Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:44:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Deliysky!!! 23.10.2011  (Прочетена 28025 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #60 -: февруари 29, 2012, 20:20:00 »

Благодаря за пожеланията отново. Очертава се тази фотография да стане фаворита на албума. На мен също ми е фаворит.
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #61 -: февруари 29, 2012, 23:41:31 »

Прекрасни снимки...рядко се случва нещо толкова силно да ме впечатли. Заслужават си всяка секунда чакане. А и наистина се вижда и двамата колко много сте се постарали и с колко любов сте организирали този ден. Пожелавам ви да бъдете безкрайно щастливи заедно.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 06, 2012, 15:06:53 »

Хайде, ЧЕСТИТО и от мен, макар и с доста закъснение!
Снимките са страхотни, не зная кой е фотографът, но преди няколко дни ми беше препоръчан и то точно с тези снимки! А ето, че сега виждам, че са от твоята сватба!
Желая ви много щастлив семеен живот!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #63 -: март 06, 2012, 21:53:55 »

Интересно, кой е решил да го препоръча, фотографа не е българин и идването му до тук е малко трудно пък излиза доста солено.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 06, 2012, 22:39:02 »

Признавам, че аз поствам из форума този линк, защото отстанах без дъх от тази фотография. Надявам се Делийски не ми се сърди, макар че за конкретния случай не съм сигурна да ли е така.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #65 -: март 06, 2012, 23:26:53 »

Не , естественно не се сърдя, разсърди се дамата. Попитах, защото след сватбата имах няколко странни случая. Звъняха на моя телефон и търсеха него с желание да го ангажират. Когато обясних за какво става въпрос, хората останаха много разочаровани, мислили, че човекът живее тук.
Относно " Умря циганката" , аз никога не обичам да се хваля. В случая това е мой познат, който беше на гости в БГ за една седмица, снима сватбата, организирахме и съвместен семинар. Но за "соленото" и какви преференции съм ползвал съм го споделил където трябва във форума. Като знам как ревете по форума за цените на висшия клас фотографи ( не тези от 400лв), съмнявам се, че някой ще го ангажира, неговите условия не са тайна, има ги на сайта му. Аз даже мога да помогна за отстъпки, но пак сумите са високи за нашия стандарт на живот.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 06, 2012, 23:40:57 »

Да, съгласна съм и за това не разбирам коментара на Mystique "Май умря циганката, а... ?"

 blush
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #67 -: март 15, 2012, 15:06:52 »

На мен ми е инетересно как погледна на снимките първия път, когато ги видя - като фотограф или като младоженец?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #68 -: март 15, 2012, 16:06:54 »

Здравей, естественно като младоженец. Но не може да се отрече професионалното изкривяване влиянието му върху моя поглед. Все пак се бях подготвил и абстахирал предварително. А и да ти кажа, аз съм основно видеооператор, жената е фотограф.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: март 15, 2012, 22:00:31 »

И аз това се чудех - дали професионалното изкривяване не надделява, особено в семейство, където и двамата са професионалисти в тази област smile Но пък собствената сватба си е нещо друго, а и както виждам от снимките - доста вълнуващо изживяване  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: март 28, 2012, 12:08:23 »

  За снимките, както Фийби отбеляза, ти си знаеш  Wink Наистина чудесен избор!
 П.П. Не знам как ще го приемеш, но на тези снимки ми напомняш на Ал Пачино - топло средиземноморско и много мъжко излъчване.
Не бих могла да го кажа по- добре! Моля, разкажи ни за сватбата и подготовката, така все едно липсват части от пъзела.....
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #71 -: март 28, 2012, 13:27:01 »

Зная че обещах, тия дни получих всички снимки и албума , но не ми остава време да седна и да напиша всичко.Ще се постарая до великден да заситя любопитството ви.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 29, 2012, 15:44:08 »

Хайде! smile Сигурна съм, че всички чакаме снимките с голямо нетърпение и любопитство (както явно си доловил). smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines