Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:01:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 148183 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 04, 2008, 21:19:11 »

За избелването -  до колкото знам има два вида. Едното е по-малко агресивно и избелва до твоя естествен цвят (аз например пия много черен чай, от който зъбите потъмняват), а другото може да ги направи по-бели от естественият ти цвят. Съответно второто е изключително вредно, а първото не. Аз мисля да правя от първото, ако успея преди сватбата, но не толкова заради сватбата, а защото искам, но сега не е подходящо и трябва да изчакам.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 04, 2008, 22:35:17 »

здравеите моми4ета. по повод избелването- вси4ко зависи какъв цвят ви е дентина, защото ако се избелва с ултравиолетова лампа факти4ески виждаш колко са ти бели зъбите на заболекарския стол и се раджаш и казжаш уууууааауу колко са бели yahoo, но след около седмица резултата е абсолутно същия и зъбите възвръщат стария си цвят. аз живея в англия и моята свеки работи в 4астно студио за зъби.аз ли4но избелвам моите с бли4инг гел ж домашни условия но трябжа да имаш треи за тая цел.прави се около седмица за 8-9 месеца и не вреди на емаила..така 4е пробваите good..
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #32 -: май 04, 2008, 22:51:07 »

Кристинка, предполагам имаш предвид bleaching гел, тоест избелващ, а какво е това "треи"?
Някаква марка конкретна, линк нещо имаш ли?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 05, 2008, 00:22:54 »

kopche, за това става въпрос (tray). Мисля, че се правят по поръчка, за да паснат на твоите зъби и могат да бъдат доста скъпи.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 05, 2008, 18:30:12 »

дам то4но за треи става въпрос.силиконов треи.наистина се прави по пора4ка.а bleaching gel-a е 10 или 20%,. но за 4увствителни зъби се препора4ва 10%.много лесен и безболезен на4ин за избелване.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 08, 2008, 08:32:05 »

аз ще си избелвам зъбите с метода,за който kopche е писала.правят ти нещо като отливка на устата дават ти гел и шприц и за 4 седмици си готов:)остава ти известно количество от гела и след 1-2 месеца да "освежиш" цвета:) струва от 150 - 250 лв.според зависи къде ще отидеш.като го пробвам ще пиша добър ли е резултата:)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 04, 2008, 06:00:55 »

аз няма да правя някакви по специални процедури.всъщност ще си избелвам зъбите,но и да не се женех пак щях да го направя.иначе сега съм на диета и ходя на солариум.за самия ден ще си сгъстя косата,ще съм с лещи и ще ходя да ме гримират.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 04, 2008, 15:31:51 »

аз само се опитвам да сваля 4 - 5 кг. - старая се да ям само плодове, зеленчуци, месо на скара, сирена и кисело мляко; без пържено и т.н.

ще ходя и на солариум, но може би ще е месец, месец и 1/2 преди сватбата

естествено ще ходя на фризьор, гримьор, маникюр и педикюр за самата сватба

грим и прическа - пробни мисля да си направя

засега това основно
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 11, 2008, 08:32:46 »

Хубаво е като знаеш какво ти предстои,покрай тази голямо еуфория и бягане напред назад по подготовки за ресторанти рокли и т.н.да си отделим по малко време за разкрасителни процедури и релакс.Аз въпреки ,че съм маникюристка исках за този ден да се поглезя и ходих на маникюр =]почувствах се много добре yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 11, 2008, 08:52:49 »

И аз тръгнах на солариум но ще отида само няколко пъти,за да не заприличам на сватбата на муха в кисело мляко shok
А иначе сега съм по внимателна с грижата на лицето си,но не мисля да ходя на някакви специални процедури pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 11, 2008, 11:06:21 »

Здравейте! Аз си оправям зъбите, сменям някои пломби с бели. Ходих на солариум и вече има малко тен, но и аз се притеснявам да не почернея много, моятя рокля е екрю и капучино и с тен стои още по-хубаво. Иначе отслабвам и спортувам. Ше си правя оправяне на жейдите преди сватбата, педикюр и маникюр и това е! Ще разчитам основно на естествената си красота и на опитните фризьор и гримьор!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 11, 2008, 21:09:41 »

Ше си правя оправяне на жейдите преди сватбата

Ванили, какво имш предвид, като казваш, че ще си оправяш веждите?

ще сменяш формата ли?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 11, 2008, 23:27:38 »

аз пък приключих със системното ходене на солариум и даже малко поизбелях smile , но смятам преди сватбата да направя още 5 6 посещения. Иначе активно отслабвам трябва да сваля 5 кг за да съм в идеалната си форма май това е при мен  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 12, 2008, 07:54:18 »

Гостенка, има впредвид с веждите, че малко щв им пооправя формата, защото аз сама иначе си скубя които косъмчета преценя, но ми се иска някой козметик да ми го оформи правилно. Иначе не харесвам от тези най-тънките! Исках да ви попитам колко време преди сватбата трябва да се направи това?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #44 -: юни 12, 2008, 10:11:04 »

Няколко дни, иначе ще ти прораснат. Но не пречи да си ги направиш и много преди, пък после сама да следваш линията, която козметичката ти е очертала  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines