Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 19:50:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 219528 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #315 -: януари 07, 2013, 14:32:36 »

 Предложение за чаровна и леко ретро прическа  smile
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #316 -: януари 16, 2013, 14:46:42 »

Привет!
Чудесни са прическите показани горе, но са все за госпожици с дълги коси smile Има ли булки с коси толкова къси,че да не могат да се съберат в кок, да се къдрят, сплитат и т.н.?  Как мислите да направите визията по-момичешка?smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #317 -: януари 16, 2013, 19:16:04 »

Обожавам къси прически. Преди години отрязах дългата коса до кръста и я замених с момчешка прическа. Толкова секси не съм се чувствала с дълга коса - признавам! Открояват се всички женствени извивки около деколтето и вратлето... С подходящи аксесоари - диадема, воалетка и или едни големи обеци - късата коса може да изглежда по-женствена от всяка друга прическа! Ето няколко идеи




Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #318 -: януари 17, 2013, 11:45:25 »

и аз гледах тази първата, с девойката с анемониите:)smile май точно на този тип ще заложа, и без това роклята предполага воалетка,а не було:) ама ми е странно някакво , винаги съм си се представяла булка с дълга коса и преди 3 месеца нещо реших,че отдавна не съм носила късо, супер свежо стои, аз цъфтя и преди  седмица една дружка като ме видя "ама нали сватбата е юли, как така си си отрязала косата толкова късо!"  изобщо не си бях дала сметка biggrin:D:D:D
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #319 -: януари 17, 2013, 14:26:11 »

Винаги можеш да сложиш изкуствена коса. Но късата е толкова свежа и същевременно елегантна. Браво!!!  good
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #320 -: януари 17, 2013, 16:43:35 »

мнеее:)smile не обичам изкуствени коси, с късата си се харесвам, ще заложа на аксесоара, за да е по-празнично
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #321 -: януари 25, 2013, 09:27:12 »

Ох, записвам се и аз при вас в търсене на най-добрия фризьор.

Мразя бетонираните с лак и вакса къдрици, мразя и опънатите сплескани кокове. Много ми се иска да е нещо по-младежко и естествено изглеждащо, без в косата си да имам 1 флакон продукт.
Препоръчайте за София някой добър фризьор, моля smile  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #322 -: януари 25, 2013, 09:35:32 »

Предложение за чаровна и леко ретро прическа  smile
Прическата е супер, ама и булката е голяма симпатяга Wink Изглежда супер естествена и нежна smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 25, 2013, 09:49:58 »

Ох, записвам се и аз при вас в търсене на най-добрия фризьор.

Мразя бетонираните с лак и вакса къдрици, мразя и опънатите сплескани кокове. Много ми се иска да е нещо по-младежко и естествено изглеждащо, без в косата си да имам 1 флакон продукт.
Препоръчайте за София някой добър фризьор, моля smile  give_rose
аз бях в едно студио в Младост 1, ако искаш  да се разтърся за тел на фризоьорката до края на деня? отворени са към идеи, ако си кажеш какво искаш, дават си мнението но не се налагат.
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #324 -: януари 25, 2013, 10:03:14 »

Емчо, аз ходя на фризьор в едно студио в Младост 1. Много съм доволна от подстригването и сешоара, но не и от прическите, които правят. Става въпрос за един салон точно до метрото(те там са концентрирани всичките де).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: януари 25, 2013, 10:11:41 »

Емчо, аз ходя на фризьор в едно студио в Младост 1. Много съм доволна от подстригването и сешоара, но не и от прическите, които правят. Става въпрос за един салон точно до метрото(те там са концентрирани всичките де).
а , не не говоря за него, аз ходих може би на съшото място на проба и не бях доволна. моето е при промаркет, в един нисък блок.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: януари 25, 2013, 10:21:26 »

Ох, записвам се и аз при вас в търсене на най-добрия фризьор.

Мразя бетонираните с лак и вакса къдрици, мразя и опънатите сплескани кокове. Много ми се иска да е нещо по-младежко и естествено изглеждащо, без в косата си да имам 1 флакон продукт.
Препоръчайте за София някой добър фризьор, моля smile  give_rose
Бих могла да ти препоръчам два салона - и двата са в студентски град, но няма да сбъркаш, в който и от тях да отидеш. Единият е "Студио 27" в търговския център до Зимния дворец. Там най-добре се обърни към Мария. Другият е салон Ефекти, там мога да ти препоръчам Зорница. Аз съм ходила и при двете и за прически и за подстригване, супер са! Дори някоя от другите девойки да те направи, ако тези не са свободни, ще си доволна. А, има и още едно място  в Младост, зад KFC-то срещу магазин Зора, мисля, че салона се казваше Баровки, а момичето е Надя. Тя преди работеше в предните два салона smile
Ако искаш пиши ми на лични да ти пратя линкове във Фейсбук на салоните smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #327 -: януари 25, 2013, 22:10:42 »

Започнах да се оглеждам и аз за фризьор в Софя и прочетох добри отзиви за Жоро Петков. Чудя се само дали той идва в къщи, защото честно казано не ми се ходи никъде в деня на сватбата. Другото което ме притеснява е дали фризьорът може да направи прическата със същото качество в къщи, както в салона. Казвам го в смисъл, че обикновено като ходя на фризьор, прическата започва от измиването с подходящите шампоани и препарати и се чудя как се случват нещата с миенето в къщи?   pardon
Ще съм благодарна и ако някой даде препоръки за други добри фризьори в София. smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: януари 25, 2013, 22:54:51 »

Започнах да се оглеждам и аз за фризьор в Софя и прочетох добри отзиви за Жоро Петков. Чудя се само дали той идва в къщи, защото честно казано не ми се ходи никъде в деня на сватбата. Другото което ме притеснява е дали фризьорът може да направи прическата със същото качество в къщи, както в салона. Казвам го в смисъл, че обикновено като ходя на фризьор, прическата започва от измиването с подходящите шампоани и препарати и се чудя как се случват нещата с миенето в къщи?   pardon
Ще съм благодарна и ако някой даде препоръки за други добри фризьори в София. smile
Въпросът с миенето седи много просто - ти си я измиваш преди фризьорът да дойде smile
Ако има как да наемеш човек, който да дойде до вас, е най-добре, защото, повярвай ми, много по-спокойно е.

Michelle, прическата, която си показала, е разкошна! Аз също много харесвам ретро прически и се чудех дали да не избера точно нещо подобно. Ето още нещо за средно дълга коса:


 Offtopic А, тъй като бях показала един вариант на това, което мислех за прическа преди половин година, ето сравнението (от ляво съм аз, от дясно е прическата, която бях намерила в интернет)


* hairstyle.jpg (44.55 KB, 906x390 - видяно 348 пъти.)
« Последна редакция: януари 25, 2013, 23:34:12 от flyin » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #329 -: януари 25, 2013, 23:55:35 »

Тази е страшна yahoo Беше ми сред фаворитите, но аз исках пусната от едната страна коса smile И при теб е станало много хубаво give_rose
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines