Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 07:17:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 4 част  (Прочетена 188569 пъти)
 
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 15, 2013, 15:27:22 »

Аз не я разбирам, но пък ми звучи забавна smile Блазе на тези, които могат да се "пошегуват така" Ние бяхме колеги с милото в университета, но с нашата специалност не ми идват такива идеи за текст на покана smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 16, 2013, 13:24:44 »

Такаааааа, мацки и ние стигнахме до момента с поканите - НАЙ-НАКРАЯ  yahoo Още мислим текста им и как точно да изглеждат, защото имаме няколко идеи smile Единственото, в което сме сигурни е, че ще има програма към поканата, която ще е пусната в пликчето  danceg Ето примерния текст:
14:30 ч. - Последна тренировка преди срещата - в Младоженеца;
15:00 ч. - Стречинг - в Булката;
16:20 ч. - Агитката тръгва към стадиона - кръгово Лукойл или Последни тактически указания - кръгово Лукойл
17:00 ч. - Първи съдийски сигнал - Стадион "..............."
17:30 ч. - Автографи и снимки със звездите;
19:00 ч. - Отпразнуване на победата - к/кс ".............."
Какво ще кажете  pardon
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 16, 2013, 13:26:14 »

Супер е Mucka<3 , на мен много ми харесва  Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 16, 2013, 13:33:13 »

Мерси, Силвърче  give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 16, 2013, 13:54:10 »

Mucka<3 много са забавни  Bravo.
Може би по добре ще звучи: Последна тренировка преди срещата - в къщата/апартамента/дома/полето/скамейката на Младоженеца;
и съответно за булката.
Така малко странно беше като го прочетох.
За третата фаза повече ми харесва: Последни тактически указания - кръговото, Лукойл
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 16, 2013, 22:11:40 »

Муцка, супер забавен и различен текст, а и цялата тема на сватбата. Мъжката част от гостите ще е възхитена blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 16, 2013, 22:19:36 »

хихихи....Мариелка, те мъжете ще преобладават на сватбата, така че ще съм сигурна, че по-голямата част от гостите ще са доволни  biggrin Иначе се радвам, че ви харесва smile Скоро ще публикувам и текста за поканите да си кажете мнението Wink Още мъдря началото....нещо от сорта на: "Любовта към спорта може да бъде изпепеляваща, но не колкото тази към любимия" или "Любовта към спорта може да се сравни само с тази към любимия човек"......или някаква такава глупост  pardon Ако на някой му хрумне нещо - да свирка smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #247 -: април 21, 2013, 10:20:23 »

Момичета, а след като изберете поканите (дали от интернет или от някой магазин), къде се печатат след това и за колко време горе-долу става напечатването  help
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 21, 2013, 10:35:59 »

Момичета, а след като изберете поканите (дали от интернет или от някой магазин), къде се печатат след това и за колко време горе-долу става напечатването  help
не си писала за кой град иде реч.  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 21, 2013, 10:46:17 »

За София   blush
оттук имаше доволни булки, само тр да се включат да кажат за срока на изработка, че не помня :
http://maniaprint.bg/

моите покани са оттук и жената си ми ги даде напечатани, така ги поръчах, пратих й текста. за мен лично този вариант беше по-удобен, две в едно и не се занимавам после с нищо.

http://www.magicalwhisper.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1&Itemid=5
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 21, 2013, 10:49:55 »

Mucka<3,  може да вържете началото на поканите с нещо подобно:

Някои хора смятат, че ако една връзка оцелее след целия сезон на първенство по футбол, то тя определено има бъдеще и ще устои и на много по-сериозни изпитания. Е, нашата оцеля (еди колко си) футболни сезона smile

 DANCE twohearts
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #251 -: април 21, 2013, 11:12:10 »

оттук имаше доволни булки, само тр да се включат да кажат за срока на изработка, че не помня :
http://maniaprint.bg/

моите покани са оттук и жената си ми ги даде напечатани, така ги поръчах, пратих й текста. за мен лично този вариант беше по-удобен, две в едно и не се занимавам после с нищо.

http://www.magicalwhisper.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1&Itemid=5

Благодаря, Еми !

Много странно, сега звъннах на Мания Принт и ми обясниха, че не се занимавали с напечатване на покани  shok Казаха ми да съм звъннела в офиса им в Студентски град през седмицата да ме свържели с незнамси кой отдел, за да ми препоръчали нещо си... Хм, дано да се включат момичета, които са печатали там, че може би аз нещо не ги разбрах по телефона  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 21, 2013, 11:18:50 »

Ratatui, ако си от София отиди в някой от центровете на Мания, ще ти ги напечатат на много добра цена, имат паус различни грамажи, а и някои от центровете им са денонощни. Можеш да отидеш и в 23.00 ч и ще направят всичко както трябва. Аз като ходя да печатам при тях след 21:00 ч е най-спокойно - няма хора, обръщат ми достатъчно внимание. Много съм доволна от тях и не вземат скъпо smile
странно, давам цитат от предишна страница на темата shok
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 21, 2013, 13:04:43 »

Hope-че, знаех си, че ти ще го измислиш  yahoo Дори си мислих тези дни да ти звънна да ти '"поставя задачката" да измислиш нещо щото си ми голяма поетеса  Love girl И ето че си ме изпреварила  give_rose На мен ми харесва, но нали знаеш, трябва да се допитам до златото  pardon
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 23, 2013, 10:00:31 »

Цитат на: Bride  link=topic=31675.msg589690#msg589690 date=1365331376
Здравейте и от мен smile
ето какво съм харесала, в този сайт номер 18 и 27 са най-забавни за мен, понеже ние сме заедно от 8 години и вече на три пъти се чудихме да правиме ли сватба или само да подпишем  smile

http://www.svatbite.bg/bg/ezine/show/svatbeni-pokani-primerni-tekstove.php




Много благодаря Брайд, в този сайт намерих най-якия текст за кумове  yahoo  Малко го попромених и вижте как звучи :
Скъпи ..... и ........,
Двама ви за кумове знаете избрахме,
Обичаме ви много, затова на вас се спряхме!
Така че бъдете готови в официални тоалети,
Да държите кумско слово в стройни куплети!
Искаме речта на кума да е богата
И с танци кръшни да блесне кумата!
Бъдете наши гости най-специални
На мероприятията ритуални!
Щастливата ни дата запомнете -
28.09.2013 г.
и за купон се пригответе!
Вълнувайте се с нас в ДЕНЯ ни!
Споделете радостта ни!

Какво ще кажете?
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines