Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:56:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 16  (Прочетена 205035 пъти)
 
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #45 -: март 27, 2012, 16:06:30 »

Току що проверих по телефона - имат една налична червена. Ето линк, не знам дали е тази червена със сребърно, или е чисто червена, можеш да провериш на телефона им в графа контакти, те имат и он-лайн магазин http://www.slunce-bg.com/product/169/giordani-gio-ethos-trio-red-silver-lx-152.html
Забравих да кажа за отворите за проветряване - много са хитри, но ние ползвахме коша за новородено докато беше студено, и затова не съм ги използвала, но определено са готина екстра. Има такива отвори и отстрани на самия кош. Другото, от което съм много доволна е, че и на коша за новородено се вдига гръбчето - малко и плавно, но достатъчно за вече поотрасналото бебче да вижда света навън и все пак да е хоризонтално.
Стискам палци!
« Последна редакция: март 27, 2012, 16:11:22 от Денито » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 31, 2012, 14:30:27 »

http://www.kolino.eu/bg/products.php?cat=28&subcat=58
malinkata ето това е модела на количката. Колкото си мислех че в нашия случай това е безсмислена покупка сега съм доволна. Ако знаеш къде я карах...в улица в планината без асфалт и по утъпкана горска пътека...даже си мислех че няма да издържи а тя даже не се и разтрака. та сега си мисля че ще е е идеална за пясъка като отидем на моренце.
« Последна редакция: март 31, 2012, 14:32:51 от m_eleva19 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 31, 2012, 16:11:45 »

m_eleva19, колко време я ползваш вече? Кофти че е само 1/3 месеца гаранцията...То, дано не се налага, ама все пак. Чие производство са? И какво й е теглото? Втората позиция на облегалката достатъчно полегата ли е? Всъщност не разбрах кой по ред модел е вашата, че те са различни.
Извинявай, че те затрупах с въпроси, ама за сефте ги чувам, а и в сайта тези неща не ги намерих smile
« Последна редакция: март 31, 2012, 16:15:08 от sunray » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 31, 2012, 22:01:58 »

Ами купихме я някъде последните две седмици преди март което ще рече около месец и половина я ползвам. Моята е тази в червено. Гаранция не ми дадоха освен на думи ама аз за 60 лв. не търсих макар че ми казаха че ако има нещо ще ми го поправят   Аз все пак си я купих от илиянци където нали се сещаш каква цигания е и никой не ми даде касова бележка. Предполагам че ако си я поръчаш по интернет ще си има всички документи макар че не пише да има гаранция Седалката пада до полу-легнало положение. Няма  на пълен хоризонтал. Иначе е много лека. Не съм я теглила няма и как но не е повече от 6-7 кг. абе по-лека е от Раличка като я вдигна. И много лесно се управлява. Аз се родих с нея но държа да отбележа че не съм много притенциозна защото сега ще и купувам триколка и не държах много на лятна количка а освен това предишната ми беше Чиполино Поук и който е имал такава количка знае за какъв кошмар говоря и може би всичко след тази количка ще ми се струва песен. за стабилността и издръжливостта утре ще я снимам с фотоапарата да видиш как изглежда...ами като я хванах и просто усетих че е стабилна Не ми се е разклатила и не ми е изскърцала а всеки ден ходя по два пъти до парка който не ми е никак близо.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 02, 2012, 09:36:10 »

Мами,искам да ви попитам вие с какви столчета за хранене сте и някой да има отзиви за този или подобен модел?
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6921&cat=69
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #50 -: април 02, 2012, 09:53:04 »

Ние сме с този,много съм доволна. Мек и удобен е. http://malechko.net/stolcheta-hranene/107-detski-stolcheta-stolche-khranene-updown-zoo-hauck.html
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 02, 2012, 11:15:37 »

Мами,искам да ви попитам вие с какви столчета за хранене сте и някой да има отзиви за този или подобен модел?
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6921&cat=69

Роси, ние сме с този, само че са му малко по-различни шарките и беше малко по-скъп. много съм доволна. Стабилен е и не се клати. Струва ми се удобен. Не ползваме коланите, защото няма нужда. Ники седи стабилно в него smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #52 -: април 04, 2012, 17:58:25 »

m_eleva19, благодаря. Наистина изглежда много прилично. Ние много се чудим, Влади все пак е много голям и май няма взимаме количка ами триколка.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 04, 2012, 21:59:15 »

Аз също си мислех че няма да ми трябва количка и направо за триколка но живеем в Гоце Делчев в София който е в страшно много дупки и неравности и няма един тротоар като хората и ходенето до парка ми е ад и сега си мисля че ако и взема триколка много трудно ще ни стане придвижването...трябва да е от желязо за да ни издържи. Направо започнах да се замислям дали има смисъл от триколката. Освен това не знам при вас как е но ние и двамата с мъжът ми не сме от София и като си ходим с триколката няма как да я товарим всеки път а Раличка повърви 5 мин и ми вдига ръце. За тази количка недостатъкът и е че и е адски малък багажника и няма как да се постави чанта за количка. Няма ограничител на дръжките и чантата се пързаля. Мислех да ч снимам но апарата нещо ни се е развалил... sad
Активен
bacsy
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #54 -: април 06, 2012, 07:03:44 »

страшно много дупки и неравности и няма един тротоар като хората и ходенето до парка ми е ад
Е дупките за съжаление са част от живота в България. Но като каза желязна се сетих за една триколка, която гледахме със приятеля ми в неделя на Илиенци. С него коментирахме, че е желязна и въпреки това изглежда добре. До сега не бях виждала такава всичките са много пласмасови. Порових се в нета и я открих прикрепям линк да я видиш ако решиш да вземеш триколка да я имаш в предвид http://malechko.net/-trikolki/209-detska-trikolka-moni.html
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 06, 2012, 07:18:35 »

Не само тази марка имат с метална рамка good Освен това стабилна триколка, тоест не лесночупеща се, за 50 лв ми се струва малко странно. Просто не мога да свържа тази символична цена с нещо качествено. Това си е лично мое разсъждение, не очаквам да се съгласите с мен give_rose

Smart Trike, каквато взехме ние, също са с метална, но съвсем не са на такава цена.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 06, 2012, 14:58:12 »

Проблемът на всички триколки е в дръжката. Въпросната дръжка не знам каква трябва да е и как да е споена че да издържи цялото колело да го повдигам и да го свалям по 200 пъти на ден sad. Нали знаеш всеки тротоар завършва с някоя паркирала кола на него diablo. Иначе sunray едно колело което харесах за племенницата за 130 лева и го купихме същото за 70. Не че винаги е така разбира се марката си е марка. И понеже се говори за столчета за хранене не знам защо ви притеснява ако се клати. Нашият е Чиполино- парти   и Ралица буквално се джаска върху него но не е мръднал и се сгъва адски лесно и много компактен и ми заема много малко пространство. При този вид стол клатенето се дължи на меки връзки заради функцията за сгъване но това не го прави никак по-опасен. Нашата квартира е много малка и някак си трябва да успявам да набутам всичко а сега  и Раличка дотолкова е свикнала с него че не иска и хапка да хапне ако не е на столче и като тръгнем на път ми е адски удобен. Ползваме го от 7-8 месеца като го сгъвам и разгъвам на ден минимум по 3 пъти.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 07, 2012, 18:18:21 »

Здравейте, момичета!  give_rose
Пиша ви с молба за съвет.
От вчера съм леля  Sunshine и се колебаем за подаръче на моето племенниче.  LOVING
Едни от нещата, които ни харесаха са следните:
столче за хранене: http://www.shtarkel.com/products/2815-stolche-za-hranene-woody.html
спален комплект: http://www.babybg.com/product_info.php/products_id/6750
Според вас, като вече опитни мами, подходящи ли са тези неща. Добри ли са? И искам да попитам от кой магазин може да ги купим на прилични цени,а не с "надути" такива.
Ако имате други идеи - приемам с удоволствие. smile
« Последна редакция: април 07, 2012, 18:20:51 от lunno momiche » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 07, 2012, 19:38:51 »

Лунно момиче,столчето много ни хареса и на нас,дори искахме да е такова,но майка ми не могла да го намери в града,в който живее и взехме друго. smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 07, 2012, 21:04:47 »

Лунно момиче, столчето е изключително практично и съм с две ръце ЗА good
За спалния комплект обаче те съветвам да избереш на място, за да пипнеш материята. Имаме такъв на Бертони и го ползваме за игра, или при пътуване, защото лично според мене е от грубо хасе. Има къде къде по приятни и мекички материи, като за малко бебче - имам един спален комплект от Вис Виталис - розов на мънички хипопотамчета и жирафчета, който се води от памучно трико - това вече е приятна на допил материя. Още нещо, по възможност да вземеш долния чаршаф с лактик - по-удобно и практично е, поне за мен good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines