Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 15:04:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158377 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 28, 2009, 16:33:30 »

момичета, един може би малко глупав въпрос  blush чуденката е следната по принцип съм с кафеви очи и обикновенно като излизаме по дискотеки или на парти си слагам сини лещи, които ми стоят изключително естествено все едно са си моите очи, та въпроса е с кои очи да съм на сватбата си  tease give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 28, 2009, 16:36:13 »

момичета, един може би малко глупав въпрос  blush чуденката е следната по принцип съм с кафеви очи и обикновенно като излизаме по дискотеки или на парти си слагам сини лещи, които ми стоят изключително естествено все едно са си моите очи, та въпроса е с кои очи да съм на сватбата си  tease give_rose

Бъди си с твойте истински.... мисля, че по красиво от естественото няма  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 28, 2009, 16:36:53 »

ако се мажа с лосион колко пъти са ми необходими,като се има в предвид че не съм от най-белите.защото в града в който  живея няма солариум.първия ще ми е 5 мин и после?...да знам от кога да почна.
Кое ще ти е 5 мин blush Не се мажи с лосион,защото после ще съжаляваш,иначе за солариум програмата е,4 дни по 5 минути,след това през ден между 10-15 минути до достигане на желания тен tease
момичета, един може би малко глупав въпрос  blush чуденката е следната по принцип съм с кафеви очи и обикновенно като излизаме по дискотеки или на парти си слагам сини лещи, които ми стоят изключително естествено все едно са си моите очи, та въпроса е с кои очи да съм на сватбата си  tease give_rose
Покажи ни снимка,ако може  blush иначе ако се харесваш с лещи,може с лещи да си,най-добре направи един пробен грим с лещи и един без good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 28, 2009, 16:37:55 »

момичета, един може би малко глупав въпрос  blush чуденката е следната по принцип съм с кафеви очи и обикновенно като излизаме по дискотеки или на парти си слагам сини лещи, които ми стоят изключително естествено все едно са си моите очи, та въпроса е с кои очи да съм на сватбата си  tease give_rose
и аз съм така good
определено съм за сините лещи  Wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #139 -: януари 28, 2009, 16:48:44 »

момичета, един може би малко глупав въпрос  blush чуденката е следната по принцип съм с кафеви очи и обикновенно като излизаме по дискотеки или на парти си слагам сини лещи, които ми стоят изключително естествено все едно са си моите очи, та въпроса е с кои очи да съм на сватбата си  tease give_rose

Продължи да си слагаш сините очи по дискотеки и на партита, но на сватбата си се появи с естествените.

Познавам една булка, която беше със цветни лещи на сватбата си, което ми се стори лош стил.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 28, 2009, 17:14:25 »

ето я снимката ми с лещите


* 1.jpg (51.14 KB, 237x424 - видяно 3000 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 28, 2009, 18:06:59 »

Понеже съм те виждала с кафяви,ще ти кажа да заложиш на естествения си цвят,не че ти е лошо със сини,но те ще се набиват на очи по снимките good Но най-добре пробвай с два пробни грима и тогава реши,щом имаш колебание give_rose Все пак най-важното е ти да се харесваш good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 28, 2009, 18:49:14 »

благодаря ви момичета,  @}->--ами и аз мисля, че трябва да е естествен човек все пак се жени, ама да си питам smile защото тук всички са супер сладки и отзивчиви сладурани smile
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 01, 2009, 09:50:06 »

Искам да ти кажа,че в деня насватбата имах същата чуденка дали със сините лещи или с естествени очи и накрая заложих на моите си кафеви.Все пак това са снимки-спомен завинаги.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 01, 2009, 21:58:03 »

Искам да ти кажа,че в деня насватбата имах същата чуденка дали със сините лещи или с естествени очи и накрая заложих на моите си кафеви.Все пак това са снимки-спомен завинаги.
да, и аз така смятам, но все пак да си питам  give_rose това не е обикновенно ходене на дискотека все пак  smile
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #145 -: март 09, 2009, 14:03:50 »

аз съм против слагането на лещи... много рядко съм харесвала цвета на лещите които съм виждала. някак си стоят неестествено.
аз бих се подложила на спа процедури, някое масажче, маски за лицето, антикозметична терапийка. Тези процедури ме карат да се чувствам мноого секси... а и мъжът ми ще забележи... blush
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #146 -: март 26, 2009, 01:41:31 »

tasty, относно лещите - за първи път виждам жена с кафяви очи и отгоре лещи да има толкова естествен вид на очите! Аз подкрепям мненията да пробваш 2 грима с и без и тогава да решиш.


Дани, аз разгледах албума ти  blush Мислех, че на аватара е манекен и полюбопитствах... blush Искам да ти кажа, че си невероятно красива  и на сватбата си като принцеса! Специално от сватбените снимки ми направиха силно впечатление няколко неща, едното от които беше изключително нежният и приятен грим и невероятните снимки! Би ли ми издала тайната кой е бил фотографът ви ?  blush
Видях на снимките, че са в Пловдив, но пък кой знае може да работи и в София. Мен и гримьорът ми се ще да дойде до тук ...


А аз имам един въпрос към всички вас - за миглите. Четох предните постове, че можело от лепилото да ти сълзят очите - това за снопчетата ли важи само или и за другите мигли??? И колко време преди сватбата се поставят снопчетата и колоко редчетата? Защото май редчетата трябва същия ден да се сложат при грима?  huhhuh.gif Много се обърках с тия мигли...


И понеже видях, че масово си избелвате зъбите - един съвет има пудри за избелване, които се продават в аптеките и са на достъпни цени. Има 2 вида за пушачи и непушачи. Те не са с толкова силен ефект, но запазват емайла, нежни са, не предизвикват чувствителност и т.н. проблеми. Може да се употребават до 2 в седмицата. Дайстват. Аз имам такава и при често използване постепенно се избелват много добре. Аз исках да си избеля зъбите и съм сменила няколко зъболекари и всички не ми позволиха, защото било вредно според тях. Последната ми зъболекарка беше частна и взимаше невероятно скъпо, но отказа да ми ги избели, защото това вредяло на зъбите и заяви, че не прави тази прицедура, освен ако не е много наложително. Казвам колко взимаше, защото можеше спокойно да ми вземе паричките и да си ми избели зъбите, но отказа, значи наистина не е особено добра идея! Пудрите ми бяха препоръчани от няколко стоматолога  Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #147 -: март 26, 2009, 10:18:15 »

Момичета,аз мисля да почна да ходя на солариум от сега,за да имам добър тен за сватбата,а тя е след 3 месеца!Вие имате ли опит и къде бихте ми препоръчали?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 26, 2009, 10:21:27 »

Рубин аз ходих на солариум около месец преди сватбата.Аз по-принцип съм си малко по-матова, но за месец станах черничка.При мен проблема беше, че имах един X на гърба от един потник blush Всичко зависи колко черна искаш да си  good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 27, 2009, 15:31:18 »

Рубин, за солариума е много субективно според типа кожа. аз много бавно потъмнявам, но и бързо изгарям, така че започвам с няколко пъти по 5 мин. като след това увеличавам с 1 мин. моя приятелка увеличава с 5 мин. но тя почернява страшно бързо.
също така има едни мазила които ти помагат да почернееш по -бързо. мажеш се с тях преди да влезеш в солариума.
мисля че 3 месеца са достатъчно време ад почнеш да ходиш по малко. пък и като се нагрееш в солариума и след това като че ли настроението ти се повдига smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines