Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:32:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 148115 пъти)
 
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« -: септември 19, 2007, 14:43:10 »

Момичета, споделете през какви разкрасителни процедури минавате. Сега си мисля, че може би трябва да отида на едно избелване на зъбите ( скоро не съм го правила  blush ), ноктопластика или просто маникюр  Girl_sing, почистване на лице...и какво друго.
Казвайте вие как се / ще се поготвите...?
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 20, 2007, 22:03:59 »

Aз ще ходя на избелване на зъбите, на козметик, на маникюр и педикюр , и на фризьор smile Много ми се искаше на масаж да отида, но няма да имам време  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 20, 2007, 22:10:51 »

аз ще ходя на масаж съботата преди сватбата кумата много иска да ме води yahoo иначе фризьор козметик кола маска( shok)маникюр това са си задържителните нещица не може да не се поглезим след този стрес шок и какво ли не покрай сватбата трябва и релакс!мисля и малко на солариум да походя че съм си едно сиренце laugh замислих се и за сауна но това пак кумата ме ръчка та ше видим
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 20, 2007, 22:11:55 »

аз на маникюр,фризюр,гримюр,ще си слагам снопчета мигли и удължаване на косата май и на солариум ще се наложи да ходя че имам отбелязани презрамки nea.преди 2 дни бях на зъболекър,оказа се че имам супер чуствителност на зъбите от избелването,а аз си мислех че има кариес laugh и затова ме боли,зъболекърката ми забрани дори избелващи пасти cray
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 24, 2007, 13:49:54 »

Аз преди сватбата си правех маски от хума 2-3 в седмицата. 2 седмици преди самата сватба отидох на козметик, който baby ми препоръча, за което съм и безкрайно благодарна. 3 седмици преди сватбата бях на фризьор да ме подстриже и да ми оправи цвета на косата. Вечерта преди сватбата релаксирах у дома самичка с чаша червено вино.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 18, 2007, 09:05:14 »

Милички незнам дали тук е мястото, ама имам проблем  sad Закъсня ми доста предният месец и на гърба ми се появиха 2- отвратителни пъпки  cray мажа се със спирт, ама я кажете нещо по-ефикасно, ще се побъркам ако не минат и няма да сваля болерото на сватбата.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 18, 2007, 11:47:54 »

Мила Вероника,защо не отидеш на козметик?Сигурна съм,че една добра козметичка ще реши проблема ти много бързо!!!Успех!!!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 18, 2007, 13:09:30 »

Вероника - Indextol, и за да се заглади по-бързо и да заздравее - детски крем, от типа на здраве, беболино, може и Нивеа (от този в металната кутийка)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 18, 2007, 20:09:55 »

Мила Вероника,защо не отидеш на козметик?Сигурна съм,че една добра козметичка ще реши проблема ти много бързо!!!Успех!!!
Е да, във вторник съм при моята.  good
Alucinado Ще си взема кремчето - искам да няма нищо до сватбата, че ще откача  hysteric
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 18, 2007, 21:15:57 »

спокойно  Вероника имаш повече от 2 седмици до сватбата-ще ги отстраниш неприятните проблеми до тогава good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 18, 2007, 21:19:03 »

спокойно  Вероника имаш повече от 2 седмици до сватбата-ще ги отстраниш неприятните проблеми до тогава good
Ей не ме стряскай 3 седмици и отгоре има, леле ама то не останало наистина  Oh my ...  crazy  DANCE
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 18, 2007, 21:22:25 »

И аз имах проблем с две пъпки които нахално се настаниха на челото ми-и това няколко дни преди сватбата.Ама то аз си бях виновна кой ме караше да пия тези  хапчета от които се появиха тези нежелани реакции :angry:Гримьорката беше доста старателна и малко ги позаличи Girl_sing
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 18, 2007, 22:18:10 »

Оооо, и аз имах една огромна пъпка точно по средата на челото, която се появи прясна-прясна в деня преди сватбата и нямаше как да я махна. На някой снимки си личи ако се загледа човек, но в самия ден хич не ми пукаше и не й обръщах внимание. Иначе от козметичните процедури си направих само избелване на зъбите и успях да хвана много приятен естествен тен за трите дни, които прекарахме на плажа преди сватбата. От друго не чувствах нужда.  pardon
« Последна редакция: октомври 19, 2007, 14:21:46 от prin4ipessa » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 19, 2007, 12:24:08 »

аз наблегнах на солариума,понеже исках да имам тен април месец good
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #14 -: април 23, 2008, 14:15:33 »

Здравейте момичета,

някой може ли да ми препоръча добър козметик в София? Моята козметичка няма свободни часове  sad и останах без козметик. А сватбата е другата неделя.... girl_impossible
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines