вече госпожа,колко бързо си мина времето и ето че твоя ден почти дойде *YAHOO*Още от сега да поръчаме хубаво време в слънчевия ни Сандански и всичко да върви по план и да мине както си си го представяла :)Послушай момичетата и ако е възможно си почини днеска и физически и психически!Пожелавам ти да си най-красивата(то това е сигурно),спокойна и весела булка weddingday
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 20, 2012, 11:53:56 »

ОХ, хора каква ти почивка.В 9ч.бяхме с кумата за нейна пробна прическа,после от 10.15 на грим,за букет,по-телефона се разправям със  шаферката ,която пътува от Варна,сега трябва да изчистя у дома,да нарежа мезе за утре.В 16.00 съм на маникюр и педикюр.После ще ида да взема шаферката от автогарата да дойдем да се изкъпем и после чак предполагам към 20.30 ще се кача при родителите ми за да спим там.
Милото тая сутрин ми вика че съм отслабнала,нито съм яла като хората само движение и нещо хапване на крак......
Дават го дъжд утре  diablo
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 20, 2012, 12:09:08 »

Охо, големият ден е вече дошъл за някои! Честито!  give_rose Сви ми се корема, представям си при теб емоцията каква е. Стискам палци да ви е хубаво времето. Може да не вали, никой не знае - то уж и днес трябваше да вали, ама още и капчица не е паднала. А и от Неделя го дават затопляне, не се знае, може дъждът да ни пропусне, за което се надявам и аз.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 20, 2012, 12:29:59 »

пожелавам ти страхотна сватба  give_rose прегръдки!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines