Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 13:42:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 152485 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 14, 2008, 23:05:59 »

кикси, трябва да може, защото и аз скоро имах същия проблем и ми изградиха нокти т.е. само бялото накрая на 2 пръста но нещо ми щукна след това в главицата и реших да направя на вси4ки пръсти..а за свикването-свиква се само 4е първия ден бях с ръцете напред ..не можех да си закоп4ая дънките :funny:но след тва вс беше ок.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 15, 2008, 07:13:27 »

кофти се свиква ако си била с къси нокти и след 20-30 минути да ти са с 5-6 см пораснали:)но щом си с маникюр и ще ти изградят само счупените мисля че даже няма да ти направи впечатление:)
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 15, 2008, 13:58:08 »

Здравейте момичета, аз май се разубедих да слагам мигли на снопчета.Моите са си доста дълги и извити и не ми се занимава.Освен това съм с лещи и ме е  страх да не ми се зачервят очите че се възпаляват от време на време/имам операция на едното оченце /
Другия ми огроооомен проблем е пъпки по деколтето и гърба.Винаги съм имала страхотна кожа а сега cray целият ми гръб е на петънца и пъпчици.Надявам се с малко слънце да се оправи работата защото роклята е доста изрязана на гръбчето
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 15, 2008, 19:10:22 »

И аз исках да си сложа изкуствени мигли преди сватбата, но ме посъветвеха да не го правя че ще съсипвят моите, а ако имате хубав маникюр отидете да ви сложат само гел за да не ви се счупят, аз така направих.Абе каквото ида направите вие ще сте най-красивите булки и най-важното да не се притеснявате и да се веселите много това си е вашия ден.
Успех с подготовката.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 15, 2008, 21:24:43 »

за миглите не мога да кажа нищо, аз имам естествено дълги и много извити мигли, но съм виждала как на 1 момиче му се беше откачила 1-та мигла от външния край, тя не усещаше изобщо, но си личеше доста;

има в-нт с повечко спирала да извиете крайните мигли, от към ваншната част;

за гелът за нокти - аз съм с 2 ръце за;

аз съм само с гел, сменям го 1 в месеца, някъде на около 3 седмици;

френски маникюр само от гел, отгоре по една семпла рисунчица на безименните пръсти;

дори когато поизрастне, не личи, слагам си безцветен лак и си свиркам, като нов е;

да не говорим за здравината на маникюра и въобще на ноктите ... стават супер здрави и вероятността да се счупи някой нокът е изключително малка, трябва да е зверско огъване на самия нокът;

мога да кажа, че за няколко год. ми се е случвало точно 2-3 пъти и подчертавам, че огъването бе зверско и то поради невнимание от моя страна - без гелът сигурно щеше целиятнокът да се отлепи и да падне;

лакът за нокти върху гел държи по-дълго, много по-дълго и съхне много по-бързо;

дано съм ви била полезна;
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #80 -: юли 15, 2008, 23:29:49 »

Другия ми огроооомен проблем е пъпки по деколтето и гърба.Винаги съм имала страхотна кожа а сега cray целият ми гръб е на петънца и пъпчици.Надявам се с малко слънце да се оправи работата защото роклята е доста изрязана на гръбчето

Ако е акне, слънцето ще усложни проблема. В началото след излагане на слънце, пъпките изчезват, но ефекта е много преходен и след това се появяват повече. Ако уцелиш точния момент за сватбата си...
Някой беше писал, че с акне аут пъпките изчезват много бързо и по-трайно при продължителна употреба.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #81 -: юли 16, 2008, 15:42:32 »

Здравейте сладурани  give_rose,
Относно гела за нокти имам нужда от ПОМООООООООООЩ. Преди 10 дни отидох да си сложа гел, за да си запазя ноктите, бяха пораснали, направо чудесни. И си викам- ей сега си слагам един гел и още един месец ще растат, супер. Но какво стана- сложи ми гела една девойка в Студ. град и на другия ден започна да ми се отлепва. Не само това, ноктите ми нали бяха изпилени отгоре и почнаха да се чупят. Леле, откачих. Обаждам й се и така й се навиках, как може. Отивам да ме оправи на другия ден, тя ми отговаря "проблемът не е в мен, а в твоите нокти, прекалено мазна е плочката най-вероятно и затова не задържа гел"  angry Как така? Аз имам поне 5 колежки с гел, как точно моите плочки най-мазни се оказаха, а аз лично не съм забелязала преди това да ми се трие бързо лак например. Както и да е, тя ми изпили гела и пак повтори процедурата. Но резултатът няма да ви изненадам много, пак е същия. Та въпросът ми е дали тя не може да слага качествено гел, вие чували ли сте на някой да му се отлепва така и какво да правя. А междувременно ноктите ми са изпочупени и ме е яд да ги гледам. Тук таме има гел. Къде да отида да ми ги оправят? В София съм. Благодаря ви предварително!!!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 16, 2008, 16:04:15 »

Здравейте момичета, аз май се разубедих да слагам мигли на снопчета.Моите са си доста дълги и извити и не ми се занимава.Освен това съм с лещи и ме е  страх да не ми се зачервят очите че се възпаляват от време на време/имам операция на едното оченце /
Другия ми огроооомен проблем е пъпки по деколтето и гърба.Винаги съм имала страхотна кожа а сега cray целият ми гръб е на петънца и пъпчици.Надявам се с малко слънце да се оправи работата защото роклята е доста изрязана на гръбчето

мила определено не знам дали слънцето би ти помогнало за пъпките.....може да стане дори и по зле...........най-добре се консултирай с кожен доктор......
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 16, 2008, 19:49:41 »

ммаги,

възможно е да не ти държи дълго гел, но пък на следващият ден да падне - това не съм го и чувала дори;

първо, аз не разбрах защо изобщо ти е изпилила ноктите - при слагане на гел не се пилят, това също за 1 път го чувам;

второ, зависи с какъв гел те прави, това е много важно, защото аз така ходех ок. 1 год. при 1 маникюристка, гелът ми държеше повече от месец, после тя уж купила нов, по-добър и резултатът беше на 3-4 до 5 ден - както при теб, падаха един по един;

сега си слагам гел, но в плд., не в софия;

ще поразпитам и ще пиша, за да мога да ориентирам момичетата за доббри маникюристки;

имам колежки, които си правят ноктите в София и ще ви кажа при коя кой да казвате, че ви е препоръчал и така ....

сега, не пипай ноктите, мажи ги вечер със зехтин и помни от мен,
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 16, 2008, 19:53:33 »

ммаги,

възможно е да не ти държи дълго гел, но пък на следващият ден да падне - това не съм го и чувала дори;

първо, аз не разбрах защо изобщо ти е изпилила ноктите - при слагане на гел не се пилят, това също за 1 път го чувам;

второ, зависи с какъв гел те прави, това е много важно, защото аз така ходех ок. 1 год. при 1 маникюристка, гелът ми държеше повече от месец, после тя уж купила нов, по-добър и резултатът беше на 3-4 до 5 ден - както при теб, падаха един по един;

сега си слагам гел, но в плд., не в софия;

ще поразпитам и ще пиша, за да мога да ориентирам момичетата за доббри маникюристки;

имам колежки, които си правят ноктите в София и ще ви кажа при коя кой да казвате, че ви е препоръчал и така ....

сега, не пипай ноктите, мажи ги вечер със зехтин и помни от мен, никога не се пилят ноктите преди поставянето на гел;

общо взето се оформят, но не самата плочка, а както при маникюр, почиствт се кожичките, след това те мажат с обезмаслител, като молив е, мирише ужасно гадно, след това нанасят гел - прозрачен, пече се на лампа, след това още 1 прозрачен, а ако и самият цвят е гел - стават три пъти мазане и печене;

след това със специален разтвор ти махат най-горният слой на гела, мажат я цветен, я безцветен лак, капка за бързо съхнене и си готова;

не знам онази девойка какво те е правила, но ... очевидно не може и не е добра в поставянето на гел

поздрави от мен на всички
« Последна редакция: юли 22, 2008, 10:04:32 от maria_lakova » Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #85 -: юли 17, 2008, 09:47:24 »

gostenka_82 много много ти благодаря за адекватния отговор  give_rose, дано да можеш да ми кажеш при кого да отида, че не знам какво ще правя. Мен девойката ме "пече " само 2 пъти, явно не е наясно все още какво точно се прави, но парите ми ги взе де.
мерси  Bravo
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #86 -: юли 17, 2008, 09:55:31 »

mmagi, на Дондуков има един салон Хаос (до трамвайната спирката на Операта) - имат добри маникюристки!
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 17, 2008, 14:59:18 »

Здравейте сладурани  give_rose,
Относно гела за нокти имам нужда от ПОМООООООООООЩ. Преди 10 дни отидох да си сложа гел, за да си запазя ноктите, бяха пораснали, направо чудесни. И си викам- ей сега си слагам един гел и още един месец ще растат, супер. Но какво стана- сложи ми гела една девойка в Студ. град и на другия ден започна да ми се отлепва. Не само това, ноктите ми нали бяха изпилени отгоре и почнаха да се чупят. Леле, откачих. Обаждам й се и така й се навиках, как може. Отивам да ме оправи на другия ден, тя ми отговаря "проблемът не е в мен, а в твоите нокти, прекалено мазна е плочката най-вероятно и затова не задържа гел"  angry Как така? Аз имам поне 5 колежки с гел, как точно моите плочки най-мазни се оказаха, а аз лично не съм забелязала преди това да ми се трие бързо лак например. Както и да е, тя ми изпили гела и пак повтори процедурата. Но резултатът няма да ви изненадам много, пак е същия. Та въпросът ми е дали тя не може да слага качествено гел, вие чували ли сте на някой да му се отлепва така и какво да правя. А междувременно ноктите ми са изпочупени и ме е яд да ги гледам. Тук таме има гел. Къде да отида да ми ги оправят? В София съм. Благодаря ви предварително!!!

Оле ужас, аман от некадърници NO P-(Преди 3 години си направих ноктопластика като изрично казах че искам гел ама кой да ти знае.Така след близо година се оказах с акрил вместо с гел.Прибирали ми хората паричките и използвали по-евтиния материял *crazy*Ноктите ми и досега са чупливи, така ме бяха изпилили, ужасно болеше.И сега ми се изправя косата като си помисля че може да ми се счупи някой нокът и че ще трябва пак да си правя ноктопластика за сватбата
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #88 -: юли 17, 2008, 17:14:45 »

И аз много си пазих ноктите преди сватбата, пораснаха едни за чудо и приказ  MANICURE
Най-много ме беше страх по летищата, че от опит знам, че с тези куфари най- се чупят. Все молех някой да ми ги качва и сваля от лентата.
Обаче в деня след сватбата (добре, че снимките бяха направени вече) бих една крадла и понеже тичах да я гоня от силата и инерцията като я хванах ми се счупи средния нокът  cray
Та сега се моля до месец да порасне, че съм като куца с едната ръка.

Поне си струваше счупването  beating
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 17, 2008, 17:37:24 »

inaxastra браво наистина си е струвао beating

ох, а за ноктите и при мен са голям проблем, доста се чупят, но за сметка на това растат доста бързо
надявам се до сватбата да успея да ги задържа smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines