Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 21:55:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 4 част  (Прочетена 183414 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 15, 2012, 21:19:53 »

maslenka, откъде си поръчахте поканите? Сестра ми ще ги поръчва най-вероятно от Асеновград (Немезида), а те сигурно при този "професионалист" ще ги дадат за печат и сега малко се притесних.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #61 -: май 16, 2012, 08:15:53 »

Момичета, да попитам с каква големина на текста давате поканите?
Аз сега ги пиша и мисля да ползвам Monotype corsiva и 14 като големина, а 12 за изречението Моля, потвърдете до....
Но не съм съвсем сигурна.
Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #62 -: май 16, 2012, 08:59:20 »

Мариелка, от едно магазинче в Асеновград, но му забравих името. В интерес на истината, когато си търсихме покани обиколихме почти всички, включително и при този ходихме. И тъй като единствено той каза, че ги печата на място и веднага, а на всички останали места казваха, че ги дават за печат (и на всякъде цената беше от 0,30 лв. нагоре) си правя изводите, че почти всички ги дават за печат при него.
Просто нека да поискат да си изберат шрифтовете, ако им покажат вариантите през този сайт, то е ясно (ние така разбрахме, че той ги печата). От друга страна обаче, ако си ги взимат лично, няма от какво да се притесняват. Ако нещо е объркано и не им хареса, ще върнат поканите да ги направят както трябва. Единственото лошо е, че ще се забавят...
Друго, което мога да посъветвам, е да си избират покани, които не са гланцирани. Нашите покани за гостите са гланц, а въпросния "професионалист" явно работи с много професионален принтер, та сега ако пипнеш текста с пръст, я за да се провери грапавината на поканата, я за нещо друго (двама от гостите ми вече го направиха този номер) и мастилото се размазва  angry
Просто няма какво повече да коментирам...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 16, 2012, 09:16:44 »

леле масленка, то с помощта на няколко момичета от форума и лазерен принтер за домашна употреба, дори моите не мажaт мастило  angry
те са няколко елементарни неща които се спазват, щом булките знаят повече от него...егати спеца nea
Активен
SUNche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #64 -: май 17, 2012, 11:45:50 »

Ох ужас... просто понякога не знаеш на кого ще попаднеш. Аз затова нямам вярна ни никого - или ще те излъжат откъм цена, или откъм качество и в крайна сметка само ще ти загубят времето и по-важно - нервите. Аз затова си знаех, че всичко ще си правим сами (що се отнася до нещата, които зависят от нас де), а и близо 9-те сватби, в чиято организация съм участвала, било то напълно или частично, ми помогнаха да си понасъбера опит и контакти тук и там. Имам и що годе хубав набор от кирилизирани шрифтове, така че ако на някого му трябват, да каже smile. Ние все още сме малко с вързани ръце, защото още не сме капарирали ресторант, но май тези дни и това ще стане и ще можем да се захванем с другите неща, за които вече имаме идеи... при възможност ще кача я снимка, я текст!  good
Активен
Zeke
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #65 -: май 18, 2012, 10:30:26 »

Не мога да повярвам, че има такива "професионалисти"  shok
maslenka, пожелавам ти това да е единственият проблем в организацията на сватбата. Всички знаем, че рано или късно поканите се завират в някой шкаф и при първия ремонт - в боклука.

Аз искам да ви попитам знаете ли къде в София мога да намеря по-нестандартни пощенски пликове 10х15см? Цветни или перлени. В офис 1 и в Ориндж нямат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 18, 2012, 11:57:12 »

в магазин слънчоглед или в някой сайт за сватбени покани good
Активен
Zeke
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #67 -: май 18, 2012, 15:56:38 »

Еххх как забравих за слънчогледа smile Благодаря, Еми!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 18, 2012, 17:44:54 »

Момичета някой може ли да ми каже за София къде мога да намеря фотохартия за лазерен принтер?
В метро има само за  мастиленоструйни.
Мерсии  give_rose

п.с  Bamce- мерси за упътването за картони и хартии, купих си от метро за поканите за църкват, като имам апарат ще снимам скромната си хрумка. heart
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 21, 2012, 15:52:41 »

Еми, в Технополис, Техномаркет, Офис 1.
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 06, 2012, 10:25:25 »

Здравейте момичета! Аз си откраднах  blush един текст за покани за кумовете (те не са двойка):

С настъпващата зора на семейния ни живот бихме желали да не сме сами в това ново начало. И тъй като много хора влизат и излизат от живота ни, но само истинските приятели са значими за сърцето, двама от най-добрите ни приятели са най-подходящите свидетели на първите ни общи стъпки в жаравата на семейното огнище.
...., ние много ценим твоето приятелство и затова за нас ще бъде огромна чест и безкрайно щастие да станеш наш(а) Кум(а) и да отпразнуваме заедно тържественото ни вричане във вярност, всеотдайност и любов!


Притеснява ме единствено думата "жаравата". Ходенето по жарава не го асоциирам с нещо приятно. Малко ми звучи сякаш ще се пържим в някакъв ад едва ли не. Имате ли идеи за някакъв по-благозвучен вариант?
« Последна редакция: юни 06, 2012, 10:26:57 от irishka » Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #71 -: юни 06, 2012, 10:57:48 »

irishka, може да пробваш "прага" на семейното огнище, "тайнството" на семейното огнище...  blush само това ми дойде на прима виста...
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 07, 2012, 07:20:18 »

Благодаря ти elizabet4eto. За съжаление Половинът (както казва една съфорумка) не хареса като цяло текста  nea и сега се спряхме на друг.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 09, 2012, 14:34:47 »

нещо, което ми допадна и го давам като идея
БЯЛА СЪМ

Бяла съм, мамо - бяла и хубава,
с тихи стъпки към него вървя...
Виж го - чака ме, гледа ме влюбено,
обещава ми целия свят!

Не плачи!
Знам, че плачеш от радост,
ала днес не желая сълзи...
Подарявам му своята младост
и букет от безумни мечти!

Виж ме, мамо - бяла и хубава,
на ръката ми пръстен блести.
Той ме взе!
А сега да празнуваме,
само, моля те, ти не плачи...

Яна Вълчева
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #74 -: юни 10, 2012, 14:33:35 »

Ezra, това откъде го намери - много трогателно. Моята майка щеше съвсем да се разплаче акои го бях дала да го прочете smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines