Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 09, 2024, 20:33:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 4 част  (Прочетена 188167 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #210 -: април 01, 2013, 10:23:52 »

На мен ми е по-неудобно да казвам, че искаме пари, когато даваме поканите, някак си повече ме е срам smile 
Е, ние не сме го казвали точно като им ги даваме blum Те хората питат, отделно даже и да е написано пак ще си направят каквото искат... А за изречението, като не ви пречи си е ваша работа smile Иначе това с плика звучи по-деликатно blush
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 01, 2013, 18:24:36 »

Снаха ми ми каза нещо много рационално по този повод.
Не бъди като мен срамежлива като те питат хората какво искате за подарък. Ако имате нещо конкретно, от което имате нужда, казвайте го. Направете си списък с тези неща и гостите ви могат да избират. Ако нямате такива си кажи, че искате пари.
Защото ние накрая имахме 3 микровълнови, 2 телевизора и тнт и трябваше да ги продаваме излишните.

Ние например не бяхме написали в поканите , че предпочитаме пари. Прекалено грубо ни идва и на мен лично би ми било неприятно да получа такава покана. Но си казахме директно, че предпочитаме финанси за подарък.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 02, 2013, 09:51:22 »

Ние също не сме писали в поканите за подаръка. Нито имахме място на поканата, нито ми допада тази информация да я има в поканата,ако ще да е в най-прекрасните рими. Макар че на една покана, която получихме пишеше "Улесняваме всички близки и приятели, да ни позволят сами да изберем най-подходящия сватбен подарък за нас.", което вече ми звучи много интелигентно.
В момента сме в процес на раздаване на поканите и се радвам, че самите гости питат какво искаме. Казваме си пари и някои дори са благодарни, че няма да се налага да обикалят и да мислят какво да ни вземат.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #213 -: април 02, 2013, 11:46:54 »

По принцип по-младите са наясно pleasantry Проблемът е с по-старите nea

 Offtopic Но и това с нещо за спомен ми е позната - аз като ходихме на сватба на вече кръстницата ни също исках да купим нещо, не да даваме пари, въпреки че ни предупредиха biggrin Но пък им взехме микровълнова, която първо че им я избрахме според обзавеждане, големина според бъдещи деца (вече настоящи) и дадохме доста повече отколкото се дава в плик pleasantry Общо взето си направих каквото искам, но пък си беше практично blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 02, 2013, 14:45:07 »

Ние също не сме писали в поканите за подаръка. Нито имахме място на поканата, нито ми допада тази информация да я има в поканата,ако ще да е в най-прекрасните рими. Макар че на една покана, която получихме пишеше "Улесняваме всички близки и приятели, да ни позволят сами да изберем най-подходящия сватбен подарък за нас.", което вече ми звучи много интелигентно.
В момента сме в процес на раздаване на поканите и се радвам, че самите гости питат какво искаме. Казваме си пари и някои дори са благодарни, че няма да се налага да обикалят и да мислят какво да ни вземат.
това е първото интелигентно разрешаване на тази наболяла тема.
 При нас си казваха сами какво са решили, а ние честно си отговаряхме какво ни трябва. Който не е питал, не сме му и придиряли, ако иска без подарък да идва, няма да го върнем я.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 05, 2013, 08:48:44 »

момичета, ие май сме се спряли на поканите, но имам проблем с надписването.
към мострата на поканата има лисче, на което предполагам се пише текста, НО скъпия държи да е написано на самата покана. предполагам трябва да питам в печатница за надписването в такъв случай или има и друг вариант?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #216 -: април 07, 2013, 12:42:56 »

Здравейте и от мен smile
ето какво съм харесала, в този сайт номер 18 и 27 са най-забавни за мен, понеже ние сме заедно от 8 години и вече на три пъти се чудихме да правиме ли сватба или само да подпишем  smile

http://www.svatbite.bg/bg/ezine/show/svatbeni-pokani-primerni-tekstove.php


Shantell, би трябвало от където си харесала поканите, там да могат да ти ги напечатат, поне при мен е така. Ако не, питай в печатница, там ще ти свършат работа smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 07, 2013, 12:47:00 »

И 2те са много хубави, но на мен 27 повече ми допада. Кажи на какво сте се спрели, когато решите  smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 07, 2013, 12:57:48 »

Номер 27 съм го чела и преди и много ми харесва smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 07, 2013, 15:17:11 »

Bride, определено текст 27 е мноооого як!!!  good Чак и аз се замислих дали да не го изполвам biggrin  И този с двамата луди и сто жадни  funnytooth Харесаха ми и няколко текста за родителите и за кумовете smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #220 -: април 12, 2013, 09:51:39 »

Здравейте,
Аз малко ще поотклоня темата, ноо.. понеже едната ми шаферка ще е приятелка, другата сестра ми, а третата братовчедка ми... Със сестра ми и приятелката ми ще се справя за текста- все пак има доста идеи, но не знам какво да правя с текста за братовчедка ми. Някакви идеи?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 12, 2013, 18:29:00 »

Ето това как ви се вижда?



* 18.jpg (67.48 KB, 414x434 - видяно 3088 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 13, 2013, 07:13:48 »

На мен не ми допада pardon
Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #223 -: април 13, 2013, 08:16:22 »

Според мен е супер, ако имате някакви допирни точки с химията danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 13, 2013, 08:56:03 »

На мен ми се вижда сухо някак, не ми харесва smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines