Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:35:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 149896 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 12, 2008, 11:17:50 »

аз също искам да сваля 4-5 кг., а солариум - 1 месец преди сватбата.

Ванили,
можеш още от сега да си оправиш формата и преди сватбата пак козметик да ги пооформи
само рябва да внимаваш като си ги оправяш самичка
а и преди сватбата пак е вариант, но тогава ще трябва да си ги оставила по неоформени
др. в-нт е по-отрано да посещаваш козметичка за веждите и постепенно ще ги оформи в желаната форма, без да се налага много-много да ги оставяш неизчистени
а най-добре, говори направо с козметичката
тя най-добре ще прецени в зависимост от сегашната форма
« Последна редакция: юни 19, 2008, 00:22:25 от maria_lakova » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #46 -: юни 12, 2008, 11:18:47 »

Ух, аз от стрес и нерви така заслабнах, че Фабс взе да се притеснява (той обича плът да има). А ям каквото ми попадне. Поне веднъж да не се притеснявам за линията си  Bravo
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #47 -: юни 16, 2008, 13:04:54 »

така като чета не се различавам от вас с разкрасяването преди сватбата DANCE,ходя на сулариум и аз исках да сваля 5кг. преди сватбата,но засега е на резултат само един,и сега се стремя да сваля още три поне/че то не остана време/който съм качила за един месец и като пробвах роклята ми стана зле  Oh my ... shokcrazy cray
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 16, 2008, 17:11:46 »

и като пробвах роклята ми стана зле  Oh my ... shokcrazy cray

ох, аз също съм свалила само 1 кг. май

ще видим дали ще успея още да сваля с наближаване на датата
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 16, 2008, 18:11:50 »

Това, което аз ще направя е да сваля 2-3 кг, това почти съм го постигнала danceg
Като включим солариум, козметик и т.н. съм включила задължително удължаване и сгъстяване на косата и избелване на зъбите. Не че нямаше да го направя и без това, но поводът е идеален  Wink
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #50 -: юни 17, 2008, 10:41:05 »

gostenka_82 незнам на каква диета си се подложила,но аз остановявам,че ако не си погладувам както трябва,няма да стане .
А и аз ще ходя да ми удължат косата girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 17, 2008, 10:49:21 »

cvete,

ям само салати и плодове, сладко - никакво, само в кафето си слагам захар

аз съм доста лакома и ми е трудно

всъщност, аз искам малко от корема да сваля, че нещо съм го подула

всички мислят, че съм бременна, но уви - не съм, подувам се страхотно

от почти нищо се подувам - като в 4-5 месец съм, но не е бебе  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #52 -: юни 17, 2008, 13:29:10 »

Мммм току що се връщам от подрязване на връхчетата на косата и почистване, масаж и т.н. на лице
Чудничко ...  Makeup MANICURE butterfly

До 12 (подписването) ще отида два пъти на масаж и маска. И точно преди това, кола-маска разбира се. Бях решила да се гримирам сама, а днес реших, че и ноктите сама ще си ги правя. Формата си ми харесва и не искам друг да ме пипа и да ми ги оформя. Мислех само да ми сложат лак, но пък днес разбрах, че тук по френско не правят като в Бг грандиозни маникюри за булките, с цветенца, пайети и не знам какви чудеса. А булченксият лак се заключва в прозрачен, леко млечен цвят, който стои съвсем естествено на ръката. Т.е. нещо, което мога и съвсем сама да си го постигна и няма никакъв смисъл да плащам 20е за него. Така, че решено - грим и маникюр "Направи си сам"  Wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 17, 2008, 14:09:23 »

Аз кг. няма да свалям - напротив. Очаква се да кача още няколко до сватбата, но добре че и сега не съм много  smile
Солариума също отпада като вариант, за да не навредя на бебчо.
Дотук само си удължих косата, купих си сини лещи и няколко дни преди сватбата ще направя ноктопластика. В това се състои подготовката ми...
Аааа забравих да кажа, че и мигли съм планувала да ми сложат  Curtsey
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: юни 17, 2008, 14:58:00 »

Със сигурност ще си много красива. Всички казват, че бременността разкрасява. Не ти трябва нито солариум, нито нищо. Само подчертано-сините очи с дълги мигли и всички ще гледат дълбоко в тях Wink

ПП. В кой месец ще си на сватбата ?
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 17, 2008, 15:17:18 »

Ехаааа, браво момичета Bravo, аз се опитвам от два месеца да сваля някои и друг килограм...но уви нещо не става.... не съм свалила и грам за сажаление. Е, аз имам още два месеца и половина до сватбата, но реших да започна по отрано със свалянето на килограмите.
Е, преди ги свалях толкоз лесно, явно ще да е от възрастта вече cray

Иначе за себе си и аз съм избрала една седмица преди сватбата, козметик почистване на лице и кола маска на цялото тяло / ръце, крака, бикини, мишници/ и масаж шоколадов / не знам какъв е точно тогава ще го пробвам за пръв път/ но от думите на моята козметичка изравнявал тена на лицето.... blush ще кажа после дали има ефект от този масаж.... danceg
А преди тези процедури ще трябва да съм леко загоряла на морето....за два-три дена danceg
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 17, 2008, 15:25:48 »

а_йорданова, аз съм ходила на такъв шоколадов масаж(милото ми подари валчер за 8 март, но според мен си е  обикновен масаж с крем, който мирише и цвета наподобява този на шоколада! Много е приятно, но виж за тена на лизено не знам!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 17, 2008, 15:47:15 »

inaxastra, за сватбата, живот и здраве, ще съм в края на 5-я месец. Но от бременността лицето ми се изчисти съвсем, ноктите ми стават по-здрави и като цяло се чувствам много по-щастлива и усмихната... А в крайна сметка това е най-важното.  girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 17, 2008, 17:51:33 »

петровска,

ти си имаш естествено разкрасяване от бременността!!!!

ллеелее, супер.... бебчо ще ходи на сватбатааааа

Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 19, 2008, 11:21:47 »

Аз тръгнах вече на солариум (напредък голям за мен - от месец се каня, ама все не можех), вчера бях за първи път и сега ще ходя всеки ден, ноктите си опрвих с някакъв нов гел, който ги заздравява и ускорява растежа (много съм доволна) и сега на козметик съм решила да ходя само да остане време. Пъпките си ги махнах много лесно, за мое учудване и9 така. Друго маи няма да правя. Ако може и някое килограмче да сваля, че и аз имам проблем с подут корем и незнам от какво е crazy Е дано да изглеждам добре на сватбата и после на морето  girl_impossible  girl_wink  danceg
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines