Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 149844 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #15 -: април 29, 2008, 11:51:37 »

А къде ще си избелвате зъбите и колко струва процедурата?  blush
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 29, 2008, 14:21:02 »

Привет!!!
Аз ще мина през всички процедури, както му е редът-отслабване с протеинова диета и фитнес,вдигане на гирички вкъщи;маски за почистване и хидратиране на лице;фризьор - леко подстригване и оформяне на косата преди сватбената прическа;пробен грим, за да съм сигурна в крайния резултат;маска за коса;прием на витамини;сауна и масаж, когато остане време...
Определено съм решила да се поглезя със качествени продукти за тяло, коса и т.н. girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 29, 2008, 17:15:24 »

Честно казано нищо специално не мисля да правя, мисля че и сега полагам достатъчно грижи за себе си. Само искам да си избеля зъбите, но в момента не е подходящо и се надявам до сватбата да успея, това зъболекарката ще го прецени.
Масажче и други глезотийки са хубава идея, но точно дните преди сватбата ме съмнява да остане време.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #18 -: април 29, 2008, 18:15:24 »

Ммм всеки три месеца (при смяната на сезоните) подстригване на връхчетата и почистване+масаж на лицето. Двумесечен курс на витамини за коса и нокти. Всяка седмица хидратираща маска. Но това са неща, които общо взето си правя по принцип. Ще се опитам да хвана и малко тен, че тъмна съм по-красива (харесвам се повече) като на снимката от аватара ми.
Това е pardon
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 30, 2008, 14:27:34 »

Вече ходих на козметик за почистване на лице!
Мажа си гърба с едно мазило профилактично, че понякога ми се появява някои и друга пъпка! За сега всичко е ок - няма пъпки! smile
Мисля да посетя няколко пъти солариум, лошото е че имам слънчева алергия и изрично ми е забранен, обаче пък съм много бяла и мисля че две-три процедури ще мога да изтърпя! smile
Иначе си купих ампули за коса - ще почна да си ги слагам - аз това си го правя от време на време.
Другото, което си купих са едни лепенки с L карнитин - мисля да си ги лепя по ръцете за да ми отслабнат малко(не вярвам много да има ефект -ама таказа собствено удовлетворение Wink). Иначе вечер правя упражнения за ръце - пак по тази причина -искам да имам красиво изваяна ръце! smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #20 -: май 01, 2008, 23:18:54 »

Силви, как така ръцете ще ти отслабнат с лепенки?  shok
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 02, 2008, 12:43:29 »

Здравейте,момичета smile!Аз 2 седмици преди големия ден ходих на козметик,за почистване на лицето.10 дена преди това си боядисах и косата и махнах връхчета.Седмица преди това ходих да ми сложат снопчета изкуствени мигли...Педикюр и маникюр също...За тена доста се бях постарала-то не бяха слънчеви бани и солариум :PИ ден преди сватбата отидох на едно масажче...Абе всичко мина добре Bravo
Активен
iv07
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #22 -: май 04, 2008, 09:22:20 »

момичета и аз се интересувам от избелване на зъбите.сестра ми  си ги е избелвала и ме разубеждава.нея сташно много я е боляло след това и нямоло кой знае какъв ефект.какво ще кажете?какви методи на избелване има???моля ви дайте  съвет.за тези които ми отговорят много ви  heart
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #23 -: май 04, 2008, 13:04:54 »

момичета и аз се интересувам от избелване на зъбите.сестра ми  си ги е избелвала и ме разубеждава.нея сташно много я е боляло след това и нямоло кой знае какъв ефект.какво ще кажете?какви методи на избелване има???моля ви дайте  съвет.за тези които ми отговорят много ви  heart
Ив07, и аз имах подобни мераци, но 3 зъболекари в 3 различни държави ме разубеждаваха. Първо, наистина може да боли -явно сестра ти е чувствителна. Второ, уврежда се емайла на зъба-сега няма да го забележиш, но след години е необратимо. Трето комплектите за домашно ползване наистина нямали особен ефект, а професионалното избелване винаги е скъпо и както споменах винаги уврежда. Така че аз наистина се разубедих. Дори ми показваха в някаква книга как естествените здрави зъби не са непремено блестящо бели - зависело от расата, възрастта и куп други фактори. Остава редовното миене (особено след кафе и червено вино) и никакви цигари.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 04, 2008, 13:16:30 »

и аз не мисля, че си струва избелването на зъбките. е, сигурно зависи колко са здрави самите зъби, но аз няма да го правя. впечатлих се в аптеката от една писалка за избелване, но моите приятелки ме разубедиха..
иначе преди сватбата се погрижих за малко тенче и малко козметични процедури
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 04, 2008, 13:55:40 »

След редовното, един път в годината махане на зъбния камък, моята заболекарка ми прави и избелване с някакъв гел, с която стоиш около 20 минути!Аз съм доволна.Каза ми , че мога да го правя два пъти в годината!
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 04, 2008, 14:02:47 »

Силви, как така ръцете ще ти отслабнат с лепенки?  shok

Е едва ли ще има потресаваш ефект, но искам да опитам. L-карнитина е всъщност как да се изразя "транспортьра" на мазнините от клетката до кръвоностната система, когато го приемаш допълнително(под форма на хапчета) - всъщност ускоряваш процеса на това извличане на мазнините от клетката(задължително обаче трябва да се спортува). Тези лепенки са всъщност локолно приложение на L-карнитина- с тях се премахват натрупвания от целулит (или поне би трябвало да се премахват pleasantry)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #27 -: май 04, 2008, 14:11:56 »

Благодаря за разяснението, силви, но аз съм много резервирана към подобен род екстри. Разбира се, че като спортуваш отслабваш ... Това ми напомня на разните хапчета за отслабване, които задължително вървят със строг хранителен режим и много движение. Познайте от кое отслабвате, от хапчетата или от режима, който спазвате  pleasantry
Активен
iv07
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #28 -: май 04, 2008, 15:30:00 »

Ив07, и аз имах подобни мераци, но 3 зъболекари в 3 различни държави ме разубеждаваха. Първо, наистина може да боли -явно сестра ти е чувствителна. Второ, уврежда се емайла на зъба-сега няма да го забележиш, но след години е необратимо. Трето комплектите за домашно ползване наистина нямали особен ефект, а професионалното избелване винаги е скъпо и както споменах винаги уврежда. Така че аз наистина се разубедих. Дори ми показваха в някаква книга как естествените здрави зъби не са непремено блестящо бели - зависело от расата, възрастта и куп други фактори. Остава редовното миене (особено след кафе и червено вино) и никакви цигари.
ами мерси регина,май ще се разубедя.всъщност аз се бях разубедила,обаче забелязах че много съфорумнички са го правили и са доволни и това ме накара пак да се замисля. pleasantry
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 04, 2008, 19:00:48 »

Аз задължително мисля да си запазя час за масаж за деня преди сватбата. Доволна съм от салона, който посещавам - определено се чувствам релаксирана след масажа. Що се отнася до избелването на зъбите - не мисля да си правя такова. По-бяло от естествения цвят, който имат зъбите едва ли може да се постигне. Доколкото знам от моя зъболекар зъбите потъмняват от кафе, червено вино и цигари.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines