Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:03:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 149904 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #60 -: юни 19, 2008, 11:31:48 »

Еееей, на солариум се ходи през 48 часа максимум. Да не се повредиш !!!
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 19, 2008, 12:33:55 »

Ми лекаря каза че тъй като бил медицински нямало проблем. Като за втори път съм добре ама ще видим  crazy
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 27, 2008, 12:37:47 »

Здравейте, задължително ще мина през козметик, фризьор, масаж, сауна,солариум, маникюр и педикюр.Брей натоварена програма ;)А да не забравим и зъболекаря
Искам да ви питам някоя от вас слагала ли си е изкуствени мигли от тези на снипчета.Как е и колко време държат?А слагате ли и спирала ?Мерси
« Последна редакция: юни 27, 2008, 12:53:57 от bubule4e » Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 11, 2008, 19:35:12 »

аз ще ходя края на месеца в магама да ми слагат такива мигли и ще дам коментар:)ако не се откажа, притеснявам се да не ми опадат моите мигли:(
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 13, 2008, 10:44:21 »

Аз няма да се притрисам по отношение на разкрасяването. Зъболекаря го минах вече, ама си продължават да ме болят от време на време зъбите - от нерви, както се оказа. Разубеди ме за избелването на зъбите и сега като се замисля, наистина е голяма глупост зорлен да си прецакваш емайла.

Минах едно почистване на лице преди 2-3 седмици, повече няма да рискувам, защото понякога започва да ми се бели кожата след подобни процедури, а има 2 седмици до сватбата.
Вторник съм на кичури при фризьорката, четвъртък - пробна прическа, дано остане време за малко плажче и за един пробен грим.
За деня преди сватбата отивам на коламаска на ръцете и триъгълника, оформяне на веждите, педикюр и маникюр. Яд ме е само, че си счупих почти всички нокти на едната ръка и сега май ще трябва да слагам ноктопластика, а въобще не си падам по изкуствени неща, а как ще свикна, акъла ми не стига.
Ама имам още време да помисля smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 13, 2008, 10:59:57 »

Здравейте, задължително ще мина през козметик, фризьор, масаж, сауна,солариум, маникюр и педикюр.Брей натоварена програма ;)А да не забравим и зъболекаря
Искам да ви питам някоя от вас слагала ли си е изкуствени мигли от тези на снипчета.Как е и колко време държат?А слагате ли и спирала ?Мерси

Миличка,аз съм си слагала такави и бях много доволна!Чувството в самото начало е странно,но после,като се погледнах в огледалото и онемях :danceg:Никога не бях имала такива мигли-пробвай,няма да съжеляваш.Може да ги сложиш и малко преди сватбата.Издържата около месец,като от време на време може да ти падне някое снопче и трябва да ходиш да ти сложат ново.Само не трябва да си миеш очите с сапун и пр.защото могат да паднат.Ако пробваш пиши как е било! Wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 13, 2008, 11:04:06 »

аз ще ходя края на месеца в магама да ми слагат такива мигли и ще дам коментар:)ако не се откажа, притеснявам се да не ми опадат моите мигли:(
Мила,silviq-tamara искам да ти кажа,че няма да ти опадат твоите мигли.После от лепилото са малко слепени и изглеждат много малки-но това е нормално!Аз като ги свалих имах чувството,че нямам мигли-бях свикнала с дългите,но после свикваш и така.Успех и да пуснеш снимка като ти сложат миглете да видим как стоят! good
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 13, 2008, 11:34:24 »

оки аз те бях питала за адрес на салон където слагат, но открих че в магама слагат-а има близо до работата ми и там ще ходя:)
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #68 -: юли 13, 2008, 12:11:23 »

Аз тръгнах вече на солариум (напредък голям за мен - от месец се каня, ама все не можех), вчера бях за първи път и сега ще ходя всеки ден, ноктите си опрвих с някакъв нов гел, който ги заздравява и ускорява растежа (много съм доволна) и сега на козметик съм решила да ходя само да остане време. Пъпките си ги махнах много лесно, за мое учудване и9 така. Друго маи няма да правя. Ако може и някое килограмче да сваля, че и аз имам проблем с подут корем и незнам от какво е crazy Е дано да изглеждам добре на сватбата и после на морето  girl_impossible  girl_wink  danceg

А как се справи с пъпките?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 13, 2008, 13:22:26 »

Да, и мен това за пъпките живо ме вълнува.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 13, 2008, 15:30:56 »

Предполагам,че в Магама ще се справят добре. :)Аз ходих при една маникюристка в Люлин-не е някоя известна,но бях доволна. ;)Пък сигурно ще има и голяма разлика в цената.Нищо като отидеш пиши.
Да, и мен това за пъпките живо ме вълнува.
Колкото до пъпките момичета-както и от слънцето изгарят и не се забелязват.Препоръчвам ви да се печете на вертикален солариум,защото на хоризонталният има вероятност,ако не е почистен добре -да се обринете!
« Последна редакция: юли 14, 2008, 19:09:44 от maria_lakova » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 14, 2008, 09:49:57 »

Аз също ще слагам мигли на снопчета. Ще ми ги слага стилиста, който ще ми прави прическата. Разбрахме се да го направим предния ден, защото от лепилото е възможно малко да ми сълзят очите  smile
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 14, 2008, 18:25:47 »

аз искам да си ги сложа 2 седмици преди сватбата,дали ще изпадат дотогава?
Активен
Ema_7
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 14, 2008, 18:40:41 »

Момичета, аз бях с мигли на снопчета........всички бяха възхитени.....ако ви дразни на очите, купете от аптеката "изкуствена сълза" овлажнава и успокоява очите. Съвет когато ви ги слагат не стискайте очите и но ги отваряйте и всичко ще е ок. Два дни преди това ви съветвам да посетите козметик - нищо агресивно, на мен ми правиха кислородна терапия - масаж, пилинг и маска.....лицето ми грееше.
.........и се усмихвайте много.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 14, 2008, 22:06:01 »

Добре че поне този проблем с миглите го нямам - моите са естествено дълги и извити и като си сложа спирала - ефектът е все едно съм с изкуствени, аз затова все търся да си купя спирала, която да не е за обем, ама не продават такива...

Хич не понасям изкуствени неща по мене - нито коси, нито нокти и т.н., иначе за който може - няма лошо. Даже сега се чудя, дали да се прежаля за ноктопластика, как ще свикна с това чудо, ама като на едната ръка са ми добре ноктите, а на другата изпочупих цели 3 май ще трябва.
Трябва да питам маникюристката, дали може да ми изгради само тези 3-те нокътя, поне да свикна по-лесно.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines