Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 08:53:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 152544 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #105 -: август 08, 2008, 08:09:06 »

BaBy , аз съм все по плановете и почти винаги се обаркват, когато се отнасят до мен. Обаче, аз минах на принципа да променям плановете в движение и да си  Blush , защото иначе  insane

Така си оставам "плановик", както ми казва магаренцето и същежременно понякога Wink си запазвам спокоиствието.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 14, 2008, 09:03:12 »

А аз от другата седмица съм на солариум и имам час за козметичка.Направих голямата глупост на едно заснемане на обект да отида с потник, няма да ви казвам че съм като стар ТКЗСа-рец изпечен на потник.Мина вече месец и нещо и не ще да се изравни този тен така че ще се хоси на солариум.Вчера мацката в студиото ми каза че за месец ще се изравня.Дано защото роклята е с гол гръб и ще бъда много "готина" булка с тоз тен на потник  smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 23, 2008, 19:24:57 »

в солариумите предлагат едни лосиони които се мажеш преди да влезеш да се печеш и почерняваш още от първия път и уеднаквяваш всякакви презрамки. само трябва да внимаваш че и те са според типа кожа(светла, мургава, чувствителна). има ги в едни пакетчета , дето ако си по пестелив може да ти стигнат за 2 намазвания , и миналата година бяха някъде около 3-5лв.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 19, 2008, 07:46:34 »

аз реших да почна с разкрасителните процедури малко преди Големия ден, че като чета какво сте писали може и да не ми остане време от тичане по довършителните работи smile
та така реших и вчера ходих на релаксиращ месаж. един час "мачкане" ми дойде много добре, но едва към края успях да се поотпусна и да изключа и да не мисля за всичко:) днес ще ходя на пробен маникюр и да видим какво ще измислим, а утре съм на козметик.
мисля че добре гопочвам, а  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 20, 2008, 21:30:09 »

Почни по навреме мила.Аз един месец преди това почнах да ходя на солариум, ходих на козметик и на оформяне на вежди.И да ти кажа едва намерих време днес да отида на маска, че утре да изглеждам добре.Да знаеш, че за козметика специално много зависи от кожата и трябва по-рано да отидеш.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 23, 2008, 20:15:58 »

А какво мислите  за лазерната епилация?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 29, 2008, 09:34:14 »

Aз вече почнах разни там процедури!  MANICURE Makeup
Не че не ходя blum, ама ги почнах по-редовно! На козметик за почистване на лицето, ексфолиране на тялото, на маникюр, на педикюр, на фризьор...  ще трябва да си сложа шини за избелване на зъбите /Само за 6 дена/! Другата седмица почвам да редувам две процедури за лице, за освежаване на тена! Много ми се иска и на масаж да отида!  И на солариум Girl_hide Абе мъж ми да му мисли!  blum Нали трябва да сме неотразими на съотвения ден! 
« Последна редакция: септември 29, 2008, 12:36:21 от eli_m » Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 29, 2008, 12:07:46 »

Aз вече почнах разни там процедури!  MANICURE Makeup
Не че не ходя blum, ама ги почнах по-редовно! На козметик за почистване на лицето, ексфолиране на тялото, на маникюр, на педикюр, на фризьор...  ще трябва да си сложа шини за избелване на зъбите /Само за 6 дена/! Другата седмица почвам да редувам две процедури за лице, за освежаване на тена! Много ми се иска и на масаж да отида!  И на солариум:girlhide: Абе мъж ми да му мисли!  blum Нали трябва да сме неотразими на съотвения ден! 
Кажи повече за тези шини за избелване как се казват и има ли в Бг.? blush
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #113 -: септември 29, 2008, 12:31:11 »

Да, и аз искам информацияза тези шини. Също ако някой знае кои препарати за избелване са ефикасни да казва. Само не препоръчвайте зъболекар, че имам фобия към тези хорица. Ако може с някакъв препарат да стане ще е най-добре.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 29, 2008, 12:43:59 »

Ами момичета и аз незнам много подробности, но...
Миналата година, питах зъболекара ми така и така за сватбата дали да си избеля зъбите и той ми каза категорично НЕ, защото това уврежда емайла!  pardon Сега бъдещия ми мъж беше и пак го накарах да пита...и той споменал за въпросните шини. Носели се 6 дена! Първите три дни за избелване и вторите три за възтановяване ли беше... crazy ...абе нещо такова! Само знам, че каза че е абсолютно безвредно! Имам час за другата седмица и ще ви пиша как е минало!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 29, 2008, 16:08:11 »

И аз миналата седмица питам моята зъболекарка.Избелването става срещу 200 лв. и също се носят такива шини,по точно се спяло с тях. *crazy*Ако искате мога да дам телефон,става дума за София. smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 06, 2008, 12:16:12 »

Мацки, и аз се включвам вече по конкретните теми и въпроси.
Първият е: Можете ли да ми препоръчате добър салон в София, където да ми направят диагностика на косата и на кожата и да ми предложат процедури, с които да оправя евентуалните неща, които са за оправяне до сватбата? Знам, че е малко рано, но за някой неща наистина трябва по на време да се започне.
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 06, 2008, 17:29:17 »

А какво мислите  за лазерната епилация?

За нея ти трябва време.За съжаление няма да видиш голям ефект от един път,трябва постоянство.
Ако имаш повече от 6 месеца до сватбата е добра идея но през това време не можеш да се излагаш на слънце,да ходиш на солариум и да се мажеш с изкуствен тен.Трябва много да внимаваш каква козметика използваш и най-важното:Довери се на  професионалист,голям медицински център или нещо подобно.От лазерната епилация косъмчетата изтъняват и се махат но става много бавно и не е гаранция че ще се махнат завинаги.Много зависи от хормоналните нива в организма да не споменаваме че е и доста скъпо.Надявам се че съм била полезна
Активен
rosa_bg
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #118 -: ноември 19, 2008, 15:27:31 »

Здравейте всички! И на мен ми предстои сватба януари месец! Досега планирах всичко едно по едно но нямам чак толкова време. gostenka_82 споменаваш че ходиш на маникюрист в Пловдив. Ще ми препоръчаш ли? Още нямам представа и към кого да се обърна за прическа, грим, а и козметик ще ми трябва и то спешно  girl_impossible Май много стана, а? Е време няма  blush ........бебо няма да чака много преди да си проличи. Надявам се че няма да кача много  pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: ноември 20, 2008, 17:44:32 »

момичета, някой да знае къде в София правят почистване на лице не като стискат черните точки, а с някакъв уред ги измъквали гадовете  blush без въобще да става червено или да има белези
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines