Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:54:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 6 - та част  (Прочетена 216863 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 20, 2012, 18:19:33 »

Аз да си изкажа болката относно прическата. Моята коса е супер неподатлива на интервенции и не знам какво да я правя. Много ми харесва на големи букли - пробвах с такава прическа на Абсолвентската си вечер, но познайте буклите издържаха около час- може и по- малко. Права коса също харесвам (моята е чуплива), но за официална прическа не става. Та май ще трябва да се спра на някакъв кок, но не отказвам каквито и да било предложения smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 20, 2012, 18:47:32 »

мила, може би лакът не е бил добър, аз също съм неподатлива, но с професионални продукти за коса, поне на бала ми косата си стоя като бетон цяла нощ. Питай в добро студио за красота, ако обясниш проблема и направиш пробна с лак , после ще знаеш за сватбата дали ще ти държи прическа с къдрици или не. smile
не се отказвай от това което ти харесва , просто ти трябва пробна прическа. give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 20, 2012, 18:57:18 »

Какво да ти кажа и за бала се изръсих супер много за прическа с прави фитили,  да вярно издържаха малко повече от буклите, но за сметка на това след известно време правото, не беше право, а къдраво smile crazy няма оправия smile
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 20, 2012, 19:39:28 »

Може ли да ми кажете ориентировъчна цена за прическа? Искам изчистен кок, без много финтифлюшки, нещо подобно:   За сега са ми дали една оферта за 100лв(в салона) и се чудя много ли е, нормално ли е? На мен ми се искаше по-малко, но не съм наясно как вървят цените...
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 20, 2012, 20:14:50 »

Последното ми посещение за прическа струваше 35лв. , не знам дали и сватбените вървят така, но смятам, че 100лв е много, но то зависи и от салона smile
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 20, 2012, 20:37:27 »

Съвсем обикновен "квартален" салон е  huhhuh.gif
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 20, 2012, 21:19:31 »

Ами не знам, ще питам мойта фризьорка тя ще каже (че ми е приятелка) smile и ще споделя как вървят цените smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 20, 2012, 21:36:13 »

много е
още повече само това, че казваш че е за сватба качва цената-пък тя прическата няма значение дали се прави за кума или за булка...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 21, 2012, 09:03:20 »

чудя се дали да не се направи обем в корените и да се накъдри надолу нещо такова

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 21, 2012, 09:40:33 »

В моя квартален официална прическа е около 60лв. И 100лв. ми се вижда много за квартален, да не би в цената да се вкл и пробната прическа ?
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 21, 2012, 10:08:16 »

Не, казала е, че не обича да прави пробни(изпратих сестра ми да разпита, че се познават), защото булката, като се хареса на пробното и после не стане точно същото и става гадно. Ама, като е видяла снимката е казала, че е майстор на коковете. Нещо не ми вдъхва доверие  nea
Кажете някой добър фризьор в близост до Борово, моля!  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 21, 2012, 10:34:53 »

Ylith,  а това последното че не обичала пробни , ме уби! На твое място не бих стъпила там, особено за тази цена NO
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 21, 2012, 10:52:30 »

В Борово има салон на Стилист Капанов, ул. Пирински проход 47 Г, може там да попиташ. На мен също не ми се вижда много надежна, без пробна как ще разбереш дадена прическа дали ще ти отива crazy
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 21, 2012, 11:35:19 »

 При нас в салона вървят от 60 до 80 лв някъде , хубавото е , че за прическа , грим , маникюр и т.н. няма да плащам нищо  smile danceg
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 21, 2012, 11:39:18 »

emetoem, моята коса е чисто права и също не е поддава на манипулация лесно. Много зависи от машата/пресата и от лака. Една и съща моя прическа, правена в един салон падна още на същата вечер, а правена в друг салон издържа три дни. Не се отказвай от това, което искаш, а намери место, на което ще ти изпълнят желанията.

Аз не мога да си представя да нямам пробна. Ако в деня на сватбата не се харесам, няма да има време за поправки.

За цените май няма значение дали салонът е квартален, или е известен. На мен в кварталния салон ми казаха, че за сватбена прическа ще ми вземат 80лв.(сумата не включва пробна). Много ясно е, че няма да отида да ме правят там. По- добре да дам още 20-30лв. отгоре, но поне да съм сигурна, че прическата ми няма да се развали. За сведение в същия този квартален салон преди време отидох, за да ми направят прическа. Изкараха един куп маши и ми казаха, че с която и да ме направят, косата щяла да се изправи много бързо и да не съм рискувала.crazy
« Последна редакция: март 21, 2012, 11:42:03 от sunset » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines