Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:24:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 226992 пъти)
 
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #165 -: юни 03, 2012, 19:24:20 »

Много хубаво е, Веси! Свежа и различна. А коя беше твоята фризьорка?
Аз съм на фаза търсене на гримьор и фризьор. Предпочитам да дойдат вкъщи и да са един човек  danceg
На първо четене се сещам за Слав и Анелия Кошарска. Кой се справя по-добре?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 04, 2012, 07:46:06 »

Аз харесвам прическата на Веси отпред и отстрани. Отзад обаче ми е малко хаос pardon
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #167 -: юни 08, 2012, 11:08:01 »

Какво се крие под великолепните сложни кокове, които толкова ни впечатляват.
http://www.youtube.com/watch?v=0IB6Yy_W430&feature=related
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 08, 2012, 11:51:34 »

Аз бях със същата гъба и дори и сега си е в нас.
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #169 -: юни 08, 2012, 12:01:55 »

Твоят кок е сред фаворитите ми за сватбена прическа!  give_rose На снимките от цялата сватба изглеждаш като че ли току ще излязла от салона!  Да те попитам успяха ли всички кичурчета да се задържат до края на купона? Бретонът не ти ли влизаше в очите, макар да изгледа така все едно не е мръднал?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 08, 2012, 12:44:59 »

Много ти благодаря! give_rose

Откачи се едно кичурче (виждам го на снимките), но то беше, защото когато кумата ми сваляше воала, който беше хванат с гребенче и 3-4 фуркета, към мен дойде една приятелка и аз от зор да я целуна не дочаках свалянето на фибичките, направо се дръпнах, но то е много малко кичурче. Но иначе не мръдна, а прическата беше всъщност много лесна за изпълнение, аз даже не можех да повярвам, че стана с малко лак за коса - не обичам яко лак... Нямаше тупиране и скубане. Иначе аз бях свикнала с бретона и не ми е влизал в очите. Макар и това да не е моя бретон по принцип, нарочно го оставих така за сватбата (е и на фотосесията не е моя, тогава направих експеримент същия ден...бум хахахах).
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #171 -: юни 08, 2012, 13:11:28 »

Christy и аз съм очарована от твоят кок  good. Да питам ти имаше ли изкуствена коса? Изгледах клипчето, качено от formite и така се зарадвах, че на тази дължина ще направят такъв кок, понеже и моята коса е толкова дълга. И този като извади изкуствената коса и аз  cray. Иначе следващата седмица мисля да ходя на пробна прическа, много ми се иска кок, но каквото измисли фризьора, защото се съмнявам на моята коса да се получи.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 08, 2012, 13:46:25 »

Нямах изкуствена коса, но ако гледаш дължината на следсватбената фотосесия там е скъсена поне с 4-5 пръста, да не кажа и повече... всъщност повече е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 13, 2012, 09:13:01 »

Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #174 -: юни 13, 2012, 14:48:08 »

Много красива прическа. Аз се чудя каква прическа да си направя. От една страна искам да бъда с пусната коса, защото е много дълга и си полагам адските грижи за нея, от друга ме съветват, че с толкова дълга и гъста коса ще стане ненормален кок, но на мен не ми се иска да я крия, но пък може би с кок е по - елегантно някак си....
Чудя се дали като я направят на кок няма да падне, защото доста тежи.
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #175 -: юни 13, 2012, 16:22:10 »

Ох, и аз да се присъединя към лутащите се...
Лошото е, че и време нямам, трябва до края на месеца, и прическата да измисля, и фризьор, който вкъщи да дойде, да наема... Защото имам страхотна фризьорка, но тя е на другия крайна София, спрямо вкъщи. Малкот в + ще ми дойде в същия ден да обикалям...
Исками се да съм със спусната коса, силно начупена или навита...и воал да имам. И в същото време нищо в  не ми харесва. crazy crazy crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 13, 2012, 16:23:16 »

Ох, и аз да се присъединя към лутащите се...
Лошото е, че и време нямам, трябва до края на месеца, и прическата да измисля, и фризьор, който вкъщи да дойде, да наема... Защото имам страхотна фризьорка, но тя е на другия крайна София, спрямо вкъщи. Малкот в + ще ми дойде в същия ден да обикалям...
Исками се да съм със спусната коса, силно начупена или навита...и воал да имам. И в същото време нищо в  не ми харесва. crazy crazy crazy
предложи ли й да й платиш повечко и да дойде у вас?

p.s още  малко прически, много харесвам ретро  smile


« Последна редакция: юни 13, 2012, 17:10:45 от emmmmmy » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 13, 2012, 21:04:33 »

Ето и от мен една идея за ретро прическа, много нежна и красива:


* 245938829621452026_Hl9LbSRn_c.jpg (26.93 KB, 328x450 - видяно 340 пъти.)
Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #178 -: юни 21, 2012, 12:35:54 »

Момичета знаете ли каква е цената на сватбената прическа в салон Фетиш - София и бихте ли ми препоръчали добър фризьор?
« Последна редакция: юни 21, 2012, 12:57:06 от wera84 » Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #179 -: юни 22, 2012, 10:21:32 »

За Фетиш не знам, всъщност позната е си е правила там прическа за бала, но преди 6 години, така че няма смисъл да споделям smile
Аз съм при Жоро Петков. Позната си прави прическа при него, цените са нормални да не кажа, че в някои квартални салончета си позволяват да взимат повече, та позната е доволна от него, прическата не и мръдна.  За себе си не мога да коментирам тъй като още не е минала сватбата smile За сега съм доволна от комуникацията ни с него, много е любезен, аз си мислех, че като е по-известен сред колегите си ще е някой надут пуяк, но не е smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines