Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:42:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maianiki- 21.04.2012  (Прочетена 50018 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« -: март 23, 2012, 11:57:26 »

maianiki, твоята сватба наближава. yahoo Време ти е вече за една темичка, която да напълниш с много положителни постове и с разказ за сватбения ден. От мен ще ти пожелая стресът през последния месец да е сведен до минимум и да се радваш на всеки един момент от оставащото време до голямото събитие. give_rose
« Последна редакция: март 23, 2012, 12:31:24 от sunset » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 23, 2012, 12:00:05 »

maianiki хайдеее честитоо за сватбената темичка  give_rose give_rose Ще следя с нетърпение всички подробности около предстоящото събитие. Сподели всичките си вълнения с нас и дано всичко да върви по "мед и масло"  Party time
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 23, 2012, 12:02:43 »

  Честита темичка maianiki  Bravo
Нека този последен месец като госпожица за теб е наситен с положителни емоции  bouncinggirl
Ще чакаме разказче с подробности докъде сте стигнали и какво имате да правите  Dance
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 23, 2012, 12:11:42 »

Момичета,много сте мили  Bravo
Колкото повече наближава денят толкова повече се изнервям.Рокля все още нямам(шие се),утре съм на първа проба,обувки нямам утре ще търся и каквото намеря взимам.Подаръчета за гости още нямам,спряла съм се на едни подкови,но не знам колко да поръчам  angry,ще сме около 130 човека и си мисля че около 100бр.ще стигнат.Кумата е в Лондон,шаферката във Варна ходя да им записвам часове за прически,че ще дойдат 2 дни  преди сватбата.Младоженеца и той е без костюм още.До никаде не смееее beating
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 23, 2012, 12:19:26 »

Спокойноо...Убедена съм, че всичко ще е наред. По принцип всичко явно е в процес на правене....рокля имаш - до месец ще е готова, имаш ясна визия за подаръчетата, така че всичко е наред, костюмите по-лесто се избират от роклите - таака , че и той ще стане по-бързо отколкото очакваш. За обувките пак мисля, че имаш време...Сега започват да излизат хубави пролетни моделчета. Вярвам, че всичко ще се нареди бързо и безболезнено.  Bravo По-принцип на всеки ли ще има подковка и ако е така, защо поръчваш по-малко или си предвидила за част от гостите други неща?
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 23, 2012, 12:24:52 »

На всичкото отгоре съм писала друга дата на сватбата не е 22,а е 21.04(Събота)
Много,много много се извинявам give_rose give_rose give_rose
Вече я промених датата във профила ми.
Относно подаръчетата ще имаме несемейни двойки и на тях мислим да даваме на всеки един,а на другите ще е на семейство.За децата ще има някакви органзени торбички с лакомства.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 23, 2012, 12:32:15 »

Промених датата. give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 23, 2012, 12:33:27 »

Честита темичка. smile Да споделяш тук само положителни емоции и последни трепети от подготовката! smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 23, 2012, 12:59:34 »

Честита темичка и от мен @}->--Повече радостни моменти и по-малко притеснения,всички задачки ще отметнете  :)Много добре си измислила да има лакомства за децата,а относно другите подаръци- подковите са на късмет,сигурна съм ,че много ще им се зарадват гостите *THUMBS*Имаш ли снимки на тях?
Айде,чакаме с нетърпение роклята,а за обувките какви си търсиш?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 23, 2012, 13:12:57 »

Ето я и следващата булка!  Bravo maianiki, честита темичка  Flower Винаги последните детайли и доуточнения пилят най-много нервите, но не се ядосвай - повтаряй си, че всичко ще се нареди и така и ще стане girl_wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 23, 2012, 13:27:33 »

Честита месечинка миличка пожелавам ти много положителни емоциии и да запазиш един много красив спомен от този уникален ден  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 23, 2012, 13:31:18 »

айде чакаме с нетърпение Party time !
Костюм се избира за ден, обувките нямат кой знае какво значение, ако са удобни - така или иначе не се виждат особено Wink
Така че дерзай, грижите са малко smile , само булченската рокля остава да са я докарали както трябва и всичко е на шест .  yahoo
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 23, 2012, 13:46:08 »

maianiki Честита темичка,мила  Сватбаааа Пожелавам ти да я напълниш с най-хубавите емоции  give_rose give_rose give_rose Наслади се на всеки момент от подготовката,защото от личен опит мога да ти кажа,че след големия ден много ще ти липсва  girl_wink
За това,че остава един месец а всичко е процес на действие,не се притеснявай това е съвсем нормално.Всичко ще се нареди,казвам го защото самата аз организирах нашата сватба за 1 месец,предварително имахме само запазенени часове за ресторат,ритуална зала и църква!Получих предложение в края на Август,прибрах се в БГ Октомври а сватбата беше Ноември  girl_impossible лудница  blum Но в рамките на този месец си намерих рокля,младоженеца ши костюм оточнихме цветове,цветя,поръчахме и раздадохме поканите...и аз бях много напрегната,но всичко се нареди на самия дем ми беше много спокойно ще видиш,че и при теб ще е така  girl_wink
Разкажи ни на какъв модел рокля си се спряла?
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 23, 2012, 14:01:34 »

Момичета определено ми подействахте успокоително.А относно роклята,ще подобна на тази но по-събрана в цвят слонова кост,без шлейф и вместо цветето ще има нещо като брошка.


* Ambrosia (1).jpg (59.73 KB, 509x640 - видяно 181 пъти.)
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 23, 2012, 14:05:18 »

чашите са ето тези,мисля да им вържа по една бяла сатенена панделка със перличка и това да е,но ще видим  smile


* 4a6ka.JPG (32.49 KB, 648x486 - видяно 200 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines