Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:21:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 16  (Прочетена 205002 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 23, 2012, 16:32:56 »

Ние имаме като втората, само цветовете са оранжево, бежово и кафяво smile Изключително съм доволна. Вече втора година джиткам с нея и нямам забележки. Честно. Питай каквото те интересува. Това беше количката, която отговаря на моите изисквания за количка 3в1 smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 23, 2012, 17:34:20 »

Интересува ме дали е лесно маневрена, дали е тежка,има ли чантичка към нея, какъв е размерът на коша за новородено.Вие до кой месец го ползвахте. Лятната количка с голяма чупка за крачетата ли е, в легнало положение остава ли тази  чупка. Сигурна съм че ще се сетя още неща но това е на първо четене.
Мерси много sunray за помощта.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 23, 2012, 23:59:37 »

Такаа, тъй като вече съм се хоризонтирала и сега виждам въпросите ти, ще отговоря на тези, за които не ми е нужна самата количка.
Да, маневрена е, много! Това е един от основните й плюсове. Бутам си и сега, с бебе 9кг и малко, с една ръка, лесон завивам, защото е с една дръжка. Освен това, предните колела, могат да се застопорят да вървят само напред, ако предпочиташ, но аз рядко ползвам тази екстра, защото ми е цяла дръжката.
Във връзка с маневреността - не е тежка количката. Теглото го пише и по сайтовете - мисля, че е съвсем нормално и не се усеща good
Чантичка по принцип се предлага, доколкото помня, ама е много скъпа - от порядъка на стотина лева shok , та минах без нея. Купих си първо една универсална от ДМ, за 10-15 лв, която ми свърши чудесна работа. А сега съм с друга - вече по-здрава, даже се води за лаптоп, но ми е идеална. Така че чантата е бял кахър определено.
Коша за новородено си го ползвахме до 6-тия месец без проблеми. Е, вярно, че Ели не е едро детенце, нормална си е, но и кошът не е от малките.
За чупката и размерите на коша ще пиша пак утре. Ще пусна направо снимки на чупката, за да видиш по-ясно, че на думи е едно, ама като се види - друго smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 25, 2012, 09:27:30 »

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/13413
Момичета нещо за тази триколко, удобна ли е, маневрена ли е?
Вие какви имате, марка, качество?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 26, 2012, 09:56:03 »

sunray, никъде не мога да намеря да видя на живо количката, а да не говорим че никъде не пише и с каква гаранция идва. Ти как си я купи. питах в 2 електронни магазина, но ми казаха няма внос защото имало проблем с ходовата част. Точка, нито ми обясниха какъв, нито нищо. Това ме притесни, защото много съм си я харесала. sad
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 26, 2012, 10:25:25 »

Странно - имам предвид проблема с ходовата част. При нас няма нищо такова...наистина. За коя година производство са ти казали? Може би за най-новите, или ...?
Аз си я взех от тук - Стара Загора. Има едно магазинче, които доставят марката. Просто си избрах друг цвят, който не беше наличен, и те я поръчаха. Ти кои онлайн магазини пита?

« Последна редакция: март 26, 2012, 10:30:08 от sunray » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 26, 2012, 10:46:36 »

Касида. А гаранцията каква ти е ? Не бяха многословни за проблема с ходовата част.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 26, 2012, 18:27:17 »

Попитай и тук. Доволна съм засега от коректността на сайта.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/tt-giordani+ethos+trio

Гаранцията беше или 1, или 2 години. Минимум една, просто карам по спомени, че гаранционната карта не ми е до ръка в момента.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #38 -: март 26, 2012, 18:28:42 »

ellimink една мама,с която излизаме заедно, си продава нейното Джордани, тъмно синя е,ако те интересува. Количката е запазена, 3 коша,чадър,дъждобран.Мисля,че е още в гаранция година и нещо.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 27, 2012, 06:53:59 »

mwpo ,
 Моля те попитай я за някакви контакти,защото след като ви писах от официалният представител направо ме отрязаха като кисела краставица. Няма и няма да внасяме, има проблем с тях-когато зададох за 15ти път какъв е проблема, с недоволство ми казаха-има проблем със спирачките,но какъв,какво се случва-нищо. Казах им че съм разпитвала за нея и то 4-5 майки, ми казаха -а вие сте питали подбрани такива,които нямат проблеми.Все едно съм ви избирала с конкурс. nea
Моля те разпитай я и ми пиши на лични ако мога да се свържа с нея.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #40 -: март 27, 2012, 10:39:16 »

Ние също сме с Джордани Етос - много съм доволна! На нас малко рано ни отесня коша за новородено - смених го с другия на 5-я месец, но ние си вървим мааалко по-едри, така че не сме критерий (на 5 мес беше 8кг и 70 см, и с космонавта му опираше главичката и крачетата, иначе беше достатъчно широк коша) Сега сме с летния и чувалчето за крачета, когато е по-студено и съм много доволна - гръбчето има 3 позиции и като се освободят каишките отзад става напълно хоризонтално. "Чупката" на дупето остава, но не е болка за умиране, особено като се вдигне поставката за крачетата, изглежда че се чувства комфортно, спокойно си спи в нея. Както е казала и Sunray много е маневрена, не е тежка, супер е лесна за бутане и върви много леко - не друса, не хлопа, не скърца и се движи плавно. Абе много съм доволна. Нашата я купихме от магазин Слънце във Варна, има я в няколко магазина тук, и все по-често я срещам из алеите на Морската градина, определено се харесва като модел и функции.
С три думи - Много съм доволна!  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 27, 2012, 11:18:49 »

Е, те пък веднъж проблем с ходовата част, друг път - със спирачките. Да вземат да си уеднаквят версиите, щото ми намирисва на неизгоднъ за тях търговия. Нали знаеш приказката за киселото грозде pleasantry Може би в Бг не им излиза достатъчно на печалба да я внасят и се чудят какво да излъжат хората, за да не я търсят.
Да, кошът за новородено е достатъчно широк. Ели на 6 месеца беше 6700 и въобще не сме имали проблем. Но поне до 5-ти месец би изкарала с него, си мисля good
Онзи ден ми се наложи да нося Ели в ръце, тъй като беше по нанагорнище, за да се преместим на по-хубаво местенце в парка, и с едната ръка съм бутала количката, с другата я носех и нямах никакъв зор. Върви си много плавно и леко наистина.
А за спането в летния кош съм съгласна с Денито. Има една чупка (обещавам днес вече да ти я снимам, извинявай blush ), но като се нагласи поставката за крачетата, наистина си спинкат спокойно дечицата. Важното е че чупката не е в кръста, ами под дупето, към бедрата. Кръста и гърба са на равно и стабилно.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 27, 2012, 11:26:14 »

Денито
 "има я в няколко магазина тук, и все по-често я срещам из алеите на Морската градина, определено се харесва като модел и функции. "
 Видях по-горе написаното, това дали е актуално. Моля те кажи ми къде я има, че вече попитах всички магазини, вярно далече сте Варна/Бургас, ама не са хиляди километри.
От представителство ми казаха, че всяка втора се връщала заради спирачката и затова спряли вноса, да си избера др от техните.
Като ги питах има ли вероятност да се оправи проблема, ми казаха а те от Джордани може и да затворят -ти за проблема.
На мен най-вече ми хареса това с въртенето на посоката на бебето , само с дръжката. Видях, че количката има и някакъв отвор за проветрение на зимният кош- има ли функционалност това.
Накрая ще я гледам втора употреба, въпреки че ми се искаше да е новичка.
Момичета вашите колички какви цветове са?
Вие как сте настроени към количките втора употреба?

« Последна редакция: март 27, 2012, 11:42:02 от ellimink » Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #43 -: март 27, 2012, 15:33:22 »

Ами какво ще рече актуално - купихме я преди да родя - някъде септември месец, тогава я имаше в три магазина в града. В градината бях виждала само две мами с такава количка. Сега откакто времето позволява разходки съм виждала поне десетина. Нашата е лилава. Когато я купувахме внасяха само три разцветки (според всички нормални и електронни магазини) - червена, мнооого тъмно синя, почти черна и лилава. Понеже сме с момченце червената не беше вариант, тъмна количка не бих купила никога, така че остана лилавия вариант. Макар да бях харесала в сайта им една друга разцветка - сиво със светло синьо, така и не я открих никъде. Но и лилавата си я харесвам много. Нямаме проблем нито със спирачките, нито с ходовата част, нито с каквото и да било... Даже една позната мама я била гледала за тяхното бебче, но размислила и купила Jane мисля че модела беше Matrix, и сега съжалява че не е взела Етоса....
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 27, 2012, 15:54:16 »

Е вече и да иска няма от къде, навсякъде са изчерпани и няма да се внасят.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines